Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.190/2013.
Budapest Főváros Önkormányzat
"A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakítása” című projekthez kapcsolódó kommunikációs szemléletformáló feladatok elvégzésére független PR szakértő kiválasztása
2013.04.29.
2013.05.21.
D.190/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE „400 ágyas klinika” épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembehelyezésére - 4. rész
2014.04.11.
2014.06.10.
D.190/2015.
Józsefvárosi Közterületi- és Parkolási Rendészet, Józsefvárosi Közterület-felügyelet és Városüzemeltetési Szolgálat
Parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkát támogató informatikai szoftver, egyéb rendszerelemek beszerzése , szoftverüzemeltetés a jármű nyilvántartási adatok kezelése, illetve a Közterület Felügyelet közterület ellenőrzési és ügyviteli informatikai szoftver beszerzése
2015.04.01.
2015.04.27.
D.190/2016.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2016.03.17.
2016.04.22.
D.190/2017.
Concerto Akadémia Nonprofit Kft.
Repülőjegy beszerzés (2014.évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.13.
D.190/2018
BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs város közigazgatási, valamint a Pécsi Köztemető területein, a Mecseki- Malomvölgyi parkerdőben parkgondozási munkák ellátása, illetve a beépítetlen önkormányzati területek kaszálása - 1. és 2. rész
2018.05.24.
2018.07.04.
D.190/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - szociális gondozói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 26.sorsz. - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.05.31.
D.190/2020
Szombathelyi Tankerületi Központ
„IKT eszközök beszerzése EFOP 3 projektekhez” - 7. rész EKR000648572019
2020.05.25.
2020.07.01.
D.190/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halegészségtani diagnosztika (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.190/2022
Óhíd Község Önkormányzata
Belterületi csapadékvíz-elvezetés fejlesztése - 2. sz. szerződésmódosítás EKR001054042018
2022.05.23.
2022.08.03.
D.190/2023
Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzata
„VEKOP-Térfigyelő” EKR002071592022
2023.05.18.
2023.07.03.
D.190/2024
Milton Friedman Egyetem
„Digitális egyetem és kompetenciafejl. kialakítása” - 3. rész (Adásvételi szerződés alapján általános számítógépek beszerzése) EKR001523962023
2024.04.09.
2024.06.11.
D.190/2025
"VKSZ" Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
„Haszkovó lakótelep közösségi terek fejlesztése” 1.rész - „Kálvin János park - Játszótér bőv., Crossfit park” EKR000283742022
2025.03.24.
2025.06.17.
D.190/2026
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Szendrő tornacsarnok újjáépítése-tervezés” EKR002364162024
2026.04.22.
2026.07.02.
D.190/9/2005
Vashosszúfalu Község Önkormányzata, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda, dr. Deák Krisztina ügyvéd
Vashosszúfalu község szennyvízelvezető hálózat, kiegészítő építési munkái
2006.03.17.
2006.04.28.
D.191/18/2007.
Tata Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Nedeczky Enikő ügyvéd
2007.05.30.
D.191/2010.
Fót Város Önkormányzata
Fót 13 utcájának szilárd útburkolattal történő ellátása
2010.03.16.
2010.04.23.
D.191/2011.
Baja Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése
2011.03.30.
2011.05.11.
D.191/2012.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
ELI lézer kutatóközpont megvalósítáát előkészítő projekt
2012.03.14.
2012.04.16.
D.191/2013.
Hajdúsámson Város Önkormányzata
Temető üzemeltetése
2013.04.26.
2013.05.23.
D.191/2014.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Vállalkozási szerződés / Kozma utcai izraelita temető felújítási munkáinak végrehajtása
2014.04.14.
2014.06.03.
D.191/2015.
Emődi Agglomeráció Szennyvíztisztító Fejlesztési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/B/10-2010-0078 "Emődi szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztése" projekt kiegészítő építési munkái
2015.04.02.
2015.05.13.
D.191/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.
2016.03.17.
2016.04.05.
D.191/2017.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgálatások (2014. év) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.191/2018
Balaton-Parti Fenntartó Kft.
„Siófok, Petőfi sétány sétáló utcává alakított szakaszának - egészségügyi biztosításának ellátásáról” és a Természetes fürdővízi strand elsősegély szolgálat ellátása a 2018. évi nyári szezonban”
2018.05.25.
2018.06.12.
