Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.464/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Közszolgáltatás üzemeltetése BKV hajókkal TB-42/20 EKR000435802020
2021.10.22.
2021.11.26.
D.465/2021
Pécsi Tudományegyetem
Kutatási eszközök 5. - PTE TTK (RRF) EKR000315412021
2021.10.22.
2021.12.14.
D.463/2021
Városi Önkormányzat Városgondnoksága
"Városgondnokság infrastrukturális fejlesztése”
2021.10.21.
2022.01.12.
D.462/2021
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” EKR000632032019
2021.10.20.
2022.01.11.
D.461/2021
Kisvárda Város Önkormányzata
„Kisvárda ECO-park interaktív fejlesztése” EKR000586012020
2021.10.19.
2021.12.15.
D.460/2021
Magyar Nemzeti Múzeum
OM projekt vizuál és audiotechnikai eszk. 2020-21 EKR000168612020
2021.10.18.
2021.12.15.
D.459/2021
Szegedi Tudományegyetem
SZTE kardiovaszkuláris eszközök beszerzése - 4. rész EKR000312042021
2021.10.15.
2021.11.17.
D.458/2021
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont
Magyarország Nemzeti Atlasza nyomdai kivitelezése EKR001134562020
2021.10.15.
2021.11.26.
D.456/2021
Innovációs és Technológiai Minisztérium
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 5. és 7. részek EKR000464352020
2021.10.14.
2021.11.16.
D.457/2021
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
„Látogatóközpont fejlesztése Nyíradonyban” EKR001118182021
2021.10.14.
2021.11.02.
D.455/2021
Magyar Posta Zrt.
Csomagautomata beszerzés 2 – Parcel terminal 2 - Kbt. mellőzése
2021.10.14.
2021.12.27.
D.454/2021
Budai Farm Kft.
Új pálinkafőző üzem építése Tiszadorogmán
2021.10.12.
2021.12.17.
D.452/2021
Kőszegszerdahely község Önkormányzata
„Kőszeghelyalja Csapadékvíz-elvezetési rendszer fejlesztése” EKR000132222020
2021.10.11.
2021.12.08.
D.445/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kertészeti befejező munkák, utcabútorok, kutyafuttató kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR000098032021
2021.10.11.
2022.01.10.
D.453/2021
Nőtincs Község Önkormányzata
Nőtincs-Civil ház felújítás, energetikai korszerűsítés EKR000650542018
2021.10.11.
2021.12.22.
D.446/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István téren a 626/10 hrsz-on ingatlanon található beton akna elbontása és helyének visszatöltése " Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.444/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Közművek (csapadék, ivóvíz, szennyvíz, közvilágítás) kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR001271432020
2021.10.08.
2022.01.10.
D.451/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika 627/2 hrsz-on található 146 méter hosszú betonkerítés és annak tartóoszlopai, és a 625/5 hrsz-on található 174 méter hosszú betonkerítés és tartóoszlopai, valamint a kerítés futókör melletti szakaszán lévő földbe süllyedt beton elemek távolítási munkái, valamint a pontalapok kibontását követően szükséges föld visszatöltése" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.450/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika 625/5 hrsz-on található (626/12 hrsz. és a 627/2 hrsz. ingatlanon épülő parkoló mellett) maradék törmelékdepó elegyengetése, rézsű kialakítása, illetve felső rétegére humusz elhelyezése" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.449/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kármentesítési tevékenység "Kazincbarcika, Lini István tér 626/10 hrsz-ú ingatlanon található beton aknából származó veszélyes hulladékok gyűjtéséhez konténer biztosítása, hulladékok elszállítása és ártalmatlanításra történő átadása" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.448/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István tér 626/10 hrsz-ú ingatlanon található beton aknából származó olaj szippantása és annak ártalmatlanításra történő elszállítása" Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.447/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István tér 626/5 hrsz-on található 34x30 m, azaz 120 m2 aszfaltozott terület elbontása és elszállítása, valamint a terület humuszolási, környezetrendezési munkáinak elvégzése" Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.443/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Sportpályák és kiegészítő infrastruktúra kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR001353842020
2021.10.08.
2022.01.10.
D.442/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Út- és járdaépítések Kazincbarcika, Lini István téren EKR000097862021
2021.10.08.
2022.01.10.
D.441/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika, Lini István tér, 626/10 hrsz. alatt telepítésre kerülő transzformátor telepítése, erősáramú hálózat kiépítése - mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.440/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
A kazincbarcikai Lini István téri barnamezős területen a TOP-2.1.1-15-BO1-2016-00006 projekt részeként 246 férőhelyes parkoló létesítése, csapadékvízelvezetéssel, kertészeti munkákkal. EKR001630592019
2021.10.08.
2022.01.10.
D.439/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika bontási munkák, 2. rész EKR001501812019
2021.10.08.
2022.01.10.
D.438/2021
Szendehely Községi Önkormányzat
Iskolaépület energetikai korszerűsítése - Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.28.
D.437/2021
NYÍRSÉGVÍZ ZRt.
Villamos energia közbeszerzési eljárás 2022. évre EKR000048912021
2021.10.07.
2021.10.27.
D.436/2021
Kommentár Alapítvány
Balatonszepezd Képzési Központ kivitelezés EKR000830672021
2021.10.06.
2021.10.25.
D.435/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
BKV Zrt. reklámfelületeinek reklám célú hasznosítása EKR000871262021
2021.10.06.
2021.10.19.
D.434/2021
Érdi Tankerületi Központ
Ideiglenes konténer tanterem telepítése EKR000888352021
2021.10.05.
2021.10.22.
D.433/2021
Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Túróczy Műemlék épület felújítása EKR000592622021
2021.10.04.
2021.11.26.
D.431/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Budapest Honvéd Sportegyesület központi telephelyén kosárlabdacsarnok kiszolgáló öltöző-épület építése EKR001264032020
2021.09.29.
2021.11.03.
D.430/2021
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása az ELTE épületeiben
2021.09.28.
2021.10.06.
D.429/2021
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Járműbeszerzés három részajánlati körben (EKR000393432021)
2021.09.28.
2021.11.23.
D.425/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 5. rész - 7091 Pári, Nagy u. 81. - Hrsz 101., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.424/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 4. rész - 7091 Pári, Kis u. 209. - Hrsz 261. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.423/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 3. rész - 7091 Pári, Gyulaji u. 167. - Hrsz 131. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.428/2021
Semmelweis Egyetem
SE részére egyedi import gyógyszerek beszerzése EKR000745572021
2021.09.27.
2021.10.20.
D.426/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 6. rész - 7091 Pári, Nagy u. 94. - Hrsz 114. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.422/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 1. rész - Csillagház – 7091 Pári Nagy u. 24. - Hrsz 37/2., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.427/2021
Balatonederics Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetés fejlesztése Balatonedericsen EKR000537472020
2021.09.27.
2021.12.10.
D.421/2021
Budapesti Rendőr-főkapitányság
„Multifunkciós nyomtatók bérlete és üzemeltetése” EKR000893932021
2021.09.25.
2021.10.08.
D.420/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Használt, alacsonypadlós villamosok beszerzése EKR000910642021
2021.09.24.
2021.11.12.
D.417/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2021.09.23.
2021.12.08.
D.416/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2021.09.23.
2021.12.09.
D.419/2021
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Tiszaföldváron EKR001053252021
2021.09.23.
2021.11.12.
D.418/2021
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Bátonyterenye - rendezvényszervezés TOP-5.2.1.” EKR000932862019
2021.09.23.
2021.12.08.
D.415/2021
Nagykutas Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nagykutason”
2021.09.22.
2021.11.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el