Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.402/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
Tervezési feladatok ellátása – PVSK infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, tervezői művezetés ellátása
2018.11.28.
2018.12.03.
D.379/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK Infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, tervezői művezetés ellátása
2018.11.09.
2019.01.07.
D.250/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
A „Pécsi Vasutas Sportkör 2017-2019. évekre vonatkozó centenáriumi sportinfrastruktúra-fejlesztés” tárgyú projekt során építési beruházáshoz kapcsolódó beruházás-lebonyolító, műszaki ellenőr és tervellenőri feladatok ellátása
2018.07.20.
2018.08.07.
D.103/2023
Pécsi Vasutas Sportkör
„A PVSK Sportinfrastruktúra-fejlesztésének bővítése” EKR000908432021
2023.03.14.
2023.05.31.
D.7/2021
Pécsi Törvényszék
"Vagyonvédelmi feladatok ellátása 2021-2022" EKR001074202020
2021.01.06.
2021.02.18.
D.645/2014.
Pécsi Tudományegytem
Karbantartási, javítási szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Medinst Plusz Ker. és Szolg. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.606/2014.
Pécsi Tudományegytem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, ingatlanbérleti díj, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (Fresenius Med.Care M.O. EÜ. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.21/2010.
Pécsi Tudományegyetem, képviseli: Esztári Ügyvédi Iroda, Dr. Esztári Csaba ügyvéd
A PTE Rét utcai Klinikai Felvonóberendfezés cseréje tárgyú közbeszerzési eljárás keretében klinikai tömb nyugati betegfelvonójának cseréje (1.rész) az északi felvonó felújítása (2.rész) keleti felvonó (3.rész)
2010.01.15.
2010.02.22.
D.307/16/2009
Pécsi Tudományegyetem, képviseli: Dezső és Társa Ügyvédi Iroda
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP-1.3.1-07/1) ”Science Building épületegyüttes beruházás kivitelezésére”
2009.06.15.
2009.07.20.
7.K.33.878/2007/8
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatósága
határozott időre szóló szolgáltatási szerződés a tervdokumentáció szerinti önálló hőtermelő bázis kialakítására és a meglévő hőellátó rendszer korszerűsítése, majd a korszerűsítést követő üzemeltetése
2009.06.25.
D.323/11/2007.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
Határozott időre szóló szolgáltatási szerződés a tervdokumentáció szerinti önálló hőtermelő bázis kialakítására és a meglévő hőellátó rendszer korszerűsítésére, majd hőellátó rendszer üzemeltetésével hőszolgáltatás biztosítására
2007.07.20.
D.357/7/2007.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2008.08.24.
D.259/7/2007.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2007.06.05.
D.121/11/2006
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Mûszaki Főigazgatóság
Pécsi székhelyű 13 intézmény teljes körű takarítása az ajánlattevő személyzetével, eszközeivel, felszerelésével és anyagaival végzett napi, eseti, készenléti takarítás és időszakos nagytakarítások
2006.02.21.
2006.03.31.
D.500/2009.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatósága
Angioplasztikai eszközök beszerzése
2009.08.27.
2009.09.10.
D. 449/2009.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
sebészeti varróanyagok beszerzése
2009.08.12.
2009.09.11.
D.919/12/2005.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
Pécsi Tudományegyetem pályázatainak auditálása
2005.11.14.
2005.12.14.
D.449/2011.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.07.04.
2011.08.15.
D.346/2010.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
A Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatósága tevékenységének ügyvédi, jogi tanácsadói közbeszerzési tanácsadói támogatása
2010.04.30.
2010.06.14.
D.808/2009.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
PTE IGYFK Főiskolai Főépületében hallgatói szolgáltató irodák építése
2009.12.17.
2010.01.04.
4.Kf.27.088/2007/4.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
2007.05.09.
26.K.30.990/2015/11.
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Dekoráció, kiáll, tárgy., egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. irodaszer, sokszorosítási anyagok, munkaruha, védőruha, műszaki, karbantartási anyagok, protokoll tárgyak, reklám és propagandakiadások beszerzése (Pólótransz Kft.) 2013. évben
2015.06.09.
