Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.516/2021
Kemecse Város Önkormányzata
Zöld város kialakítása Kemecsén
2021.11.28.
2022.01.17.
D.514/2021
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
LIFE projekt – Okos parkolás” EKR000931212021
2021.11.26.
2022.01.04.
D.515/2021
Szegedi Törvényszék
Őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása EKR000796002021
2021.11.26.
2022.01.10.
D.512/2021
Nagyszentjános Község Önkormányzata
Nagyszentjánosi vásárcsarnok kivitelezési munkái (EKR000457882021)
2021.11.26.
2022.01.31.
D.511/2021
NIF Zrt.
M4 gyorsforgalmi út Törökszentmiklós-Kisújszállás (Kelet) közötti szakasz kivitelezésének független Mérnöki feladatainak ellátása EKR000983462021
2021.11.26.
2021.12.23.
D.510/2021
Körösladány Város Önkormányzata
"Kotró-rakodó gép beszerzése" EKR001446432021
2021.11.25.
2021.12.22.
D.509/2021
Csömör Sport és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Műfüves labdarúgópálya létesítése - Csömör EKR 000898292021
2021.11.24.
2021.11.30.
D.508/2021
Nógrádi Vízi Világ Egyesület
„Horgász és vízi turizmus fejlesztését célzó beruházások a Robinson-szigeteken”
2021.11.23.
2022.01.31.
D.507/2021
Törökbálint Város Önkormányzata
Belső városi tó kialakítása - 3. rész EKR001289622021
2021.11.23.
2021.12.17.
D.506/2021
Pusztaföldvári Evangélikus Egyházközség
„A pusztaföldvári Evangélikus Templom tetejének felújítása”
2021.11.22.
2021.12.03.
D.504/2021
"VÉGH-VÁR" Zöldség-Gyümölcs Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
„Gyümölcsfeldolgozó és raktár építése”
2021.11.22.
2021.12.03.
D.505/2021
Nyírmártonfalva Községi Önkormányzat
Falumúzeum külső felújítása és környezetének rendezése
2021.11.22.
2022.01.24.
D.503/2021
Putnok Város Önkormányzat
Fenntartható turizmusfejlesztés Putnokon EKR000111652021
2021.11.19.
2022.01.31.
D.501/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 2. rész „2 db kiléptető lakás akadálymentesítési munkálatai” - szerződéskötés (D.394/2021.) EKR000143712019
2021.11.18.
D.500/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 1. rész „Hajléktalanszálló felújítása Salgótarjánban" - szerződéskötés - (D.393/2021.) EKR000143712019
2021.11.18.
D.498/2021
KECSKEMÉTI TERMOSTAR Hőszolgáltató Kft.
Biomassza-tüzelésű fűtőmű - HNT EKR azonosító: EKR000802842021
2021.11.18.
2021.12.13.
D.502/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Bp. XVI. kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola konyhatechnológiai eszközök beszerzése EKR000640532021
2021.11.18.
2021.12.15.
D.499/2021
Nyíradonyi Vagyonkezelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Tudományos és Technológiai Park fejlesztése EKR001423802019
2021.11.18.
2022.02.14.
D.497/2021
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt.
Vizsgáztatást támogató rendszerek beszerzése
2021.11.17.
2022.02.10.
D.496/2021
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
Ismeretlen (Referenciaigazolás)
2021.11.16.
2021.12.02.
D.495/2021
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000395322021
2021.11.15.
2022.01.11.
D.494/2021
MVM ÉMÁSZ Áramhálózati Kft.
Mérő és csatlakozó szerelés ÉMÁSZ - 1. rész. Eger EKR001107832020
2021.11.11.
2022.01.06.
D.493/2021
Szent Damján Görögkatolikus Kórház
Általános felhasználási célú villamos energia központosított beszerzése - 2022/23.
2021.11.10.
2021.12.17.
D.492/2021
Tata Város Önkormányzata
„Tatai általános iskolai konyhák eszközbeszerzése” - 2. rész, Fogyóeszköz beszerzés 4 konyha részére. EKR000988032021
2021.11.08.
2021.12.30.
