Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.651/2017.
ELMŰ Hálózati Kft., ÉMÁSZ Hálózati Kft.
Főelosztó hálózati és elosztó hálózati növényzeti munkák elvégzése az ELMŰ Hálózati Kft. és az ÉMÁSZ Hálózati Kft. ellátási területén - 12. rész
2017.12.04.
2018.01.31.
D.425/7/2008
ELTE Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2008.09.19.
D.95/2023
EMIH Budapesti Hitközség
„Firgun-ház kiviteli tervezése és kivitelezése” EKR001469512022
2023.03.13.
2023.04.27.
D.4/12-I/2008.
EON Gazdasági Szolgáltató Kft. képviseli: Dr. Keszthelyi Oszkár Ügyvédi Iroda
2008.02.01.
D.90/2010.
EON Rt.
Királyegyházi cementgyár majdani működését kiszolgáló 120/22/11 kV-os transzformátor állomás kezelőépületének építőmester és szakipari munkáinak kivitelezése
2010.02.11.
2010.02.26.
D.357/2014.
ERVA Erzsébetvárosi Önkormányzati Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
A Budapest VII. kerület Akácfa utca 42-48. szám alatti, helyi védettség alatt álló, védett települési érték, műemléki környezetben található épületének (Klauzál téri vásárcsarnok) felújítása és átalakítása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.16.
2014.08.01.
D.630/6/2007.
ESZA Európai Szociális Alap Nemzeti Programirányító Iroda Társadalmi Szolgáltató Kht. képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda
2007.12.06.
D.739/2/2007.
ESZA Európai Szociális Alap Nemzeti Programirányító Iroda Társadalmi Szolgáltató Kht. képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda
2008.01.28.
D.1091/13/2005.
ESZA Nemzeti Programirányító Iroda Társadalmi Szolgáltató Kht. (képviseli: Dr. Kardkovács Kolos ügyvéd)
2005-ben meghirdetett HEFOP pályázatokhoz kapcsolódó kommunikációs kampányok tervezése és lebonyolítása
2005.12.29.
2006.02.08.
D.298/2013.
ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft
Mobil kommunikációs szolgáltatás beszerzése
2013.07.08.
2013.08.27.
D.808/2010.
ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Takarítási feladatok ellátása az ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. székhelyeként szolgáló irodaépleten vállalkozási szerződésk keretében
2010.10.11.
2010.11.09.
D.98/2010.
ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., képviseli: Darázs és Társai Ügyvédi Iroda dr. Bakondi György ügyvéd
A "2010 a Szegénység és a társadalmi kirekesztés elleni küzdelem Európai Éve" egyes kommunikációs feladtainak tervezése és ellátása
2010.02.11.
2010.02.17.
D.1004/2016.
EU HÁZ Közösségi Szolgáltató Nonprofit Kft.
A 12208 hrsz. alatti ingatlanon Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér kialakítása elnevezésű projekt megvalósítása
2016.12.06.
2017.01.02.
D.568/2013.
EU-ROAD 21 Szolgáltató Kft.
Madárvédelmi berendezések beszerzése, valamint kerítés kialakítása és sövény telepítése
2013.12.30.
2014.01.06.
D.158/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
12 rendezvény szervezése Zala megyében
2015.03.19.
2015.04.08.
D.157/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Rendezvénynaptár elkészítése - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.17.
D.156/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Lendvai Bogrács Fesztivál és Lendvai Szüret rendezvényeinek marketing és PR tevékenysége - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.14.
D.354/10/2006.
EURO Gazdasági és Informatikai Szakképzési Alapítvány
2006.07.10.
3.Kf.27.647/2008/5.
EURO Gazdasági és Informatikai Szakképzési Alapítvány
2009.02.04.
D.232/2020
EURO-ALMA Mezőgazdasági Termelő és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
„Az EURO-ALMA Kft. ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2020.07.10.
2020.08.11.
D.788/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.08.31.
2016.09.27.
D.498/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.06.20.
2016.07.14.
D.233/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.04.04.
2016.05.06.
D.314/2011.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2011.05.13.
2011.06.15.
D.312/2011.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA
2011.05.13.
2011.06.15.
D.133/2013.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger, Tűzoltó tért 5. sz. alatti ingatlan konyhai gépek beszerzése, belsőépítészet kialakítása, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.20.
