Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„SCADA üzemirányítási rendszer megvalósítása EKR000308182022
2023.12.29.
2024.01.23.
D.457/2011.
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Az E.ON Észak-Dunántúli Áramhálózati Zrt. területén kialakított távműködtetésű oszlopkapcsoló távfelügyeleti rendszer rádiós távjelző-távműködtető irányítástechnikai berendezések beszerzése, jelenlegi rendszerbe integrálása és üzembe helyezése
2011.07.05.
2011.08.15.
D.412/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 4. rész - 4 - EED Tatabánya EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.410/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 2. rész - 2 - EED - Székesfehérvár EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.58/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.353/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9 rész EKR000509572023
2024.06.02.
2024.08.09.
D.477/2022
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Kisigmánd 132/22 Kv-os alállomás portálfelújítás EKR000532352020
2022.12.02.
2023.02.14.
D.62/2026
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 7, rész EKR000509572023
2026.02.16.
2026.03.24.
D.762/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése EED_EDE” - 18. rész - EDE-Kaposvár III.” EKR001083112025
2025.12.01.
2026.02.17.
D.757/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése – EED -EDE” - 2 - EED-Győr II” EKR001083112025
2025.11.28.
2026.03.09.
D.551/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése_EED_EDE”- 4. rész - EED-Győr IV. EKR001083112025
2025.08.29.
2025.10.14.
D.351/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 6. rész EKR000509572023
2024.06.01.
2024.08.07.
D.350/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 5. rész EKR000509572023
2024.06.01.
2024.08.07.
D.2/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
SCADA üzemirányítási rendszer megvalósítása EKR000308182022
2023.12.29.
2024.02.27.
D.203/2021
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Adásvételi keretmegállapodás, amelynek tárgya szigetelők nagy és extra nagyfeszültségű szabadvezetékek beszerzéséhez EKR001006292020
2021.04.19.
2021.05.21.
D.57/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” 7. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.56/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 6. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.55/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 5. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.413/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 5. rész -5 - EED Veszprém EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.411/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 3. rész - 3 - EED - Szombathely EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.409/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás – 1. rész 1 - EED - Győr EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.478/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„Szombathely Észak 132/22/11 kV alállomás” EKR001492152023
2024.07.29.
2024.10.10.
D.773/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF-KIF növényzeti munkák végzése_EED_EDE” tárgyú 1 - EED-Győr I. rész” EKR001083112025
2025.12.04.
2026.02.24.
D.763/2025
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
"KÖF-KIF növényzeti munkák végzése EED_EDE„ - 25. rész - EDE-Pécs IV.” EKR001083112025
2025.12.01.
2026.02.17.
D.67/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9. rész EKR000509572023
2024.01.31.
2024.03.27.
D.224/2018
EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ Nonprofit Kft.
Modern Városok Program keretében megvalósuló „a debreceni Nagyerdő program befejezése” tárgyú projekt műszaki ellenőri és műszaki bonyolítói feladatai
2018.06.18.
2018.07.17.
D.213/2018
EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ Nonprofit Kft.
Modern Városok Program keretében megvalósuló Debreceni Nemzetközi Iskola” tárgyú projekt műszaki ellenőri és műszaki lebonyolítói feladatai.
2018.06.11.
2018.07.17.
D.286/2015.
EDF Démász Zrt.
Szabadvezetéki szerelvények szállítása
2015.05.11.
2015.06.30.
D.246/2012.
EDF Démász Zrt.
keretmegállapodás - villamosenergia hálózatok létesítésére
2012.04.05.
2012.05.16.
D.716/2010.
EFRO Nonprofit Kft.
Élőerős vagyon- és objektumvédelmi feladatok ellátása határozatlan idejű vállalkozási szerződés keretében az ajánlatkérő termelési és raktározási funkciójú székhelyén (Budapest), továbbá két fióktelepén (Pécs, Mohács)
2010.09.10.
2010.10.25.
D.154/2014.
EGERFOOD Kutatási, Fejlesztési Kft.
árubeszerzés (bútorok beszerzése) - Kbt. mellőzése
2014.03.17.
2014.04.16.