D.490/2021
Neumann János Egyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása N.M.A. (2017.09.01.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.486/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása T.A. (2017.08.31.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.491/2021
Neumann János Egyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása Dr.K.A. (2017.10.30.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.489/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása Dr.S.M. (2017.08.31.)- Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.488/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása S.G. (2018.03.28.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.487/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi szerződések T.K. (2018.03.28.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.485/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi szerződések T.K. (2017.08.31.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.484/2021
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány őrzés-védelem 2020 EKR000209742020
2021.11.04.
2022.01.20.
D.482/2021
Délalföldi Kertészek Zöldség-Gyümölcs Termelői és Értékesítő Mezőgazdasági Szövetkezete
Új komplex logisztikai csarnoképület építése (EKR000810272021)
2021.11.02.
2021.11.23.
D.481/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Széchenyi I. Művelődési ház részleges felújítása EKR000122522021
2021.11.02.
2022.01.04.
D.483/2021
Ibrány Város Önkormányzata
„Társadalmi Együttműködést Szolgáló Komplex Programok Megvalósítása Ibrányban”
2021.11.02.
2022.01.18.
D.480/2021
Országos Rendőr-főkapitányság
A nyírbátori őrzött szállás felújítása EKR000477112021
2021.10.30.
2021.12.11.
D.479/2021
NIF Zrt.
„Megbízási szerződés a Békéscsaba (kiz.) – Lőkösháza (oh) vasúti vonalszakasz korszerűsítésének kivitelezése projekt, valamint a kapcsolódó ETCS 2 kivitelezési munkái projekt esetében – mérnöki feladatok ellátására" EKR000008352021
2021.10.28.
2021.12.17.
D.475/2021
Szegedi Tudományegyetem
Létesítményüzemeltetési anyagok/eszközök ( 2018.12.05.- Barát Papír Kft.) - Kbt. mellőzése
2021.10.28.
2022.01.20.
D.474/2021
HEGYALJA BOS Kft.
Fejlesztés a VP2-4.1.4-16. sz. program keretében EKR001359202019
2021.10.28.
2021.12.30.
D.473/2021
NIF Zrt.
„Megbízási szerződés a Békéscsaba (kiz.) – Lőkösháza (oh) vasúti vonalszakasz korszerűsítésének kivitelezése projekt, valamint a kapcsolódó ETCS 2 kivitelezési munkái projekt esetében – mérnöki feladatok ellátására" EKR000008352021
2021.10.28.
2021.12.17.
D.472/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„A BKK Zrt. médiatervezési és vásárlási feladatainak ellátása" EKR000457712021
2021.10.28.
2021.12.06.
D.478/2021
Szegedi Tudományegyetem
Tisztítószerek 164 sorban ( 2019.11.12.-Printker Office Land Zrt.) - Kbt. mellőzés.
2021.10.28.
2022.01.20.
D.477/2021
Szegedi Tudományegyetem
Tisztítószerek 166 sorban ( 2018.10.02.-Printker Office Land Kft.) - Kbt. mellőzés
2021.10.28.
2022.01.20.
D.476/2021
Szegedi Tudományegyetem
Létesítményüzemeltetési anyagok/eszközök ( 2020.01.10.-Barát Papír Kft.) Kbt. mellőzés
2021.10.28.
2022.01.20.
D.471/2021
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
’’Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nagykanizsán’’ - Projektterv és kapcsolódó energetikai dokumentáció elkészítése - Kbt. mellőzése
2021.10.27.
2022.01.14.
D.469/2021
Jánoshida Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés TOP pályázat keretében II. - 1. rész Műszaki berendezések” EKR001196102020
2021.10.26.
2022.02.09.
D.470/2021
Nemzeti Táncszínház Nonprofit Kft.
„Hostess szolgáltatások beszerzése” EKR000750392021
2021.10.26.
2021.11.29.
D.467/2021
Készenléti Rendőrség
„Takarítás a KR objektumaiban” EKR000197542021
2021.10.25.
2021.11.05.
D.468/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„A BKK Zrt. médiatervezési és -vásárlási feladatai” EKR000457712021
2021.10.25.
2021.12.06.
D.466/2021
Szarvas Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés az Erzsébet-ligeti Pavilon felújítása és kapcsolódó építések tárgyban a TOP-1.2.1-16-BS1-2018-00010 számú projekt keretében” 1. rész: Erzsébet-ligeti Pavilon felújítása EKR001380332020
2021.10.22.
2021.11.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el