Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.662/2010.
Juta Község Önkormányzata
Orvosi rendelő, családsegítő és gyerm.sz. akadálymentesítése és felújítása
2010.08.18.
2010.10.11.
D.662/2009.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítás Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros könyve szerint
2009.10.28.
2009.12.18.
D.661/2025
Dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház - Rendelőintézet
„Élelmezési szolgáltatás biztosítása” EKR000601382025
2025.10.15.
2026.02.09.
D.661/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 2. rész (Számítógépek (PC-k) beszerzése) EKR001950342023
2024.10.07.
2024.12.19.
D.661/2017.
Lónay László őstermelő
"Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban" című, VP-3-4.2.1-15 kódszámú pályázat keretében gyümölcsfeldolgozáshoz szükséges eszközök beszerzése
2017.12.15.
2018.01.15.
D.661/2016
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész - Nagy Sándor József utca - M5 bevezető feletti közúti híd felújításainak kivitelezési munkái
2016.07.06.
2016.07.29.
D.661/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
állalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.08.17.
2015.09.24.
D.661/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy., egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., juttatások (Pécsi Temetkezési Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.661/2012.
Jászberény Város Önkormányzata
Jászsági Népi Együttes székházának felújítása és korszerűsítése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.12.05.
2013.01.14.
D.661/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szennyvíziszap elszállítása és hasznosítása
2011.09.13.
2011.11.02.
D.661/2010.
Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.
Gyulai Várfürdőó fejlesztése 2009. projekt
2010.08.18.
2010.09.03.
D.661/2009.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. részére hardver eszközök és alapszoftverek szállítása és telepítése
2009.10.29.
2009.12.14.
D.660/2025
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
“Egészségügyi szolgáltatások ellátása – KDOBVI- 7 rész” - 1.rész Egészségügyi alapellátás EKR000608532025
2025.10.15.
2025.11.17.
D.660/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Kétutas (közút-vasút) forgó-kotró gép kezelővel” - 3. rész (PTI Pécs) EKR000412342023
2024.10.07.
2024.10.18.
D.660/2017.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2017.12.15.
2018.02.09.
D.660/2016.
HBF Építőipari Kft.
Orosházi Kórház villanyszerelési munkáinak elvégzése
2016.07.06.
2016.07.26.
D.660/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
TIOP 2.3.3 Intézmények NTG csatlakoztatásához szükséges CE routerek beszerzése - Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-egészségügy) Rendszer - Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi infrastruktúra fejlesztések) ("Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013." 1.részteljesítés
2015.08.17.
2015.09.09.
D.660/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, gázenergia-szolgáltatás díja, hulladékszállítási szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) távhő- és melegvíz szolgáltatás díja, villamosenergia-szolgáltatás, víz- és csatorna szolgálatás (Pécsi Távfűtő Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.660/2012.
Semmelweis Egyetem
Szolgáltatási szerződés a Semmelweis Egyetem kezelésében álló különböző helyrajzi számú területeken lévő létesítmények és hozzá tartozó létesítmény elemek és épülettartozékok, teljes körű karbantartási szolgáltatásának ellátására
2012.12.01.
2012.12.20.
D.660/2011.
Budapesti Corvinus Egyetem
Könyvtári adatbázisokhoz csatlakozó portálba integrált közös kereső fejlesztése vállalkozási szerződés keretében
2011.09.13.
2011.10.07.
D.660/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Tervezési szerződés az M4 autópálya Cegléd-Abony szakaszra (70+400-88+000 km szelvény közötti szakasz) vonatkozó környezetvédelmi tervek elkészítése
2010.08.18.
2010.09.20.
D.660/2009.
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Hajdúhadházi Központi Orvosi Rendelő fizikai és infokommunikációs akadálymentesítése ÉAOP-4.1.5-2007-0085
2009.10.29.
2009.11.11.
D.660/13/2007.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
2008.01.02.
D.660/10/2006.
Tapolca Város Önkormányzata
Tapolca-Diszel városrész szennyvízelvezetésének kialakítására és a vonatkozó kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2006.09.21.