12.K.30.871/2015/8
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Takarítási szolgáltatások beszerzése (Top-Net Nívó Kft.) 2012. évben
2015.09.02.
26.K.30.989/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Pedicomp Kft.) 2013. évben
2015.06.09.
D.589/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Vagyoni értékű jogok (Consense Informatikai) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.374/2013.
Pécsi Tudományegyetem
A 400 ágyas klinika épületének átalakításával és bővítésével kapcsolatos pótmunkák elvégzése II., a TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 projekt keretében 2. rész
2013.08.29.
2013.09.17.
D.630/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Kővár és Radnai Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.615/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, dekoráció, kiáll. tárgy., egyéb üzemeltetési fenntartási szolg., informatikai eszközök karbantartási szolg., karbantartási javítási szolgáltatás, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (H-Copex Irodatehcnikai Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.168/2026
Pécsi Tudományegyetem
„Rendezvényszervezés DBR a PTE részére” EKR000202352024
2026.04.14.
2026.06.05.
D.620/2024
Pécsi Tudományegyetem
„Intervenciós röntgen berendezés beszerzése” EKR000855572024
2024.09.23.
2024.10.09.
D.5/2024
Pécsi Tudományegyetem
„A PTE oktatási épületeinek takarítása” 2 - Nyugati oktatási területek takarítása – összesen 10 intézményre és 88.590 m2 takarítandó területre vonatkozóan EKR000280442023
2024.01.02.
2024.02.27.
D.4/2024
Pécsi Tudományegyetem
„A PTE oktatási épületeinek takarítása” 1 - Keleti oktatási területek takarítása – összesen 9 intézményre és 41.761 m2 takarítandó területre vonatkozóan EKR000280442023
2024.01.02.
2024.02.27.
D.510/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.471/2023
Pécsi Tudományegyetem
"IT eszközök beszerzése a PTE részére RRF" - 3. rész EKR001885402022
2023.10.26.
2023.11.17.
D.159/2023
Pécsi Tudományegyetem
Radiofarmakonok beszerzése a PTE részére - 3. rész – 123I-Ioflupane 185 MBq EKR001663372022 EKR001455892021
2023.04.21.
2023.06.05.
D.501/2020
Pécsi Tudományegyetem
MR gépidő szolgáltatás beszerzése
2020.11.23.
2020.12.03.
D.335/2020
Pécsi Tudományegyetem
„SZESZI, IGYK bútorbeszerzés”
2020.08.17.
2020.09.16.
D.237/2020
Pécsi Tudományegyetem
Költöztetési, szállítási feladatok - PTE EKR000232762020
2020.07.13.
2020.08.07.
D.93/2020
Pécsi Tudományegyetem
3D technológiájú eszközök, szoftverek és IT eszközök beszerzés a Pécsi Tudományegyetem GINOP-2.3.2-15-2016-00022 jelű pályázata keretein belül 3 - 25. rész EKR001435252019
2020.03.27.
2020.04.22.
D.329/2019
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2019.06.07.
2019.08.29.
D.260/2018
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2018.07.24.
2018.09.04.
D.382/2017.
Pécsi Tudományegyetem
a Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2017.07.26.
2017.08.18.
D.987/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem területén működő felvonók karbantartása és javítása
2016.11.28.
2017.01.23.
D.898/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Aggregátorok karbantartása és javítása a Pécsi Tudományegyetem részére
2016.10.18.
2016.11.04.
D.881/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta, és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2016.10.07.
2016.11.21.
D.839/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Aggregátorok karbantartása és javítása a Pécsi Tudományegyetem részére
2016.09.21.
2016.10.21.
D.822/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Központi nagyteljesítményű szünetmentes áramforrások (UPS) karbantartása és javítása (hibaelhárítása) a Pécsi Tudományegyetem részére szolgáltatási keretszerződés keretében
2016.09.16.
2016.10.19.
D.795/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Koncertzongora beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére
2016.09.05.
2016.09.12.
D.695/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta-, és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2016.07.19.
2016.08.29.
Kfv.III.37.279/2016/7.
Pécsi Tudományegyetem
„Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztéséhez kapcsolódó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása a TIOP-2.2.6-12/0A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében”
2016.06.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el