Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.317/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Somogyi és Társai Kft.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.313/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (ZS. Med. Háziorvosi Bt.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.311/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Dr. Tóth és Társa MED Bt.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.308/2021
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Szemészeti vizsgáló eszközök beszerzése - 2. rész EKR000234032021
2021.06.30.
2021.07.30.
D.309/2021
Váci Tankerületi Központ
„Különböző iskolai bútorok és egyéb eszközök” beszerzése - 2. rész: „Informatikai és egyéb irodai eszközök beszerzése”
2021.06.30.
2021.08.02.
D.310/2021
Nemzeti Sportközpontok
"Uszodavegyszerek NSK 2021" EKR000598842021
2021.06.30.
2021.09.07.
D.307/2021
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2021.06.29.
2021.08.10.
D.306/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Építőmesteri és kacsolódó feladatok” EKR000790332018
2021.06.29.
2021.09.16.
D.304/2021
Tiszatelek Község Önkormányzata
Külterületi út felújítása EKR000201012019
2021.06.28.
2021.07.08.
D.305/2021
Girincs Község Önkormányzata
„TOP-3.2.1-16 Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” EKR000259932020
2021.06.28.
2021.10.12.
D.303/2021
Tamási Város Önkormányzata
Tamási külterületi ivóvízellátás - I. ütem EKR000143882021
2021.06.28.
2021.07.30.
D.302/2021
Szépművészeti Múzeum
„Tetőhéjazat állagvédelmi munkái” EKR000235512019
2021.06.28.
2021.09.21.
D.300/2021
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Járdatakarító gépek beszerzése EKR000494522021
2021.06.25.
2021.08.05.
D.301/2021
Audi Hungaria Általános Művelődési Központ
2021. évi informatikai beszerzés EKR000580412021
2021.06.25.
2021.08.19.
D.298/2021
Alsózsolca Város Önkormányzata
Sportnapok, egészségnapok megszervezése, mentálhigiénés-prevenciós egészségmegőrző klubok létrehozása illetve működtetése - Kbt. mellőzése
2021.06.24.
2021.10.21.
D.299/2021
Enying Város Önkormányzata
Enying-Zöld város – Városközpont rehabilitáció EKR000050052020
2021.06.24.
2021.08.03.
D.297/2021
Szépművészeti Múzeum
TETŐHÉJAZAT,- SZIGETELÉS KÁRMEGELŐZÉSI MUNKÁI (EKR000438962018)
2021.06.23.
2021.09.21.
D.296/2021
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
3/2021 DM-PV-MCS EKR000523372021
2021.06.21.
2021.07.22.
D.295/2021
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Eszközbeszerzés EFOP-4.1.8-16-2017-00045 projekt (2018.06.29.) - Kbt. mellőzése
2021.06.21.
2021.06.30.
D.294/2021
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Eszközbeszerzés EFOP-3.3.6-17-2017-00013 (2018.07.11.) - Kbt. mellőzése
2021.06.21.
2021.06.30.
D.293/2021
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda ECO-park interaktív elemek EKR000892762020
2021.06.21.
2021.10.14.
D.290/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
"NFP_DTK_gyűjtő- és szállító járművek beszerzése" EKR001334092020
2021.06.18.
2021.08.12.
D.292/2021
SZÁSZBEREK KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
TOP-1.1.1.Szászbereki iparterület fejlesztése II. - 1. rész EKR000439992020
2021.06.18.
2021.07.20.
D.291/2021
Kaposvári Tankerületi Központ
Kivitelezői munkák EFOP-4.1.2-17-2017-00032 EKR000396422021
2021.06.18.
2021.07.05.
D.285/2021
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetési feladatok átmeneti időszakra történő ellátása EKR 000530842020
2021.06.17.
2021.07.09.
D.287/2021
Flex-Coop Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
„Új félautomata gyártórendszer létesítése, speciális anyagmozgató gépelemek, HDPE futógörgők gyártásához" – Kbt. mellőzése
2021.06.17.
2021.09.06.
D.288/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Puskin Művelődési Ház energetikai korszerűsítése” - Kbt. mellőzése
2021.06.17.
2021.08.30.
D.286/2021
Tótszerdahely Községi Önkormányzat
„Sétány kialakítása pihenőhelyekkel Tótszerdahelyen” (EKR001352052020)
2021.06.17.
2021.08.30.
D.289/2021
FEV IX. Zrt.
