Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.176/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2014.04.01.
2014.05.05.
D.547/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása”
2013.12.17.
2014.02.24.
D.376/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Csépi úti járda építése”2” (2023.10.19.) EKR001837102023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.372/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Szigetszentmiklós, Dr. Lengyel Lajos u. 5. szám alatt murvás parkoló kialakítása kivitelezési feladatainak teljeskörű ellátása” (2023.08.24.) - Kbt. mellőzés
2024.06.10.
2024.11.22.
D.371/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Burkolatfelújítási munkák elvégzése” (2023.07.17.) - Kbt. mellőzése EKR000664952023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.366/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Szebeni utca burkolat szélesítés és felújítás” (2023.06.03.) EKR000895372023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.378/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Közútkezelési, útellenőri feladatok ellátása-2024” (2023.12.13.) EKR002293312023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.946/2016.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2016.11.08.
2016.12.01.
D.99/2016.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2016.02.02.
2016.02.29.
D.693/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására
2015.08.31.
2015.09.24.
D.567/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2015.07.15.
2015.07.16.
D.540/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-6174/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.144/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása"
2014.03.13.
2014.04.30.
D.485/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós, Bucka-tó kármentesítése KEOP-2.4.0/2F/09-11-2012-0001 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2013.10.31.
2013.12.11.
D.349/2012.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Temesvári u. 16-22. szám alatti (hrsz. 13096) két gondozási egységes Vackor bölcsőde építése, a KMOP 4,5,2-09-2009-0015 kódszámú projekt kapcsán
2012.05.23.
2012.07.09.
D.83/2011.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Temesvári u. 16-22. szám alatti (hrsz. 13096) két gondozási egységes Vackor bölcsőde építése, a KMOP 4,5,2-09-2009-0015 kódszámú projekt alapján
2011.02.14.
2011.02.28.
D.729/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény "ÁJTI' teljes kivitelezési programjának lebonyolítása, a kapcsolódó koordinációs és független mérnük/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.09.16.
2010.10.27.
D.621/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, belterületi utak fejlesztése 2010
2010.07.30.
2010.09.16.
D.377/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„József Attila HÉV megálló burkolásának és vízelvezetésének kialakítása” (2023.12.07.) - Kbt. mellőzése
2024.06.10.
2024.11.22.
D.375/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Úthálózatfenntartással kapcsolatos munkák ellátása” (2023.09.26.) EKR001689132023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.374/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Gréderezési feladatok ellátása” (2023.09.26.) EKR001689512023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.373/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Csépi úti járda építése” (2023.08.28.) EKR001453072023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.370/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Burkolatfelújítási munkák végzése 2023. évben” (2023.07.12.) EKR001103292023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.369/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Szigetszentmiklós Akácfa krt. járdafelújítás” (2023.06.23.) - Kbt. mellőzése EKR000664882023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.368/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Szebeni utca burkolat szélesítés és felújítás_2” (2023.06.13.) EKR001000212023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.367/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Gyalogátkelő helyek építése a Csépi úton” (2023.06.05.) EKR000791672023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.365/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Járdaépítés a Szebeni utcában” (2023.02.13.) EKR000158152023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.593/2010.
Szigetszentmiklós Város Polgármestere
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény A ütemének (óvoda, sportcsarnok, a kapcsolódó út és közművek) megvalósulása
2010.07.26.
2010.09.06.
D.64/2010.
Szigetmonostor Község Önkormányzata
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola rekonstrukciója, bővítése 2009/2
2010.02.01.
2010.03.04.
D.240/14/2006
Szigetcsép Község Önkormányzata; képviseli Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda, dr. Farkas Edit ügyvéd
Mezőgazdasági út korszerűsítése Szigetcsép község területén
2006.04.11.
2006.05.22.
D.761/2025
Szeretet Integrált Szociális Intézmény Somogy Vármegye
„Tisztítószerek és takarítóeszközök beszerzése 2025” EKR001628522025
2025.12.01.
2026.03.30.
D.78/2020
Szerencsi Szakképzési Centrum
Képzési szolgáltatások a Szakképzési Centrumban - 1. rész EKR001586082019
2020.03.04.
2020.03.20.
D.354/2023
Szerencsi Szakképzési Centrum
"Eszközbeszerzés oktatáshoz" - 2. rész Szerszámgép 2 EKR000275482023
2023.08.29.
2023.10.20.
D.68/2020
Szerencsi Szakképzési Centrum
Képzési szolgáltatások a Szakképzési Centrumban EKR000112202020
2020.03.04.
2020.04.06.
D.355/2023
Szerencsi Szakképzési Centrum
"Eszközbeszerzés oktatáshoz" - 5. rész Szerszámgép 5 EKR000275482023
2023.08.29.
2023.10.10.
D.172/9/2006.
Szerencsejáték Zrt.
Szerencsejáték Zrt. által üzemeltetett on-line fogadási rendszer korszerűsítése és bővítése keretében 1000 db új on-line terminál beszerzése
2006.03.13.
2006.06.12.
D.506/2020
Szerencs Város Önkormányzata
Könyvtári eszközök beszerzése - 1. rész. EKR001074822020
2020.11.25.
2021.01.05.
D.310/2013.
Szerencs Város Önkormányzata
A Szerencsi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvodai Intézményegység három épületének korszerűsítése és bővítése kivitelezési munkáinak elvégzése kiegészítő építési beruházás kivitelezése
2013.07.15.
2013.08.08.
D.488/2011.
Szerencs Város Önkormányzata
"Szerencsi Kistérségi Szakorvosi Ellátó Központ fejlesztése" projekt "Szerencsi Kistérségi Szakorvosi Ellátó Központ részére egészségügyi gép, műszer és egyéb berendezés szállítására vonatkozó szállítási szerződés" 1. és 2. rész
2011.07.15.
2011.08.26.
D.919/2010.
Szerencs Város Önkormányzata
I. rk. Szerencs, római katolijus templom belső felújítása és kerítés felújítása, II. rk. Szerencs, református templom külső-belső felújítása, kerítés felújítása
2010.11.26.
2010.12.23.
D.141/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Szerencs - Volt cukorgyári irodaépület felújítása” EKR002094742022
2024.03.12.
2024.06.03.
D.668/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Rendezvényszervezés ellátása” 2017. - Kbt. mellőzése
2024.10.11.
2025.01.28.
D.667/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Kötelező nyilvánosság és egyéb kommunikációs tevékenység ellátása” 2017. - Kbt. mellőzése
2024.10.11.
2025.01.28.
D.366/2020
Szerencs Város Önkormányzata
Ipari park beruházás - 2. rész EKR000510682020
2020.08.19.
2020.10.12.
D.289/2020
Szerencs Város Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Szerencs városában” 2. rész
2020.07.24.
2020.09.29.
D.666/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Marketingeszközök fejlesztése” 2017. - Kbt. mellőzése
2024.10.11.
2025.01.28.
D.348/2025
Szerencs Város Önkormányzata
„Fenntartható turizmusfejlesztés történelmi látványelemek elkészítése fénydekorációval és történelmi oktatójátékok elkészítésével” - Kbt. mellőzése
2025.05.29.
2025.11.24.
D.180/2022
Szerencs Város Önkormányzata
Szerencs Város Önkormányzata részére nyersanyagok beszerzése 4. rész - Konzervek, tartós élelmiszerek
2022.05.16.
2022.08.10.
D.167/2022
Szerencs Város Önkormányzata
Kötelező nyilvánosság és egyéb kommunikációs tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2022.05.09.
2022.09.08.
D.56/6/2007.
Szenzor Számítóközpont Kft.
2007.02.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el