Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.14/2024
Szentpéterszeg Községi Önkormányzat
Szentpéterszeg VP út EKR001163562023
2024.01.08.
2024.03.12.
D.337/11/2006.
Szentpéteri kapui II. sz. Lakásszövetkezet
2006.06.23.
D.578/2012.
Szentpéterfa Község Önkormányzata
Szennyvíztisztító telep fejlesztéséhez kapcsolódó építési feladatok ellátása
2012.10.16.
2012.11.16.
D.627/2012.
Szentmártonkáta Község Önkormányzata
Szentmártonkáta község területén járda és útfelújítási munkák - Kbt. mellőzése
2012.11.15.
2012.12.11.
D.48/2010.
Szentlőrinci Kistérségi Oktatási-Nevelési Központ
Élelmiszer-alapanyag beszerzése a Szentlőrinci Kistérségi Oktatási- Nevelési Központ részére (4.rész)
2010.01.27.
2010.03.08.
D.381/2011
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szentkirályszabadja, Kossuth Lajos u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza építési beruházás
2011.06.03.
2011.07.05.
D.606/2009.
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Szentkirályszabadja, Kossuth L. u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza megnevezésű ingatlan felújítása
2009.10.09.
2009.11.02.
D.352/7/2009
Szentistván Község Önkormányzata
Ablakcsere az általános iskola székhely és tagintézményeiben
2009.07.08.
2009.08.05.
10.K.27.185/2013/3.
Szentgotthárdi Közös Önkormányzati Hivatal
Szentgotthárd Város Önkormányzata feladatkörébe tartozó közétkeztetés biztosítása a szentgotthárdi oktatási, nevelési és szociális intézményekben
2013.11.26.
D.352/2013.
Szentgotthárdi Közös Önkormányzati Hivatal
Szentgotthárd Város Önkormányzata feladatkörébe tartozó közétkeztetés biztosítása a szentgotthárdi oktatási, nevelési és szociális intézményekben
2013.08.12.
2013.09.23.
D.327/2013.
Szentgotthárdi Közös Önkormányzati Hivatal
Szentgotthárd Város Önkormányzatának feladatkörébe tartozó közétkeztetés biztosítása a Szentgotthárdon működő oktatási-, nevelési- és szociális intézményekben
2013.07.24.
2013.09.10.
D.383/2013.
Szentgotthárd Város Önkormányzata
NYDOP-4.1.1/B-11-2011-0006. "Rába szentgotthárdi szakasz árvízvédelmi fejlesztése" pályázat keretében a Rába folyó szentgotthárdi szakasza jobb partján (205+970-206+390 fkm) 381,7 m hosszúságú vasbeton támfal építése
2013.09.02.
2013.10.14.
D.430/2010.
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Szentgotthárd és Kistérsége Egyesített Óvodák és Bölcsőde intézmény Bölcsőde intézményegységben közétkeztetés biztosítása vállalkozási szerződés keretében
2010.05.27.
2010.07.08.
3.Kf.27.170/2006/4.
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a PHARE CBC Magyarország-Ausztria program határon átnyúló szennyvízcsatornázás II. ütem munkálataira
2006.09.06.
D.157/2022
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Interaktív IDŐutazó Múzeum program kialakítása - 1. rész EKR000735872020
2022.05.04.
2022.07.25.
D.116/2013.
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés Szentgotthárd Város közigazgatási területén a keletkező települési szilárd hulladék összegyűjtésére, elszállítására és ártalommentes elhelyezésére
2013.03.07.
2013.03.28.
D.239/9/2009.
Szentes Városi Önkormányzat Városellátó Intézménye, képviseli: dr. Bujdosó Károly jogtanácsos
Szentes város 7 db parkolóóra beszerzése és telepítése
2009.05.22.
2009.06.22.
D.565/2010.
Szentes Városi Szolgáltató Kft.
Szentes, Norvég alap intézményeinek belső épületgépészeti átalakítása
2010.07.15.
2010.08.27.
D.8/2010.
Szentes Város Önkormányzata Városellátó Intézménye
Szentes Városi Önkormányzat Városellátó Intézménye települési szilárd hulladék kezelési tevékenysége során begyűjtött, szállított hulladék befogadása, lerakással történő áramtalanítása
2010.01.05.
2010.02.15.
4.Kf.27.233/2011/6.
Szentes Város Önkormányzata (6600 Szentes, Kossuth tér 6.)
Szentes Norvég alap intézményeinek belső épületgépészeti átalakítása
2011.06.22.
3.Kf.27.098/2012/7.
Szentes Város Önkormányzata (6600 Szentes, Kossuth tér 6.)
Szentes város Klauzál utcai óvodájának felújítása és bővítése
2012.05.09.
