Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.446/2020
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Egyszer használatos nem steril vizsgáló kesztyű nitril alapanyagból, pormentes beszerzése” az „Orvosi kesztyűk beszerzése magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények részére – OT-002/2018/KM” - 12. rész
2020.10.13.
2020.11.27.
D.445/2020
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Egyszer használatos steril sebészeti, orvosi kesztyű latex alapanyagból, porozott beszerzése” az „Orvosi kesztyűk beszerzése magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények részére – OT-002/2018/KM” tárgyban lefolytatott közbeszerzési eljárás 3. rész
2020.10.13.
2020.11.27.
D.431/2020
Magyar Nemzeti Bank
KAR ITER rendszer támogatása és továbbfejlesztése EKR000367592020
2020.10.02.
2020.11.27.
D.413/2020
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Építők útja útépítés és kerékpárforgalmi létesítmény megvalósítása a kapcsolódó közműépítésekkel vállalkozási szerződés keretében - Építők útja meglévő nyomvonal korszerűsítése, új szakasz építése, és a Lencsési úton gyalog- és kerékpárút átépítése és új gyalogátkelő létesítése EKR000204862020
2020.09.24.
2020.11.26.
D.481/2020
Testnevelési Egyetem
Kazánfűtők és uszodagépész feladatok ellátása a Testnevelési Egyetem részére
2020.11.12.
2020.11.26.
D.472/2020
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Az MFB Zrt. részére gyakornoki program céljára emberi erőforrás biztosítása EKR000620752020
2020.11.06.
2020.11.26.
D.300/2020
Szegedi Tudományegyetem
Képalkotó diagnosztikai eszközök beszerzése a Szegedi Tudományegyetem részére” - 1. rész - szerződésmódosítás EKR000883782018
2020.08.04.
2020.11.25.
D.408/2020
Ferencvárosi Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
IX. kerület központi háziorvosi ügyelet ellátása - szerződéskötés EKR000792842019
2020.09.22.
2020.11.25.
D.364/2020
Domaszék Nagyközségi Önkormányzat
Domaszéki Kincskereső Óvoda bővítése és főzőkonyha kialakítása” című TOP-1.4.1-15-CS1-2016-00035 azonosító számú projekt megvalósítása
2020.08.19.
2020.11.24.
D.464/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Keretszerződés takarítása feladatok ellátására EKR000584292020
2020.10.30.
2020.11.20.
D.453/2020
Nagykáta Város Önkormányzata
Bölcsőde kerítés építése (VEKOP) EKR 000694672020
2020.10.16.
2020.11.20.
D.440/2020
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
„EFOP-2.2.0-16-2016-00007 Diagnosztikai és orvosi laboratóriumi hálózat infrastrukturális feltételeinek javítása” projekt keretében patológiai berendezések beszerzése” - 5. rész (Nagy és kis teljesítményű immunfestő automata) EKR000131292020
2020.10.09.
2020.11.20.
D.466/2020
Jánoshalma Városi Önkormányzat
„EFOP-1.5.3-16-2017-00082 Egészségi állapotfelmérés" (EKR001637502019)
2020.11.04.
2020.11.19.
D.448/2020
Jászapáti Városi Önkormányzat
„Humán kapacitások fejlesztése Jászapátiban” EKR 001373932019
2020.10.13.
2020.11.19.
D.465/2020
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
Járdatakarítógép beszerzése EKR 000983152020
2020.11.03.
2020.11.18.
D.436/2020
Parádsasvár Község Önkormányzata
Ősjuhar szabadidőpark kialakítása új eljárás EKR000850452019
2020.10.07.
2020.11.17.
D.437/2020
Sárvári Tankerületi Központ
Tanulói infrastruktúra beszerzése 2. - 1. rész EKR000742652020
2020.10.08.
2020.11.17.
D.450/2020
Óbudai Egyetem
40 db monitor és számítógép beszerzése az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kara részére
2020.10.14.
2020.11.16.
D.449/2020
VPE Vasúti Pályakapacitás-elosztó Kft.
Szerver eszközök, kiegészítők és licencek beszerzése. EKR000424242020
2020.10.14.
2020.11.16.
D.438/2020
Újbuda Prizma Szociális Fejlesztési és Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkagépek és haszongépjárművek beszerzése - 4. rész - Utcaseprő takarítójármű EKR000712862020
2020.10.08.
2020.11.16.
D.328/2020
Sarkadkeresztúr Község Önkormányzata
Helyi piac kialakítása Sarkadkeresztúron - szerződésmódosítás EKR000877002019
2020.08.13.