2006.10.31.
D.66/2026
Semmelweis Egyetem
„Inhalációs nitrogén-monoxid gázkeveréket tartalmazó palackok biztosítása” EKR001985872025
2026.02.17.
2026.03.23.
D.66/2025
Vác Város Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” - 2. rész - Diófa u.-i óvoda energetikai korszerűsítés EKR001287112024
2025.01.28.
2025.05.13.
D.66/2024
KDMFÜ Közép-Duna Menti Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
„Tolnai Dunai Holtágak rehabilitációs tervezés” EKR002012182023
2024.01.26.
2024.03.25.
D.66/2023
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Zalaszentiváni épületbontási munkák - 3. rész EKR001835212022
2023.02.12.
2023.03.28.
D.66/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Ultrahang készülékek beszerzése - 2. rész EKR000290762021
2022.02.17.
2022.03.10.
D.66/2021
Magyar Állami Operaház
COVID-19 tesztek elvégzése a MÁO részére
2021.02.12.
2021.03.31.
D.66/2020
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások. EKR001043792018
2020.03.03.
2020.05.04.
D.66/2019
Nyírtura Község Önkormányzata
Mini bölcsőde kialakítása Nyírturán
2019.03.08.
2019.04.05.
D.66/2018
Kistarcsa Város Önkormányzata
Háziorvosi és házi gyermekorvosi ügyelet ellátása
2018.03.10.
2018.04.23.
D.66/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
1 db kombájn szállítása (2013. évben - Budapest Lízing Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.66/2016.
Mórahalom Város Önkormányzata
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése során árubeszerzés
2016.01.26.
2016.03.07.
D.66/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok adás-vétele tárgyában egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósításában.
2015.02.09.
2015.02.18.
D.66/2014.
Alba Volán Autóbuszközlekedési Zrt.
Őrző-védő szolgáltatás ellátása ajánlatkérő részére a műszaki leírásban meghatározottak szerint
2014.02.17.
2014.03.28.
D.66/2013.
MFB-Ingatlanfejlesztő Zrt.
Tatabánya Pláza átalakítási munkái az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2013.02.13.
2013.03.08.
D.66/2012.
Nemzeti Sportközpontok
Nemzeti Sportközpontok részére tisztítószerek és takarító eszközök beszerzése
2012.01.23.
2012.03.14.
D.66/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged város elektromos tömegközlekedés fejlesztése keretében 10+5 (opciós) db új csuklós trolibusz gyártása, szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.02.07.
2011.02.24.
D.66/2010.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Haemodinamikai és angiográfiás valamint elektrofiziológiai és rádiófrekvenciás ablációs anyagok és Syroablációs konzolhoz N2O palack beszerzése felnőtt ellátásra 2010. évre
2010.02.01.
2010.02.17.
D.66/15/2007.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Kht., képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda
2007.03.19.
D.66/12/2008.
Kaposi Mór Oktató Kórház képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.03.26.
D.659/9/2006.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Hida Ügyvédi Iroda, dr. Hidas János ügyvéd
Cseri strand rekonstrukciója
2006.09.21.
2006.10.20.
D.659/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Tisztán elektromos gépjárművek beszerzése” EKR001757372024
2025.10.14.
2026.03.11.
D.659/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Kétutas (közút-vasút) forgó-kotró gép kezelővel” - 1. rész (PTI Budapest) EKR000412342023
2024.10.07.
2024.10.18.
D.659/2017.
Csömör Nagyközség Önkormányzata
ÁR-LA Magyarország Kft-vel a Sármány utca és a Körmendi utca aszfaltozási munkálataira megkötött szerződés - Kbt. mellőzése
2017.12.14.
2018.01.19.
D.659/2016.
Miniszterelnökség
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben (1. rész)
2016.07.05.
2016.07.19.
D.659/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számított 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.17.
2015.09.28.
D.659/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások,irodaszer, sokszorosítási anyagok, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Pauker Holding Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el