Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.666/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Megbízási szerződés keretében teljes körű műszaki ellenőri szolgáltatások biztosítása „Az EFOP-2.2.0-16-2016-00002 „Gyermek és ifjúságpszichiátria, addiktológia és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése” projektben építőipari kivitelezések során 13 rész tekintetében. 2., 3. és 5. részek
2017.12.20.
2018.02.05.
D.666/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB11/2016 Társított csomagolási hulladékok gyűjtése, előkezelése és hasznosítása 2016. évre szóló szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. tv. 22.§ (1) bekezdés alapján - 1., 2., 3. és 4. rész
2016.07.08.
2016.09.05.
D.666/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.666/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, postaköltég, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Prospero Könyvei Kft) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.666/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Miskolc MJV Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára a TIOP.1.1.1-07/1-2008-1173 azonosító számú pályázat keretében
2012.12.10.
2013.01.30.
D.666/2011.
Pincevölgy Egyesület
Borház építése
2011.09.15.
2011.11.22.
D.666/2010.
Művészetek Palotája Kulturális Szolgáltató Kft.
Host és hostess tevékenység biztosítása 2011-2013 években a Művészetek Palotája Kft. részére
2010.08.23.
2010.09.16.
D.666/2009
Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata, képviseli: dr. Dessewffy Anna ügyvéd
Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata PH számára új, integrált gazdálkodási rendszer beszerzése, üzembe helyezése, karbantartása
2009.10.30.
2009.12.08.
D.666/14/2006.
Duna Televízió Zrt.
Virtuális stúdió kialakítása
2006.09.25.
2006.10.25.
D.666/10/2007.
Debreceni Egyetem Agrártudományi Centruma képviseli: dr. Bűrös László ügyvéd
2007.12.13.
D.665/9/2007.
Budapest IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
2008.01.07.
D.665/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Salgótarján Megyei Jogú Város Integrált Településfejlesztési Stratégiája 2014-2020 (ITS) részbeni átdolgozása, felülvizsgálata 2022.03.07. - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.665/2024
Hosszúpályi Nagyközség Önkormányzata
„Csapadékvíz-elvezető rendszer fejlesztése” EKR001585362024
2024.10.10.
2024.10.28.
D.665/2017.
Swietelsky Magyarország Kft., Fertődi Építő és Szolgáltató Zrt.
Győr Város új fedett Uszodájának I. üteme kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2017.12.18.
2018.02.19.
D.665/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Keretszerződés közútfejlesztési és vasútfejlesztési projektek új és záró költség-haszon elemzésének elkészítésére
2016.07.07.
2016.07.18.
D.665/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.08.26.
D.665/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, protokoll tárgyak beszerzése, személyi jellegű kiadások, textilek, varrodai anyagok beszerzése (Pólótransz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.665/2012.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Kalcium-klorid granulátum beszerzése/2012.
2012.12.10.
2013.01.24.
D.665/2011.
Duna TV Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2011.09.14.
2011.10.28.
D.665/2010.
Diósd Község Önkormányzata
Közétkeztetési szerződés 5 éves időtartamra Diósd Község Önkormányzata által fenntartott intézmények számára
2010.08.19.
2010.09.30.
D.665/2009.
Makó Város Önkormányzata
Makó Város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjése és kezelése 120 hónapon keresztül
2009.10.30.
2009.11.27.
D.664/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Városfejlesztési Stratégia (FVS) kidolgozása 2021.10.29 - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.664/2024
Mátészalka Város Önkormányzata
„Belterületi kerékpárút-hálózat fejlesztése” EKR000966052020
2024.10.10.
2024.12.03.
D.664/2017.
TERÁN Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Győr új Sportkomplexumának kivitelezéséhez kapcsolódó gyakorló(edző) pálya építése
2017.12.18.
2018.02.16.
D.664/2016.
MÁV Zrt.
Zúzottkő beszerzése - XI. és XII. részek
2016.07.07.
2016.08.30.
D.664/2015.
Ghandi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel" tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.08.18.
2015.09.11.
D.664/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., Irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése (Pénzjegynyomda Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.664/2012.
Kanizsai Dorottya Kórház
Szállítási szerződés a Struktúraváltozást támogató infrastruktúrafejlesztés a fekvőbeteg szakellátásban (TIOP 2.2.4.) 2. és 4. része tekintetébe
2012.12.05.