2013.04.22.
D.992/2010.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Vállalkozási szerződés a Tűzoltó Múzeum épületegyüttes működés közbeni helyreállítási munkái
2010.12.23.
2011.02.03.
D.836/2010.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2010.10.26.
2010.12.09.
D.847/2010.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2010.10.28.
2010.12.09.
D.455/2026
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
2025. évi rendezvénytechnikai szolgáltatások (színpad-, hang- és fénytechnika biztosítása) - Kbt. mellőzése
2026.08.19.
D.817/2024
EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Parkolási nyilvántartó rendszer biztosítása EKR001995712024
2024.12.23.
2025.02.24.
D.247/2017.
EVOLUBE Környezetvédelmi Kft.
olajipari laborműszerek beszerzése
2017.05.19.
2017.05.31.
D.120/2022
Ebes Községi Önkormányzat
Szolgáltatóház és Községgondnokság építése EKR000037972022
2022.04.06.
2022.04.26.
D.120/2025
Ecseg Község Önkormányzata
„Iskola épületek energetikai korszerűsítése Ecsegen” - 2. rész - Iskola-napközi épületének korszerűsítése EKR000620682023
2025.02.17.
2025.06.27.
D.268/2010
Ecser Község Önkormányzata
Ecser község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése, elszállítása kijelölt ártalmatlanító helyre
2010.04.07.
2010.04.22.
D.481/2012.
Edelény Város Önkormányzata
Belvárosi gyűjtőút - kiegészítő építési beruházás
2012.08.07.
2012.09.06.
D.575/2009.
Edelény Város Önkormányzata
A Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése – ÁROP – 1.A.2.
2009.09.29.
2009.10.21.
D.6/2026
Edelény Város Önkormányzata
Iparterület kialakítása tervezésére vonatkozó építési engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése” - Kbt. mellőzése
2026.01.09.
D.480/2009.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kft., képviseli: Dr. Fülöp Zoltán ügyvéd
Kempelen Farkas Hallgatói Információs Központ őrzés-védelem, portaszolgálatának, takarításának, valamint a Duna Office irodaház egyes területei takarítása
2009.08.24.
2009.10.01.
D.524/2009.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht.
A Kempelen Farkas Hallgatói Információs Központ őrzés-védelem, portaszolgálatának, ruhatáros szolgálatának, takarításának, valamint a Duna Office irodaház egyes területei és Aura Hotel és Rendezvényház takarításának ellátására
2009.10.01.
4.Kf.27.090/2007/6.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht.
2007.05.16.
D.216/ 11 /2008
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht. képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda
2008.06.02.
D.7/13/2007.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht. képviseli: Polyák ügyvédi iroda
2007.02.09.
D.265/12/2009
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht., képviseli: Dr. Fülöp Zoltán ügyvéd
SpringerLink a Springer Kiadó elektronikus adatforrása kutatók számára CPV: 79980000-7 Előfizetési szolgáltatások
2009.06.03.
2009.06.30.
D.331/9/2006.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht., képviseli: Központi Szolgáltatási Főigazgatóság, dr. Matzurka Csilla Ügyvédi Iroda, dr. Matzurka Csilla ügyvéd
Intelligens, kártyaalapú oktatásiigazolvány-rendszer kibocsátását szolgáló informatikai rendszer kialakítása, az egységes központi oktatási intézménytörzs és személynyilvántartó rendszer megvalósítása, támogatása
2006.05.17.
2006.06.19.
D.638/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Oktatási tevékenységhez kapcsolódó szakértői szolgáltatás beszerzése
2012.11.20.
2013.01.21.
D.637/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Az eTanulás rendszer továbbfejlesztéséhez kapcsolódó szoftverfejlesztői és tesztelői szolgáltatás beszerzése
2012.11.20.
2013.01.03.
D.203/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Ideiglenes munkaerő kölcsönzés 2012
2012.03.19.
2012.04.27.
D.43/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Biztonságtechnikai rendszer kiépítése, integrálása
2012.01.16.
2012.02.24.
D.44/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Gyenge- és erősáramú hálózat kiépítése, módosítása
2012.01.16.
2012.02.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el