Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.2/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2021.01.04.
2021.02.08.
D.2/2022
Sopron-Fertő Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt.
Fertő tavi vízitelep fejlesztése II. ütem EKR001663372021
2022.01.03.
2022.01.18.
D.2/2023
Mórahalom Városi Önkormányzat
Mórahalom - informatikai és egyéb eszközök besz. - 1. rész („Informatikai eszközök”) EKR001781872022
2022.12.31.
2023.03.01.
D.2/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
SCADA üzemirányítási rendszer megvalósítása EKR000308182022
2023.12.29.
2024.02.27.
D.2/2025
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
„Multifunkciós irodatechnikai eszközök és menedzsment rendszer tartós bérlése és üzemeltetése” EKR002283162024
2025.01.06.
2025.01.29.
D.2/2026
Kehidakustány Község Önkormányzata
„Járdafelújítás a Kossuth Lajos utcában” EKR001141102019
2026.01.08.
2026.01.26.
D.2/21/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés Miskolc Mjv. intézményei részére történő élelmiszer alapanyagok kiszállítására 5 év időtartamra
2010.01.04.
2010.02.19.
D.20/13/2009
Sződliget Község Önkormányzata
Sződliget Község kül- és belterületén keletkező szilárd kommunális hulladék begyűjtése és ártalmatlanító telepre történő szállítása
2009.03.09.
D.20/15/2009
Sződliget Község Önkormányzata
Sződliget Község kül- és belterületén keletkező szilárd kommunális hulladék begyűjtése és ártalmatlanító telepre történő szállítása
2009.04.01.
D.20/18/2006.
Kecskemét MJVÖ (lebonyolító: K&Z Horizontál Kft.)
Kecskemét agglomeráció szennyvíz-elvezetési és -tisztítási rendszerének 1. sz. építési szerződése: csatornahálózat bővítése
2006.01.09.
2006.02.22.
D.20/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, Somogyi u. 20. homlokzatának felújítása
2010.01.14.
2010.03.01.
D.20/2011.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Az 1-es és 3-as villamos vonalak korszerűsítéséhez és meghosszabbításához szükséges kiviteli tervek elkészítése és a tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.01.11.
2011.01.17.
D.20/2012.
Vajdácska Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés csatornaépítési kivitelezési munkák elvégzésére
2012.01.09.
2012.02.15.
D.20/2013.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sopron Megyei Jogú Város intézményeinek élelmiszer beszerzése 2013. évre szállítási szerződés keretében XIII. rész
2013.01.14.
2013.02.19.
D.20/2014.
Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal
2013-2015. 03.31. időszakra vonatkozóan vagyonvédelmi szolgáltatás nyújtása a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal részére
2014.01.15.
2014.03.05.
D.20/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Szállítási szerződés a "Struktúraváltás támogatása az onkológiai centrumok fejlesztésével" TIOP 2.2.6/12/1/A kódszámú pályázaton belül sugárterápiás eszközök szállítására vonatkozóan
2015.01.07.
2015.01.28.
D.20/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Élelmiszer alapanyagok és egyéb áruféleségek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.20/2017.
Gödöllői Premontrei Perjelség, Confector Mérnök Iroda Kft., PBE Építő Kft.
A Gödöllői Premontrei Perjelség használatában lévő zsámbéki Zichy-kastély felújítása
2017.01.13.
2017.03.27.
D.20/2018
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
Nyomdai szolgáltatás beszerzése 2 részben - 1. rész
2018.01.22.
2018.02.27.
D.20/2019
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
Észak-Pesti Szennyvíz Főgyűjtőcsatorna - I. ütem
2019.01.30.
2019.02.18.
D.20/2020
Magyar Nemzeti Múzeum
Római kori villa védőépületének helyreállítása EKR000791812019
2020.01.17.
2020.02.05.
D.20/2021
Magyar Nemzeti Múzeum
Baláca, mű-emléki védőépület helyreállítása EKR001094152020
2021.01.18.
2021.02.22.
D.20/2022
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2022.01.19.
2022.02.25.
D.20/2023
Nyírcsaholy Község Önkormányzata
Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése 2. rész: Irodaépület energetikai felújítása (4356 Nyírcsaholy, Szabadság u. 3. hrsz.: 1/1.)
2023.01.19.
2023.04.06.
D.20/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység (2019.09.10.-2019.11.04.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.20/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 3. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Zichy Géza Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.20/2026
Orfű Községi Önkormányzat
Orfű Község Önkormányzat település közv. korsz.” EKR001148112025
2026.01.16.
2026.06.03.