2013.01.07.
D.664/2011.
Budapest Airport Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Zrt.
Budapest Airport Zrt. üzemeltetésében lévő személy és tehergépjármű park, jellemzően garanciaidőn túli, folyamatos karbantartási- és javítási munkáinak elvégzése
2011.09.14.
2011.10.20.
D.664/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastrukúra Fejlesztő Zrt.)
Budaörs-Biatorbágy vasúti vonalszakasz alépítmény megerősítési munkák elvégzése
2010.08.19.
2010.10.01.
D.664/2009.
Csörög Község Önkormányzata
75 férőhelyes óvoda építése Csörög községben
2009.10.30.
2009.11.26.
D.664/13/2007
Szeged, Űrhajós U. 13. Számú Ház Lakóközössége Tarján VI. Lakás- és Garázsfenntartó Szövetkezet képviseli: dr. Ollé György ügyvéd
2008.01.02.
D.663/2025
Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató Kórház
„Műtéti izoláló szettek beszerzése / 2024.” - „9.rész Műtőasztal takaró” EKR000463562024
2025.10.15.
2025.12.10.
D.663/2024
Dobó István Vármúzeum
Eszközbeszerzés, TOP keretében
2024.10.09.
2025.01.24.
D.663/2017.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Kis teljesítményű A/4-es, valamint közepes teljesítményű A/3-as lapméretet is kezelő multifunkciós eszközök beszerzése 36 hónapos teljes körű üzemeltetési szolgáltatással
2017.12.15.
2018.01.19.
D.663/2016.
KEVIÉP Építőipari és Kereskedelmi Kft.
Vállalkozási szerződés keretében a "Szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer továbbfejlesztése a Heves megyei Regionális Hulladékgazdáklodási Társulás területén" (KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-0005) elnevezésű projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC sárga könyv (2. magyar nyelvű liadás 2011) feltételei szerint
2016.07.07.
2016.09.16.
D.663/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén - 1. és 2 rész
2015.08.18.
2015.09.07.
D.663/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, Humán egészségügyi szolg. beszerzése (Pedicomp Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.663/2012.
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
HR szervezet tevékenységeinek ellátása (bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos valamennyi feladat)
2012.12.05.
2013.01.14.
D.663/2011.
Zalaapáti Község Önkormányzata
Zalaapáti Község Önkormányzata által működő szennyvíztisztító telep üzemelés közben történő felújítása és átépítése kivitelezési munkáinak elvégzése
2011.09.14.
2011.10.17.
D.663/2010.
Abony Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és telepítése
2010.08.18.
2010.10.04.
D.663/2009.
Bp.XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése üzembe helyezéssel
2009.10.30.
2009.12.10.
D.662/2025
Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató Kórház
„Idegsebészeti szakmai anyagok, implantátumok 2024.” - 7. rész Csigolyaközti blokk – intervertebralis cage EKR001748392024
2025.10.15.
2025.12.10.
D.662/2024
ZalaZONE Ipari Park Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Napelemes rendszer megtervezése és létrehozása" EKR001284672024
2024.10.08.
2024.10.28.
D.662/2017.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Kis teljesítményű A/4-es, valamint közepes teljesítményű A/3-as lapméretet is kezelő multifunkciós eszközök beszerzése 36 hónapos teljes körű üzemeltetési szolgáltatással
2017.12.15.
2018.01.24.
D.662/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.07.
2016.07.25.
D.662/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés a 14. számú főút Vámosszabadi határátkelőhely akadálymentesítésé-hez, továbbá ezzel összefüggésben a Duna árterén vezetett főút szakaszhoz kapcsolódó Tanulmányterv és Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.08.17.
2015.09.08.
D.662/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció kiáll.tárgy., egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., ingatlanbérleti díj, távhő- és melegvizszolgáltatás, villamosenergia-szolgáltatás beszerzése (Pécsi Tudásközpont Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.662/2012.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
HR szervezet tevékenységeinek ellátása (bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos valamennyi feladat) az MVK Zrt. részére
2012.12.05.
2013.01.14.
D.662/2011.
Zalakomár Község Önkormányzata
1.sz. orvosi rendelő korszerűsítése Zalakomárban
2011.09.14.
2011.11.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el