Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.201/2012.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2012.03.19.
2012.05.14.
D.201/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
A NIF Zrt. beruházásában megvalósuló vonalas közlekedési létesítményekre vonatkozó projektek régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges minimum 3 méter mélységig végzett műszeres talajvizsgálata
2013.05.07.
2013.06.19.
D.201/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására 2014-ben
2014.04.18.
2014.05.22.
D.201/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Szelektív hulladékgyűjtők beszerzése Gyöngyösön, a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás fejlesztéséhez szükséges eszközvásárlás
2015.04.10.
2015.05.05.
D.201/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2016.03.21.
2016.04.12.
D.201/2017.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság, Felni Gépipari és Kereskedelmi Kft.
"A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság kezelésében Gépjármű alkatrész és akkumulátorok, kenőolajak beszerzése a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság részére 24 hónapra" tárgyban kötendő adásvételi keretmegállapodás - 1. rész
2017.05.12.
2017.06.19.
D.201/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
A Magyar Honvédség katasztrófavédelemmel összefüggő beavatkozási képességének fejlesztése - műszaki technikai eszközök beszerzése - KEHOP 1.6.0
2018.06.01.
2018.07.05.
D.201/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal - (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.201/2020
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
SKHU/1601/1.1/060 FonsSacer Szécsény-restaurálás, EKR000649812019
2020.06.05.
2020.07.13.
D.201/2021
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Innovációs Műhely – Robotika eszközbeszerzés” EKR000408312020
2021.04.16.
2021.06.10.
D.201/2022
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Nyomortelep felszámolás EKR001246902019
2022.06.02.
2022.08.11.
D.201/2023
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
„Diákmunkaerő biztosítása az MNV Zrt. részére” EKR000122902023
2023.05.26.
2023.07.10.
D.201/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Betört üveg cseréje - Ják utca 46. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.201/2025
Uni-Famulus Kft.
Liftek karbantartása az Uni-Famulus Kft. részére - 1. rész – Liftek I. EKR002407632024
2025.03.27.
2025.04.09.
D.201/2026
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Gazdasági Műszaki Ellátó Szolgálat
„Bölcsődei-óvodai-iskolai közétkeztetés II.” - Kbt. mellőzése
2026.04.28.
2026.08.07.
D.201/7/2009
HM Zrínyi Kommunikációs Szolgáltató Kht., képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Magyar Honvédség részére toborzást elősegítő, valamint biztonságpolitikai kötelezettségeink megismertetésével kapcsolatos rendezvényszervezési, médiafelület vársárlási szolgáltatások ellátása, bellow-the-line eszközök beszerzése
2009.05.04.
2009.06.04.
D.201/9 /2008
BKV Zrt. képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2008.05.23.
D.202/10/2009
Semmelweis Egyetem, képviseli: Dr. Nyolczas László ügyvéd
Rektori épület rekonstrukció kiegészítő építési beruházása
2009.05.04.
2009.06.10.
D.202/11/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2007.05.22.
D.202/16/2008
MÁV Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2008.05.30.
D.202/2010.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
FGSZ Zrt. részére 2010. első félévére Tartarini szerelvények és lágyalkatrészek beszerzése
2010.03.18.
2010.04.19.
D.202/2011.
Nékám Alapítvány
Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinikája részére eszközök beszerzése
2011.04.01.
2011.05.20.
D.202/2012.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Szállítási szerződés pneumococcus elleni oltóanyag beszerzésére
2012.03.19.
2012.04.04.
D.202/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Vállalkozási keretszerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - kommunikációs szolgáltatások beszerzése
2013.05.08.
2013.05.27.
D.202/2014.
Kisvarsány Község Önkormányzata
„Kisvarsány árvízvédelme” című projekt kivitelezésére (KEOP-2.1.2/2F-09-11-2012-0005) és kiviteli tervének elkészítésére irányuló egyösszegű, átalánydíjas vállalkozási, a FIDIC „Piros” könyve szerinti Szerződéses megállapodás
2014.04.18.
