Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.624/2010.
Aszód Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szivárvány óvoda csoportszoba bővítése és átalakítása tárgyában
2010.08.02.
2010.08.27.
D.649/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Diagnosztikai készletek (Immunkémiai humán székletvér kimutatására alkalmas reagensek és kiegszítők beszerzése)
2010.08.13.
2010.08.27.
D.602/2010.
Koppány-völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP-2.1.2. kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2010.07.27.
2010.08.27.
D.565/2010.
Szentes Városi Szolgáltató Kft.
Szentes, Norvég alap intézményeinek belső épületgépészeti átalakítása
2010.07.15.
2010.08.27.
D.612/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Keretmegállapodás Nagykanizsa városközpont rekonstrukciójának megvalósítása tárgyában
2010.07.29.
2010.08.30.
D.556/2010.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése, akadálymentesítése
2010.07.14.
2010.08.30.
D.577/2010.
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
Rózsaszentmárton község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, biológiai szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2010.07.20.
2010.08.30.
D.567/2010.
NIF Zrt.(Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Budaörs-Biatorbágy vasúti vonalszakasz alépítmény megerősítési munkák elvégzése
2010.07.15.
2010.08.31.
D.669/2010.
Győri Egyházmegyei Hivatal
Projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2010.08.24.
2010.08.31.
D.635/2010.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Margeting tevékenységek végzépse, illetve az ezekhez kapcsolódó nyomdai szolgáltatások nyújtása vonatkozásában Kbt. jogtalan mellőzése
2010.08.05.
2010.08.31.
D.623/2010.
Vámospércs-Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Projektmenedzsmenti és kapcsolódó szakértői, tanácsadói feladatok ellátása
2010.08.02.
2010.08.31.
D.569/2010.
Kecskeméti Főiskola
Vállalkozási szerződés - Hallgatói és Oktatói Központ bővítési és átalakítási munkák építési beruházás kivitelezésére
2010.07.16.
2010.08.31.
D.566/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Budaörs-Biatorbágy vasúti vonalszakasz alépítmény megerősítési munkák elvégzése
2010.07.15.
2010.08.31.
D.590/2010.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések Science Building épületegyüttes beruházás
2010.07.22.
2010.09.01.
D.587/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
a BMG Egyetem VBK Alkalmazott Biotechnológiai és Élelmiszertudományi Tanszék költözéséhez kapcsolódó felújítási, átalakítási munkák elvégzésére a CH műemléképületben (1., II. és III. ütem)
2010.07.22.
2010.09.02.
D.647/2010.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A Szentendrei HÉV vonalán értéknövelő felújítások végzése, vasúti pályaépítés és fenntartás szakterületen
2010.08.12.
2010.09.02.
D.619/2010.
Magyar Televízió Zrt.
MTV Zrt. részére 1.000.000.000,- HUF értékben 12 hónapos futamidejű rövid lejáratú rulírozó hitel nyújtása, hitelszerződés alapján
2010.07.30.
2010.09.02.
D.603/2010.
Lipseszentadorján Község Önkormányzata
Lipseszentadorján Községben Integrált Közösségi és Szolgáltató tér kialakítása
2010.07.27.
2010.09.02.
D.584/2010.
Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság
Zirc, Arborétum rekonstrukciója
2010.07.21.
2010.09.02.
D.676/2010.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Hajdúböszörmény kerékpárút-hálózatának bővítése és gyűjtőúthálózatának felújítása
2010.08.26.
2010.09.03.
D.674/2010.
Inárcs Község Önkormányzata
Útépítés és útfelújítás Inárcson tárgyú építés-szerelési kivitelezési vállalkozási szerződés
2010.08.25.
2010.09.03.
D.652/2010.
Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.
Gyulai Várfürdő fejlesztése 2009 projekt
2010.08.16.
2010.09.03.
28. K. 30.882/2010/7.
Bük Város Önkormányzata (9737 Bük, Széchenyi u. 44.) Képviseli: Horváth Lajos polgármester
Vállalkozási szerződés a Bük, Petőfi u. 921. hrsz-ú temetői kerítés építési, beruházási kiviteli munkáira
2010.09.03.
D.661/2010.
Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.
Gyulai Várfürdőó fejlesztése 2009. projekt
2010.08.18.
2010.09.03.
D.549/2010.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás
Intézményfejlesztés megvalósítása a vajszlói közoktatás mikrotérségben,valamint a sellyei közoktatási mikrotérségben című projektek keretében felújítással és átépítéssel kapcsolatos építési beruházások kivitelezése és kiviteli tervek elkészítés
2010.07.12.
2010.09.03.
D.636/2010.
Szegedi Tudományegyetem
A SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ - eszközbérlés és karbantartás, valamint az eszközök használatához kapcsolódó fogyóanyag beszerzése
2010.08.06.