D.200/10/2009
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Tervezési szerződés az M60 autópálya Pécs déli csomópont – Kacsótai csomópont a 6. számú főút keresztezésében (30+200 km sz. – 53+845 km sz. közötti szakasz) engedélyezési és kiviteli egyesítetett terv elkészítésére
2009.05.04.
2009.06.12.
D.200/18/2008
Budapest Főváros IV. kerület, Újpest Önkormányzat képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2008.05.30.
D.200/2010.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
FGSZ Zrt. részére 2010. első félévére lágyalkatrész beszerzés (FIORENTINI Hungary Kft.)
2010.03.18.
2010.04.19.
D.200/2011.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés gázvezeték-építés kivitelezésére
2011.04.01.
2011.04.05.
D.200/2012.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Biopolisz Park - Egyetemi városrész közterületeinek rehabilitációja projekt keretében - a 2. alprojekt: Szeged, Dugonics tér és környéke közterületi rekonstrukció építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2012.03.19.
2012.04.27.
D.200/2013.
Velence Város Önkormányzata
A „Velencei-tó kapuja építés 4/10/Velence” tárgyú kivitelezési munkák folytatása Vállalkozási szerződés keretében
2013.05.06.
2013.05.27.
D.200/2014.
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása - Vitális u. 2-10 Társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.04.17.
2014.06.10.
D.200/2015.
Oktatási Hivatal
Vállalkozási szerződés alapján az Oktatási Hivatal által 2015-ben lebonyolítandó felmérések füzeteinek érkeztetése, kicsomagolása és raktározása, valamint felmérések nyílt végű feladataira adott tanulói válaszok lekódolása
2015.04.10.
2015.05.14.
D.200/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet által megvalósított Roche Magyarország Kft. által kihelyezett kémiai automata és reagensek beszerzése
2016.03.21.
2016.04.21.
D.200/2017.
Magyar Nemzeti Levéltár
Informatikai eszközök beszerzése - 1. rész
2017.05.12.
2017.05.29.
D.200/2018
Bonyhád Város Önkormányzata
Komplex közvilágítási szolgáltatás villamosenergia biztosításával és üzemeltetéssel szolgáltatási szerződés keretében - 3 felhívás.
2018.05.30.
2018.07.11.
D.200/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
5 napos "Sport hete" Rendezvénysorozat - 3 alkalommal (2.550.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.200/2020
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA Székház és Könyvtár felújításának tervezési feladatai, építési engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése és tervezői művezetés végzése EKR000723422018
2020.06.04.
2020.07.01.
D.200/2021
Szegedi Tudományegyetem
Spektroszkóp és szivattyúk beszerzése", 2. részajánlatételi kör – „Szivattyúk” EKR000004572021
2021.04.16.
2021.05.13.
D.200/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
A Fenékpuszta majorság integrált termék-és szolgáltatás fejlesztése – Fenékpuszta majorság fejlesztése II. ütem című, GINOP-7.1.9-17-2020-00036 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló tervezési feladatok - Kbt. mellőzése
2022.06.01.
2022.09.29.
D.200/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 6. része (HU31 - Észak- Magyarország) EKR001881862022
2023.05.25.
2023.06.06.
D.200/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Betört üveg cseréje - Tocsvay utca 7 /a - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.200/2025
Pusztaottlaka Község Önkormányzata
Pusztaottlaka külterületi út fejlesztés” EKR000111412024
2025.03.27.
2025.06.02.
D.200/2026
Debreceni Egyetem
DEK-1585 Röntgen és mammográf készülékek beszerzése” EKR002327802025
2026.04.27.
2026.06.13.
D.200/6/2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat, képviseli: Dr. Dobrossy István Ügyvédi Iroda, dr. Dobrossy István ügyvéd
az M3-as Ökoturisztikai és Tájtörténeti Park területén található jurtákban berendezésre kerülő műtárgymásolatokon alapuló kiállításhoz szükséges berendezési tárgyak és egyéb műtárgyak, eszközök beszerzése, a jurták berendezése
2006.03.22.
2006.04.21.
D.201/11/2006
Encs Város Önkormányzata
Encs-Fügöd, Fő út 69. szám alatti általános iskola rekonstrukciója, bővítése
2006.04.28.
D.201/2010.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
FGSZ Zrt. részére 2010. első félévére ISG, Zawgaz, Crotti Furanto és Mokveld szerelvények beszerzése
2010.03.18.
2010.04.19.
D.201/2011.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. nem technológiai célú létesítményeinek üzemeltetése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2011.04.01.
2011.05.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el