2014.06.13.
D.202/2015.
Debreceni Egyetem
Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben - DEGF-116/2014.
2015.04.10.
2015.05.20.
D.202/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015. 1., 3., 4. és 5. rész
2016.03.21.
2016.04.29.
D.202/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás a 339/2014. (XII. 19.) Korm. rendelet 1.§ b) pontja szerinti víziközmű projektekhez kapcsolódó komplex előkészítési feladatok ellátására
2017.05.12.
2017.05.29.
D.202/2018
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önk. Társulás ivóvízminőség-javító beruházása II. szakasz és III. Új, kiegészítő beruházási üteméhez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műsz. ell. feladatok ellátása
2018.06.04.
2018.06.18.
D.202/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.202/2020
Szolnok Megyei Jogú Város Intézményszolgálata
Közétkeztetési szolgáltatás beszerzése
2020.06.05.
2020.08.19.
D.202/2021
Semmelweis Egyetem
SE Bőr-,Nemikór. és Bőronk. Klin. felúj. tervezése EKR000706632020
2021.04.19.
2021.06.23.
D.202/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.202/2023
Sajókeresztúr Község Önkormányzata
„Sajókeresztúr-körny.védelmi infrastruktúra fejl.” EKR000155302023
2023.05.26.
2023.07.04.
D.202/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Betört üveg cseréje - Spiller cukrászda (Promontor udvar) - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.202/2025
Országos Mentőszolgálat
„OMSZ mentőjárművek 2025-1” EKR000165792025
2025.03.27.
2025.06.05.
D.202/2026
Törökbálint Város Önkormányzata
„Koncessziós szerződés Törökbálint Város Önkormányzatának oktatási és nevelési, valamint szociális ellátást biztosító intézményeiben élelmezési szolgáltatás biztosítására” - Kbt. mellőzése
2026.04.28.
2026.07.14.
D.203/11/2006
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Állat- és Növénykert részleges rekonstrukciója II. ütem
2006.03.24.
2006.04.24.
D.203/11/2009
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Megbízási szerződés "Műszaki ellenőr- FIDIC Mérnök" feladatok ellátására
2009.05.04.
2009.05.28.
D.203/13/2007.
Vác Város Önkormányzat
2007.05.22.
D.203/2010.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
FGSZ Zrt. részére 2010. első félévére DKG szerelvények és lágyalkatrészek beszerzése
2010.03.18.
2010.04.19.
D.203/2011.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően (15,17,24,29,30,37,38,39,40,55,56,57,65,67,69,72 részek)
2011.04.04.
2011.05.04.
D.203/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Ideiglenes munkaerő kölcsönzés 2012
2012.03.19.
2012.04.27.
D.203/2013.
Gávavencsellő Község Önkormányzata
"Szolgálati lakás átalakítása Idősek Klubjának" és "Állatorvosi rendelő és garázs átalakítása irodának"
2013.05.08.
2013.06.07.
D.203/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
Az EMVA és EMGA alapokra vonatkozó igazoló szervi többletmunka elvégzése
2014.04.23.
2014.05.23.
D.203/2015.
Szent István Király Múzeum
KDOP-2.1.1/B-2f-2010-002 számú projekt építési beruházásának kivitelezése átalányáras vállalkozási szerződés keretében
2015.04.13.
2015.05.11.
D.203/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási Struktúraátalakítási Alapból megvalósított digitális tantermek kialakítása II.
2016.03.21.
2016.03.30.
D.203/2017.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében a KEHOP-1.3.0-15-2016-00015 "A Velencei-tavi partfal komplex fenntartható rehabilitációja" tárgyú projekt mérnöki, műszaki ellenőrzési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga könyv és a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet előírásainak és a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően
2017.05.15.
2017.06.19.
D.203/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Koncepcióterv készítése egy új művelődési ház építésére a 1129/34. hrsz. számú területen
2018.06.04.
2018.06.13.
D.203/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Egészségfejlesztés "takarékosan, olcsón" - 3 alkalommal (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el