D.456/7/2006.
Szentes Város Önkormányzata
2006.08.04.
D.524/17/2006.
Szentes Város Önkormányzata
2007.10.18.
D.385/2011
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.06.06.
2011.07.06.
D.450/7/2007.
Szentes Város Önkormányzata
2007.08.27.
D.412/2009.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Gábor Általános Iskola épületeinek felújítása és bővítése
2009.07.27.
2009.09.04.
3.Kf.27.375/2007/6.
Szentes Város Önkormányzata
2009.02.13.
D.657/9/2007.
Szentes Város Önkormányzata
2008.12.29.
D.227/2026
Szentes Város Önkormányzata
„Kurca part rehabilitációja Szentesen” EKR001056482023
2026.05.13.
D.472/2013.
Szentes Város Önkormányzata
Kossuth tér 5. kiegészítő munkák megrendelése
2013.10.22.
2013.11.21.
D.591/2011.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál utcai óvoda felújítása, bővítése
2011.08.17.
2011.09.26.
D.674/2009.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Gábor Általános Iskola felújítása és bővítése
2009.11.03.
2009.11.16.
D.354/2013.
Szentes Város Önkormányzata
Útfelújítás és közvilágítás fejlesztés Szentes belvárosában vállalkozási szerződés keretében
2013.08.16.
2013.09.30.
D.451/7/2007.
Szentes Város Önkormányzata
2007.08.27.
D.628/2011.
Szentes Város Önkormányzat
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.08.31.
2011.09.26.
D.1/14/2006.
Szentes Nagytemplomi Református Egyházközség
Szentesi Idősek Otthona létesítésének kivitelezése épületátalakítással, valamint a templom teljes felújításának kivitelezése
2006.01.16.
2006.02.09.
D.552/2021
Szentes Energia Kft.
Seprő célgép beszerzése EKR001135042021
2021.12.27.
2022.01.24.
D.422/2009.
Szentendrei Református Egyházközösség
Szentendrei Református Gimnázium épületének tornateremmel való bővítése, sporttechnológiai eszközök beépítése, két udvar burkolása, épület részleges akadálymentesítése
2009.07.30.
2009.09.09.
D.421/2009.
Szentendrei Református Egyházközség
Szentendrei Református Gimnázium épületének tornateremmel való bővítése, sporttechnológiai eszközök beépítése, két udvar burkolása, épület részleges akadálymentesítése
2009.07.30.
2009.09.09.
D.416/2009.
Szentendrei Református Egyházközség
Szentendrei Református Gimnázium épületének tornateremmel való bővítése, sporttechnológiai eszközök beépítése, két udvar burkolása, épület részleges akadálymentesítése
2009.07.30.
2009.09.09.
D.314/2019
Szentendre Város Önkormányzata
Dunakorzó, Templomdomb tervezés - 1. rész EKR000133632019/2043
2019.05.23.
2019.06.26.
D.815/2011
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre-Duna-korzó árvízvédelmi gát programmal kapcsolatos FIDIC Ménök (Piros Könyv szerinti) műszaki ellenőri, és tervellenőri feladatok ellátása
2011.10.28.
2011.11.15.
D.264/2012.
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre - Duna-korzó árvízvédelmi gát - kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2012.04.12.
2012.06.12.
D.23/2012.
Szentendre Város Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása II.
2012.01.10.
2012.01.24.
D.811/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre -Duna-korzó árvízvédelmi gát programmal kapcsolatos FIDIC Mérnök (Piros könyv szerinti) műszaki ellenőri, és tervellenőri feladatok ellátása
2011.10.28.
2011.11.15.
D.418/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Orvosi műszerek, informatikai eszközök és a hozzájuk tartozó bútorok beszerzése szállítási szerződés keretében Szentendre Város Egészségügyi Intézményei részére
2011.06.15.
2011.07.26.
7.Kpk.45.086/2005/2.
Szentendre Város Önkormányzata
2005.01.14.
2005.10.07.
D.474/2010.
Szentbékkálla és Mindszentkálla Szennyvíztársulás
Vállalkozási szerződés keretében Szentbékkálla és Mindszentkálla községek szennyvízelvezetésének tervezése, kivitelezése eredmény-felelősséggel
2010.06.11.
2010.07.13.
D.93/2025
Szentbalázs Községi Önkormányzat
„Faluközpont rekonstrukció Szentbalázson II. ütem” 2. része (Belterületi zöldinfrastrukrúra fejlesztése) EKR002178662024
2025.02.10.
2025.04.14.
D.551/2010.
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium részére irodai és iskolabútor, textíliák valamint elektronikai eszközök beszerzése adásvételi szerződés keretében
2010.07.14.
2010.07.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el