Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.144/2024
Döge Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése Dögén - 2. rész: Földút mechanikai stabilizációja (4 db) EKR001748602023
2024.03.13.
2024.05.22.
D.146/2024
Döge Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése Dögén - 4. rész: Földút mechanikai stabilizációja (1 db) EKR001748602023
2024.03.13.
2024.05.22.
D.145/2024
Döge Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése Dögén - 3. rész: Földút mechanikai stabilizációja (2 db) EKR001748602023
2024.03.13.
2024.05.22.
D.143/2024
Döge Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése Dögén - 1. rész: Földút mechanikai stabilizációja (4 db) EKR001748602023
2024.03.13.
2024.05.22.
D.647/2011.
Dömös Község Önkormányzata
Malom Patak árvízi károk utáni helyreállítása és kapcsolódó helyreállítási építési munkák megvalósítása
2011.09.08.
2011.10.10.
D.144/2010.
E-Misszió Természet- és Környezetvédelmi Egyesület
NATURA 2000-es legelő területeken természettel együttműködő gazdálkodást megvalósítő mintaprogram
2010.03.03.
2010.03.19.
D.153/2015.
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózat Zrt.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 60. rész
2015.03.16.
2015.04.27.
D.414/2023
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 6. rész - 6 - EED Kaposvár és Nagykanizsa EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.415/2023
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 7. rész: 7 - EDD - Pécs és Szekszárd EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.382/2025
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„Villamos mérőhelyi szolgáltatások elvégzése” - 11. része (EEL Dél-Buda) vonatkozásában EKR001036772024
2025.06.11.
2026.01.06.
D.499/2022
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
MÖZS 132/22 kV-os alállomás létesítése (04/001 azonosító számú) EKR000587042020
2022.12.16.
2023.02.14.
D.560/2017.
E.ON Energiakereskedelmi Kft.
Földgázkereskedő kiválasztása MNV - 1. és 2. rész
2017.09.29.
2017.10.24.
D.566/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„2 db középfeszültségű transzformátor” EKR000923332019
2023.12.14.
2024.02.08.
D.547/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” - 2. rész: 11-22/0,42 kV 400-1600 kVA-ig EKR000353492018
2023.12.05.
2023.12.18.
D.546/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” 1. rész: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig
2023.12.05.
2023.12.18.
D.538/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„KÖF toksor beszerzése” - 2. rész: 2 - KÖF tokozott kapcsolóberendezés-új alállomás EKR001042832019
2023.12.01.
2024.02.08.
D.537/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„KÖF toksor beszerzése” - 1. rész: 1 - KÖF tokozott kapcsolóberendezés-új alállomás EKR001042832019
2023.12.01.
2024.02.08.
D.535/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 6. rész: 6 - Elosztószekrény OTR Komm. 630/6 közvil. p. nélk EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.532/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 3. rész: 3 - Elosztószekrény OTR Komm. 250/4 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.529/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 4. rész EKR000226912020
2023.11.28.
2024.02.08.
D.528/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 3. rész
2023.11.28.
2024.02.08.
D.460/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 5. rész 5- Oszlopkapcsoló - 35 kV típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.459/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 4. rész 4- Oszlopkapcsoló - vezeték alatti madárbarát típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.456/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” 1. rész: 1 - Oszlopkapcsoló – oltókamrás típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.759/2016.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
Maximum 10 m3/h gázterhelésű, kétfokozatú gáznyomás-szabályozók szállítása
2016.08.12.
2016.09.08.
D.876/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 45. rész
2014.12.18.
2015.01.28.
D.850/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 45. és 50. rész
2014.12.04.
2015.01.05.
D.178/2024
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Keretmegállapodás keretében nagyfeszültségű kábelek és szerelvények beszerzése két részben: 2. rész: 132 kV-os kábel és szerelvények 300-1000 mm2 (E.ON Észak-Dunántúli Áramhálózati Zrt. részére) EKR000834072023
2024.04.01.
2024.05.21.
D.86/2020
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
Membrános gáz fogyasztásmérő készülékek szállítása EKR000361372019
2020.03.19.
2020.04.14.
D.875/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 60. rész
2014.12.18.
2015.01.28.
D.618/2024
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Smart transzformátor mérők beszerzése II.” EKR000314932023
2024.09.23.
2025.01.27.
D.548/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” - 3. rész: 36 kV 50-1600 kVA-ig EKR000353492018
2023.12.05.
2023.12.18.
D.536/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Zárt kivitelű oszlopkapcsolók (TMOK) szállítása” EKR001333822019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.534/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” -5. rész: 5 - Elosztószekrény OTR Komm. 250/4 közvil p. nélk. EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.533/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 4. rész: 4 - Elosztószekrény OTR Komm. 630/6 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.531/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 2. rész: 2 - Elosztószekrény OTR Ipari 630/6 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.530/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 1. rész: 1 - Elosztószekrény OTR Ipari 250/4 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.527/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 2. rész
2023.11.28.
2024.02.08.
D.526/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
1000kBHTR állomás szállítása - 1000kVA KÖF kábelhálózati BHTR állomás - 1. rész
2023.11.28.
2024.02.08.
D.458/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 3. rész: 3 - Oszlopkapcsoló – függőleges típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.457/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 2. rész: 2 - Oszlopkapcsoló – vízszintes típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.45/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
SF6 gázszigetelésű kapcsolóberendezések beszerzése - 2 - Megszakítós kapcsolóberendezések EKR001186952019
2023.02.08.
2023.04.25.
D.44/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
SF6 gázszigetelésű kapcsolóberendezések beszerzése - 1. rész: 1 - Biztosítós és kábelmező kapcsolóberendezések EKR001186952019
2023.02.08.
2023.04.25.
D.496/2022
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
"145 kV-os maximális feszültségű GIS berendezések - 2. rész 145kV max.fesz. GIS berendezés Vizafogó alállomásba EKR000882512021
2022.12.15.
2023.01.31.
D.177/2024
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Keretmegállapodás keretében nagyfeszültségű kábelek és szerelvények beszerzése két részben: 1. rész: 132 kV-os kábel és szerelvények 300-1000 mm2 (E.ON Gazdasági szolgáltató részére) EKR000834072023
2024.04.01.
2024.05.21.
D.458/2011.
E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt
Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. területén kialakított távműködtetésű oszlopkapcsoló távfelügyeleti rendszer rádiós távjelző-távműködtető irányítástechnikai berendezések beszerzése, jelenlegi rendszerbe integrálása és üzembe helyezése
2011.07.05.
2011.08.16.
D.651/2012.
E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.
Vállalkozási szerződés szabadvezeték kiváltás, illetve megszüntetés a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatósága területén két részben
2012.11.29.
2012.12.13.
D.767/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése EED_EDE” - 17. rész - EDE-Kaposvár II.” EKR001083112025
2025.12.01.
2026.01.19.
D.84/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése” - 4.rész - EED-Győr IV. EKR002093192024
2025.02.06.
2025.02.25.
D.352/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 7, rész EKR000509572023
2024.06.01.
2024.08.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el