Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
12.K.27.050/2016/12.
Pécsi Tudományegyetem
„Orvosi műszerek beszerzése”
2016.05.03.
3.Kf.650.144/2015/8.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, vegyszerek beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben”
2016.04.27.
27.K.30.988/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Biomedica Hungária Kft. CARDIO) 2012. évben”
2016.03.03.
19.K. 30.992/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungária Kft. (Labordiag.)) 2013. évben - Kbt. mellőzése miatt
2016.02.12.
D.850/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból - 2,3,4,6,7,9,12,14,15,16,17,18,19,20,21,31,32,33,34 részek
2015.11.30.
2016.01.05.
28.K.31.054/2015/9,
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben
2015.09.18.
D.593/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés a „Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-Dunántúli Régióban” megnevezésű és DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 azonosító számú project terhére - 3., 5., 7., 8., 12., 16., 17., és 19. részek
2015.07.28.
2015.09.14.
D.585/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen-2.
2015.07.24.
2015.09.16.
25.K.30.878/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„„Egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben”
2015.07.13.
D.542/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében - 2
2015.07.02.
2015.08.18.
27.K.30.973/2015/6.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Radiometer Magyarország Kft.) 2013. évben”
2015.05.11.
26.K.34.046/2014/15.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE „ 400 ágyas klinika ” épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembehelyezésére
2015.02.17.
12.K.33.890/2014/8.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetemen
2015.01.30.
D.49/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Kisállat MRI rendszer beszerzése
2015.01.30.
2015.03.11.
D.34/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztéséhez kapcsolódó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében
2015.01.19.
2015.02.19.
D.975/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomarker Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.885/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.887/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb szakmai anyagok, építési beruházások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartási, kisjavítási szolg. kisértékű gépke, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Elektro-Uno Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.889/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, ingatlanbérleti díj, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (Fresenius Med.Care M.O. EÜ. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.892/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben -Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.895/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás, karbantartási kisjavítási szolg., műszaki karbantartási anyagok beszerzése (Intertherm Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.896/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (IVF EU. Kht.) 2012 évben - kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.897/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Izinta Kereskedelmi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.898/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgátatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. élelmiszer beszerzés, ingatlanbérleti díj, (Kama Festival Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.899/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Istria 94 Tours Utazási Ker.Szolg.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.901/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, postaköltég, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Prospero Könyvei Kft) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.903/2014.
Pécsi Tudományegyetem
IKIR szakértői szolgáltatás beszerzése (Softic Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.907/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi, szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyag vegyszerek beszerzése (TS Labor Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.908/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, szakanyag vegyszerek beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.913/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Wolf Orvosi Műszer Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.914/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (77 Elektronika Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.916/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Anamed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.917/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. beszerzése (Kató és Társa 2003. Tanácsadó Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.922/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Novomed Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.925/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, protokoll tárgyak beszerzése, személyi jellegű kiadások, textilek, varrodai anyagok beszerzése (Pólótransz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.926/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Sarstedt Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.927/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) beszerzése (Schindler Hungária Lift. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.930/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Sempermed Magyarország Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.931/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Neurend Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.932/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Ovimed Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.934/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolg. (Alfa Alumínium Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.936/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Andrics és Társa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.941/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungaria Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.943/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Kísérleti állat, takarmány beszerzése (Bioplan Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.944/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (C.P.P Budapest) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.946/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak,egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.948/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési fenntartási szolgáltatás (Zsolnay Örökségkezelő Közhasznú Nonprofit Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.950/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Vascular Venture kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.951/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.952/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, műszaki ,karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el