D.191/2019
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Adásvételi keretszerződés - Építési anyagok I. - 1. rész EKR001006292018
2019.05.08.
2019.06.07.
D.191/2020
Szegedi Tudományegyetem
„Informatikai, elektronikus eszközök GINOP, EFOP II” (Homogén (informatikai) eszközök) - 4. rész EKR001121702019
2020.05.25.
2020.07.14.
D.191/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halnevelés biológiai feltételrendszerének megvalósítása (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.191/2022
Nagykörű Községi Önkormányzat
„TOP-1.1.3 Agrár-logisztikai fejlesztés Nagykörűn 3” EKR001168512020
2022.05.25.
2022.06.21.
D.191/2023
Mórahalom Városi Önkormányzat
„Informatikai eszközök Mórahalom 2023” EKR000681052023
2023.05.19.
2023.06.20.
D.191/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Hibaelhárítás, karbantartás EKR000556152022
2024.04.10.
2024.06.27.
D.191/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Fő út páros oldal vízelvezetési rekonstrukciója (ajánlatban pontosabban: Vörösmarty út – Gárdonyi út között) - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.191/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2026.04.23.
2026.08.19.
D.191/8/2005
Mátészalka Város Önkormányzata, nevében eljár: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Beruházási Kft.
Mátészalka fedett uszoda építése
2006.03.20.
2006.04.19.
D.192/ 14 /2008
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
2008.05.30.
D.192/10/2007.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ (az Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság jogutódja) Képviseli: Dr. Jancsovics Éva ügyvéd
2007.06.11.
D.192/12/2006
Penyige Község Önkormányzata
12 település aktív munkaképes népessége körében végzett adatfelvételezés értékelése, elemzése, az összefoglaló értékelés alapján települési foglalkoztatási stratégia elkészítése, településenként minimum 2 db projektjavaslattal
2006.03.20.
2006.05.02.
D.192/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
meleg étkezési utalvány havonta 268 fő részére - eltérő értékű - kiszerelésben, kiszerelésen belül többféle utalvánnyal
2010.03.16.
2010.04.15.
D.192/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.03.30.
2011.04.13.
D.192/2012.
Magyar Olimpiai Bizottság
XXX. Londoni Nyári Olimpiai Játékokra utazó Magyar Olimpiai Csapat felvonuló- és fornmaruhájának legyértása és leszállítása
2012.03.14.
2012.04.04.
D.192/2013.
Dombóvár Város Önkormányzata
TÁMOP-3.1.3-10/2-2010-0015 azonosító számú „Együtt a jövődért” című pályázati támogatással megvalósuló projekt keretében üzemi-, irodai berendezések, felszerelések beszerzése szükség esetén üzembe helyezés és betanítás
2013.04.30.
2013.06.05.
D.192/2014.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Vállalkozási szerződés Vámosszabadi telephely folyamatos élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenységének ellátására
2014.04.15.
2014.06.03.
D.192/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
LF8E-8. sz., Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. sz. Zeneakadémia műemlék épületének rekonstrukciója és korszerűsítése - Professzionális hang és video stúdiotechnikai eszközök és hatáshang rendszerek szállítása a KMOP 4.2.1/A_1-2008-0002 számú projekt keretében
2015.04.02.
2015.04.28.
D.192/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015.
2016.03.17.
2016.03.31.
D.192/2017.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.192/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.25.
2018.06.20.
D.192/2019
Innova Észak-Alföld Nonprofit Kft.
GINOP-5.1.9-17-2017-00004 fiatal vállalkozók részére képzések szervezése - 1. rész EKR000204002019 (1 - képzések megvalósítása)
2019.05.09.
2019.06.27.
D.192/2020
A.K.S.D. Városgazdálkodási Kft.
Hulladék gyűjtése, szállítása és kezelése - 2. rész (Veszélyes hulladék szennyvíz iszap szállítása, kezelése) EKR001658242019.
2020.05.26.
2020.06.10.
D.192/2021
Uzsoki Utcai Kórház
„Uzsoki Utcai Kórház részére betegélelmezési és alkalmazotti élelmezési szolgáltatás ellátása” - ,,Betegélelmezés VIP” szolgáltatás
2021.04.13.
2021.07.14.
D.192/2022
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Békéscsaba, Szarvasi úti kerékpárút kivitelezés 1. rész - Szarvasi úton kerékpárút létesítése” EKR000104702019
2022.05.25.
2022.07.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el