Parkolási rendszer üzemeltetést támogató ügyvitel III. EKR000335672021
2021.06.17.
2021.08.09.
D.283/2021
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP-6.1.4-16MI1-2017-00001 számú "Rendezvényhelyszínek infrastrukturális fejlesztése" projekthez kapcsolódó Csodamalom Bábszínház felújítása - Kbt. mellőzése
2021.06.15.
2021.08.10.
D.284/2021
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP-6.1.4-16-MI1-2017-00001 számú "Rendezvényhelyszínek infrastrukturális fejlesztése" című projekthez kapcsolódó Művészetek Háza nézőtér korszerűsítése - Kbt. mellőzése
2021.06.15.
2021.08.10.
D.432/2021
Jászberény Városi Önkormányzat
„Malom Konferencia és Rendezvényközpont fejlesztése Jászberényben” - szerződés teljesítése (1. kezdeményezési elem) EKR000121972019
2021.06.11.
D.282/2021
NIF Zrt.
„Vállalkozási keretszerződés vonalas közlekedési létesítmények régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges lőszermentesítés tárgyában” 1. rész Nyugat-Magyarország és Pest Megye, 2. rész Kelet-Magyarország EKR000060822021
2021.06.11.
2021.08.03.
D.281/2021
Jászberény Városi Önkormányzat
„Malom Konferencia és Rendezvényközpont fejlesztése Jászberényben” - szerződés teljesítése EKR000121972019
2021.06.11.
2021.10.07.
D.279/2021
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
József A. úti rendelő felújítása, bővítése 2020. EKR000171162020
2021.06.10.
2021.07.26.
D.280/2021
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzés EKR 000863212020
2021.06.10.
2021.07.09.
D.278/2021
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2120 Szennyvízcsatorna terv, kivitelezés EKR000245452021
2021.06.10.
2021.06.14.
D.276/2021
Szegedi Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása
2021.06.09.
2021.08.19.
D.277/2021
Vas Megyei Kormányhivatal
„Vas Megyei Kormányhivatal GINOP-5.1.1-15-2015-00001 Út a munkaerőpiacra elnevezésű projekt, könyvvizsgálat" EKR000802222019
2021.06.09.
2021.08.11.
D.275/2021
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000395322021
2021.06.08.
2021.07.19.
D.273/2021
TOM-FERR Zrt.
Darabológép beszerzése a TOM-FERR Zrt. részére EKR000400512018
2021.06.02.
2021.10.06.
D.274/2021
Nagyrada Község Önkormányzata
„Nagyrada község belterületi vízrendezése”
2021.06.02.
2021.08.19.
D.271/2021
NIF Zrt.
Tram-train rendszerhez kapcsolódó, Hódmezővásárhelyen megvalósuló új kocsiszín koncepció vizsgálata, engedélyezési terv készítése, szükséges hatósági engedélyek beszerzése valamint tenderdokumentáció elkészítése EKR000321572021
2021.06.01.
2021.07.14.
D.270/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Lapmegmunkáló üzem építése gépészettel a HOLZMÖBEL Kft-nél
2021.06.01.
2021.08.23.
D.272/2021
Tiszanagyfalu Község Önkormányzata
Tiszanagyfalu Kossuth út 43. szám alatti Önkormányzati Hivatal épületének korszerűsítése
2021.06.01.
2021.08.23.
D.267/2021
Nagykáta Város Önkormányzata
Szakrendelő bővítése és felújítása EKR001110452020
2021.05.31.
2021.06.07.
D.266/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Előnyomtatott tekercses kiszerelésű biztonsági hőpapír szelvények beszerzése jegyek és bérletek helyben történő nyomtatásához EKR000602172020
2021.05.31.
2021.06.21.
D.269/2021
NIF Zrt.
Vállalkozási keretszerződés vonalas közlekedési létesítmények régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges lőszermentesítés tárgyában (Nyugat-Magyarország és Pest Megye 1. rész, és Kelet-Magyarország 2. rész) EKR000060822021/0555
2021.05.31.
2021.08.03.
D.268/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.31.
2021.07.09.
D.258/2021
Széchenyi István Egyetem
Adásvételi szerződés Szerver szoftverek, szünetmentes tápegységek, könyvtári szoftver és kiberfizikai informatikai eszközök, valamint informatikai eszközök beszerzésére - 3. rész: Integrált könyvtári rendszer-Enterprise szoftverlicenc-csomag beszerzése EKR001237472020
2021.05.27.
2021.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el