4.K27.202/2014/25
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft
Fővállalkozási szerződés: az Extremé Light Infrastructure Attosecond Light Pulse Xource kuttaási nagyberendezésének helyt adó és az Új Széchenyi Terv keretében megvalósuló kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és a belső úthálózat építési-kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése a dokumentációban foglaltak szerint
2015.02.03.
D.32/2020
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Speciális vákuum manipulátorok beszerzése HHG nyalábvonalakhoz
2020.02.05.
2020.03.23.
D.691/2015.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Vállalkozási keretszerződés, amelynek tárgya az ELI lézer kutatóközpont megvalósítása (ELI-ALPS) nagyprojekt, 1. fázis GOP-1.1.1.-12/B-2012-0001 kódszámú kiemelt projekthez kapcsolódó tájékoztatással és nyilvánossággal kapcsolatos kommunikációs és PR feladatok ellátása a dokumentációban foglaltak szerint
2015.08.28.
2015.10.01.
D.218/2015.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fluoreszcens kutatómikroszkóp beszerzése a GOP-1.1.1.-12/B-2012-0001 (P3) ELI lézer kutatóközpont megvalósítása (ELI-ALPS) nagyprojekt, 1 fázisa (P3 fázisa) keretében
2015.04.17.
2015.04.27.
D.344/2012.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Extreme Light Infrastructure (ELI) Lézerkutatóközpont megvalósítását előkészítő projekt című GOP-1.5.1-2010-0001 azonosító számú és a GOP-2011-1.5.1 kódszámú kiemelt projekthez kapcsolódó, komplex tervezési feladatok beszerzése
2012.05.21.
2012.06.18.
D.191/2012.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
ELI lézer kutatóközpont megvalósítáát előkészítő projekt
2012.03.14.
2012.04.16.
D.56/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.06.
2014.03.31.
3.K.27.118/2014/10.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fővállalkozási szerződés: az Extreme Light Infrasturkture Attosecond Light Pulse Source (ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyt adó és az Új Széchenyi Terv keretében megvalósuló kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési munkáinak elvégzése a dokumentódában foglaltak szerint
2014.07.01.
D.59/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.11.
2014.03.31.
D.43/2023
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 4. rész: Transzformátorok Önvédő(TPC) 50;100;160 kVA - 22kV
2023.02.08.
2023.04.19.
D.41/2023
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 2. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 400-1600 kVA-ig
2023.02.08.
2023.04.19.
D.40/2023
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 1. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig
2023.02.08.
2023.04.19.
D.225/2020
ELMÜ Hálózati Kft
Középfeszültségű távműködtethető oszlopkapcsolók, zárlatjelzők, valamint bel- és kültéri kivitelű ETM vezérlők beszerzése EKR001525472019
2020.06.26.
2020.07.15.
D.42/2023
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 3. rész: Transzformátorok: 36 kV 50-1600 kVA-ig
2023.02.08.
2023.04.19.
D.497/2022
ELMÜ Hálózati Kft
„HFKV adóberendezések beszerzése” EKR000810272019
2022.12.15.
2022.12.21.
D.428/2022
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 1. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig EKR000719492020
2022.11.07.
2022.11.28.
D.425/2022
ELMÜ Hálózati Kft
ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. teljes szolgáltatási területén elosztóhálózat és közvilágítási passzív hálózat létesítése, rekonstrukciója, karbantartása, valamint üzemzavari, káreseti helyreállítása
2022.11.07.
2022.11.28.
D.375/2023
ELMÜ Hálózati Kft
„EH lét., rek., karb., üzavar_ELMŰ” tárgyú közbeszerzési eljárás - 1. rész (Elosztóhálózat létesítés, rekonstrukció, karbantartás, üzemzavar elhárítás ÉMÁSZ Hálózati Kft. ellátási területén) EKR000565512021
2023.09.11.
2023.12.14.
D.68/2014.
ELMŰ Hálózati Kft.
Az ELMŰ Hálózati Kft. és az ÉMÁSZ Hálózati Kft. kisfogyasztói (közvetlen mérésű) csatlakozóin és fogyasztásmérő helyein végzendő munkák végrehajtása, és a többszörösen zárt címek kezelése, felülvizsgálat fényképezéssel tevékenység elvégzése
2014.02.17.
2014.04.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el