Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.421/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (B.Braun Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.422/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Varrógépek és sebhálók beszerzésére kötött szerződés 2015. augusztus 27-i módosítása (Johnson and Johnson Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.25.
D.1045/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Sugárterápiás betegrögzítő rendszer beszerzése
2016.12.29.
2017.01.09.
D.51/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.20.
2016.02.01.
D.746/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eseti javítás (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.745/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Karbantartási szerződés alapján kifizetett szolgáltatás (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.742/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2012., 2014. években
2015.09.21.
2015.11.11.
D.741/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzése (Pozitron Kft.) 2014. évben
2015.09.21.
2015.10.28.
D.736/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.737/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai termék beszerzése (Vascular Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.10.15.
D.712/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle izotópok adásvétele és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások nyújtása (Izotóp Intézet Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.26.
D.713/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.714/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.715/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Betegszállítási szolgáltatás nyújtása (Neomedical Ambulance Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.323/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza
"FT-1194/KE/2018 - Higiénés és fertőtlenító rendszer 2. "
2018.09.18.
2018.10.15.
D.459/2011.
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés levegő-levegő hőszivattyús rendszer szállítására és telepítésére a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság épületében
2011.07.06.
2011.08.22.
D.789/2016.
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - Üzemviteli megállapodás - középfeszültségű (22 kV-os) hálózat és ezen hálózat által ellátott OTR 20/50 KÖF/KIF transzformátor állomás berendezések üzemeltetésére
2016.09.01.
2016.09.16.
D.214/2020
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2020.06.17.
2020.07.14.
D.28/2022
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2022.01.24.
2022.03.28.
D.483/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányza
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/1F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2011.07.15.
2011.08.26.
D.201/2012.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2012.03.19.
2012.05.14.
D.976/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c. TIOP-2.2.7/1F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2011.12.21.
2012.01.31.
D.697/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Keretmegállapodás megkötése régészeti feltárásokhoz szükséges terepi kézi és gépi földmunka ellátására a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete részére
2011.09.23.
2011.10.28.
13.K.33.033/2006/8.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
2006.12.14.
D.423/7/2009
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Hajósi Érseki Kastély turisztikai célú, interakív, látógatóbarát bemutatóhellyé történő fejlesztése
2009.07.31.
2009.08.13.
D.632/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Szállítási szerződés keretében a "Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat oktatási intézményeinek informatikai fejlesztése"
2011.09.01.
2011.09.30.
D.616/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Szállítási szerződés keretében a "Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat oktatási intézményeinek informatikai fejlesztése"
2011.08.29.
2011.09.30.
D.484/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/1F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2011.07.15.
2011.08.26.
D.914/9/2005.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Folyószámlahitelkeret-szerződés módosítása 230 M Ft-ról 600 M Ft-ra
2005.12.21.
D.321/8/2009.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Hajósi Érseki Kastély turisztikai célú, interaktív, látogatóbarát bemutatóhellyé fejlesztése
2009.06.25.
2009.07.24.
3.Kf.27.626/2008/7.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
pedagógiai-szakmai szolgáltatások
2009.01.21.
D.600/2009.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Megyei Könyvtára
TIOP-1.2.3-08/01-2008-0029 Informatikai eszközök beszerzése (1. rész)
2009.10.07.
2009.11.23.
D. 418/2009.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kórháza
Gyermek pelenka és felnőtt inkontinencia termékek 2009-2010
2009.07.30.
2009.09.08.
D.340/13 /2008
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kórháza. képviseli: Bőrös és Társa Ügyvédi Iroda
2008.08.11.
D.730/16/2007.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat képviseli: dr. Kurucsai Margit ügyvéd
2008.02.11.
D.170/11/2006
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat, képviseli: Mezei és Vancsura Ügyvédi Iroda dr. Mezeiné dr. Nyitrai Beáta ügyvéd
10 szintes hotel- épület helyiségeink fan-coil rendszerrel történő ellátása, 1 db abszorber és 1 db hűtőtorony kiépítése, a meglévő gázmotor csatlakoztatása a rendszerhez
2006.05.05.
D.555/2025
Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata
"(PTS-442) ágazati stratégiai dokumentumok" - 4. rész: Körforgásos Gazdasági Stratégia EKR002532082024
2025.09.01.
2025.11.11.
D.148/2023
Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal
„Gépjárművek javítása, szervizelése 2023. évben” - 1. rész Bács-Kiskun északi részén üzemeltetett járművek EKR001972702022
2023.04.14.
2023.06.19.
D.149/2023
Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal
„Gépjárművek javítása, szervizelése 2023. évben” - 2.rész (Bács-Kiskun megye déli része): Baja, Bácsalmás, Jánoshalma, Kalocsa, Kiskunhalas, Kiskunmajsa EKR001972702022
2023.04.14.
2023.06.19.
D.697/2025
Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház
„BKMK/2022-Veszélyes hulladékok” EKR000533692022
2025.10.28.
2026.05.27.
D.685/2024
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Bács-Kiskun VMRFK járműjavítás, karbantartás 2024 - 1. rész Audi, Seat, Skoda, VW típusú járművek, 254 db EKR000608912024
2024.10.22.
2024.12.04.
D.686/2024
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Bács-Kiskun VMRFK járműjavítás, karbantartás 2024 - 2. rész: Egyéb típusú járművek, 198 db EKR000608912024
2024.10.22.
2024.12.04.
D.505/2011.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás
TÁMOP-5.1.1/-09/6-2010-0009 szerződésszámú, Kistérségi Tartós Munkanélküliek Tranzit Foglalkoztatási Programja elnevezésű pályázat keretében építőipari tárgyi eszközök, gépek beszerzése
2011.07.25.
2011.08.05.
D.826/2010.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Munkaszervezete
Projektmenedzsment és a hozzá kapcsolódód szakmai szolgáltatások beszerzése a Bácsalmás Többcélú Kistérségi Társulás részére "Nem mondunk le senkiről" kiemelt fejlesztési program keretében
2010.10.20.
2010.11.30.
D.829/2010.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Munkaszervezete
Projektmenedzsment és a hozzá kapcsolódó szakmai szolgáltatások beszerzése a Bácsalmás Többcélú Kistérségi Társulás részére a "Nem mondunk le senkiről" kiemelt fejlesztési program keretében
2010.10.21.
2010.11.30.
D.558/2009.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Munkaszervezete, képviseli: Dr. Páger János Ügyvédi Iroda, dr. Páger János ügyvéd
Projektmenedzsment és egyéb kapcsolódó szolgáltatások beszerzése Bácsalmás Kistérségi Társulás tagjainak részére
2009.09.25.
D.739/2009.
Bácsalmás Város Önkormányzata
Bácsalmás, gr. Széchenyi István u. 75. szám, és Bácsalmás belterület 1286-os hrsz. szám alatt lévő épület felújítása és bővítése, közösségi tér és információs pont kialakítása
2009.11.25.
2009.12.08.
D.586/2009.
Bácsalmás Város Önkormányzata
a bácsalmási rendelőintézet átépítése kiviteli terveinek elkészítése
2009.10.05.
2009.10.09.
D.586/2009.
Bácsalmás Város Önkormányzata
rendelőintézet átépítése kiviteli terveinek elkészítése
2009.10.05.
2009.10.09.
D.45/2010.
Bácsalmás Város Önkormányzata, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
Bácsalmás Város Önkormányzatának szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása
2010.01.26.
2010.03.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el