2010.09.06.
D.593/2010.
Szigetszentmiklós Város Polgármestere
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény A ütemének (óvoda, sportcsarnok, a kapcsolódó út és közművek) megvalósulása
2010.07.26.
2010.09.06.
D.586/2010.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
KMOP-5.2.1/B-2f-2009-0003 projekthez szolgáltatás
2010.07.22.
2010.09.06.
D.673/2010.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Völgyhíd felújítása
2010.08.25.
2010.09.06.
D.607/2010.
Szank Község Önkormányzata
Szank-Jászszentlászlói összekötőút felújítása
2010.07.27.
2010.09.06.
D.592/2010.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztéséhez szükséges engedélyezési és kiviteli szintű tendertervek, valamint RMT készítése
2010.07.23.
2010.09.06.
D.583/2010.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest XVIII. kerület fenntartásában működő óvodák, általános,- és középiskolák, valamint szociális intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2010.07.21.
2010.09.06.
D.580/2010.
Koppány-Völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP 2.1.2. kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2010.07.20.
2010.09.07.
3.Kf.27.134/2010/6.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások városi és vidéki területeken
2010.09.08.
7.K.31.626/2010/3.
Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. (6720 Szeged, Tisza L. krt. 56.), képviseli Kocsondi Ügyvédi Iroda, dr. Kocsondi Emese ügyvéd (6726 Szeged, Páncél köz 25.)
Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. őrzési feladatainak ellátása
2010.09.08.
D.613/2010.
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány Budapest, IX. ker. Páva u. 39. sz. alatti épületének élőerős őrzés-védelmi feladtai, valamint biztonsági technikai eszközök időszaki karbantartása és javítása
2010.07.29.
2010.09.08.
D.594/2010.
Állami Szívkórház
Haemodinamikai, angiográfiai és elektrofiziológiai anyagok beszerzése kihelyezett áruraktár biztosításával
2010.07.26.
2010.09.08.
3.Kf.27.123/2010/7.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház (I. r. kérelmezett) Képviseli: Visontai Csongor ügyvéd, Olympus Hungary Kft. (II. r. kérelmezett)
endoszkópos rendszerek bérlete, epeúti stentek és tartozékok beszerzése
2010.09.08.
4.Kf.27.414/2010/6.
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2010.09.08.
D.653/2010.
Lőrinci Város Önkormányzata
Lőrinci város Rákóczi utca felújítása
2010.08.16.
2010.09.08.
D.626/2010.
BKV Zrt.
Autóbusz, trolibusz, HÉV és villamos járműveken üzemelő elektronikus jegykezelő készülékek eseti hibajavítása és kellékanyagainak szállítása
2010.08.02.
2010.09.08.
D.648/2010.
Cardex Európa Kft.
Képzések megtartása a TÁMOP 2.3.3. pályázat keretein belül 1. rész
2010.08.13.
2010.09.09.
D.681/2010.
Regöly Község Önkormányzata
Hivatásforgalmú kerékpárút megvalósítása a Regöly-Pacsmag-Tamási-Adorján szakaszon vállalkozási szerződés keretében
2010.08.30.
2010.09.10.
D.698/2010.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti 23 belterületi utcájának szilárd burkolattal való ellátása és csapadékvíz-elvezetésének kialakítása
2010.09.06.
2010.09.10.
D.690/2010.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bútorok és felszerelési tárgyak beszerzése az Érdi Emeltszintű Kistérségi Járóbeteg-Szakellátó Központ részére
2010.09.03.
2010.09.10.
D.659/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Szent Imre Kórház Regionális Egészségügyi Központ rekonstrukció II. ütem orvostechnikai eszközök szállítása, telepítése, beüzemelése, kezelésének betanítása
2010.08.18.
2010.09.10.
D.625/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Az M1 autópálya 12-61 km szelvények közötti szakaszán a haladó és kapaszkodó sávokban új aszfaltréteg(ek) építése
2010.08.02.
2010.09.10.
D.618/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
47. sz. főút burkolat megerősítés, szélesítés (110+650 - 122+113 km sz.)
2010.07.30.
2010.09.10.
D.606/2010.
Sáp Község Önkormányzata
Kabai Napközi Otthonos Óvoda Sápi Tagintézményének bővítéséhez kapcsolódó konyhatechnológiai eszközök beszerzése
2010.07.27.
2010.09.10.
D.601/2010.
Bük Város Önkormányzata
A Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola felújítása és a kistérségi humán erőforrás-fejlesztése EGT/Norvég Finanszírozási mechanizmus 0088/NA2008-3/ÖP-4 referenciaszámú projekt megvalósításához árubeszerzés 2 részben
2010.07.26.
2010.09.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el