2020.11.13.
D.439/2020
Debreceni Egyetem
DEK-891 Talajkutató eszközök és digitális mérőműszerek beszerzése a GINOP-2.3.3-15-2016-00028 sz. projekt keretében 2 részben - 2. rész EKR000453482020
2020.10.08.
2020.11.12.
D.406/2020
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
"PMRFK takarítás 14 részben" - 1., 5. és 11. részfeladat EKR00154632019
2020.09.18.
2020.11.12.
D.307/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Kőműves munkák elvégzése - Kbt. mellőzése Egyesítés után: Kollégium fejlesztés Csongrádon a Diana Vadász-Felnőttképző Szakképző Iskola és Kollégium intézményében - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.304/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Ács és tetőfedési munkák elvégzése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.303/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Festés, szigetelési munkák elvégzése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.302/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Felújításhoz kapcsolódó anyagköltségek biztosítása - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.301/2020
Diana Vadász - felnőttképző Alapítvány
Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítás anyagköltségének biztosítása - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.246/2020
Bajai Kommunális és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Baja, Roosevelt tér felújítási kivitelezési munkái (2017.10.10.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.11.12.
D.379/2020
Nagykálló Város Önkormányzata
Háziorvosi központi ügyelet ellátása - Kbt. mellőzése
2020.09.03.
2020.11.12.
D.306/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.305/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Meglévő nyílászárók bontása, új nyílászárók szállítása és szakszerű beépítése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.245/2020
Bajai Kommunális és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Baja, Bajcsy Zsilinszky utca III. burkolat felújítási és csapadékvíz elvezetés kivitelezési munkái (2017.08.10.)- Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.11.12.
D.452/2020
Nagydobsza Község Önkormányzata
Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása - Nagydobsza, Abaliget, Istvándi, Töttös, Bükkösd, Nemeske, Molvány, Bezedek településeken EKR000011972018
2020.10.15.
2020.11.11.
D.458/2020
Sződliget Nagyközség Önkormányzata
Bölcsőde építése (pályázati projekt) EKR 000767792020
2020.10.22.
2020.11.09.
D.435/2020
Dél-Budai Tankerületi Központ
Dél-Budai TK - földgáz energia EKR000495312020
2020.10.07.
2020.11.09.
D.434/2020
Dél-Budai Tankerületi Központ
Dél-Budai TK - villamos energia EKR000495242020
2020.10.07.
2020.11.09.
D.415/2020
Mátészalkai Tankerületi Központ
EFOP pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés” - 1. rész (Informatikai eszközök) EKR000551272020
2020.09.24.
2020.11.09.
D.327/2020
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Szervezési, kommunikációs, adminisztratív és módszertani tanácsadás” tárgyú szolgáltatás-megrendelése - Kbt. mellőzése
2020.08.13.
2020.11.09.
D.419/2020
A.K.S.D. Kft.
Az A.K.S.D. Kft. telephelyein élőerős őrzés- védelmi (vagyonvédelmi) szolgáltatás, portaszolgálat ellátása EKR000799612020
2020.09.25.
2020.11.06.
D.418/2020
Péliföldi Örökzöld Egyesület
Tarjáni idősek otthona felújítása - 2. rész EKR001612152019
2020.09.25.
2020.11.06.
D.443/2020
Lengyeltóti Város Önkormányzata
Humán szolgáltatások és kapacitások fejlesztése Észak-Somogyban
2020.10.12.
2020.11.05.
D.420/2020
Kunhegyes Város Önkormányzata
TOP-2.1.3-15-JN1-2016-00020 Kunhegyes Kakat-ér rekonstrukciója I., valamint a TOP-2.1.2-15-JN1-201500009 Zöld város kialakítása a Kakat-ér mentén, Kunhegyes belterületén négy ajánlati rész alapján
2020.09.25.
2020.11.05.
D.368/2020
Göd Város Önkormányzata
Kincsem Óvoda eszközbeszerzés három részben - 2. rész EKR 000555982020
2020.08.24.
2020.11.05.
D.240/2020
Márianosztra Község Önkormányzata
KEHOP-5.2.9-16-2016-00098 azonosítószámú, Márianosztra Község intézményeinek energiahatékonyságot célzó felújítási munkái
2020.07.14.
2020.11.05.
D.457/2020
Budapest Főváros Önkormányzata
Közterületek használatával összefüggő szolgáltatás
2020.10.22.
2020.11.05.
D.429/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Digitális labor kialakítása és informatikai eszközök beszerzése – József Attila Megyei és Városi Könyvtár - 4. rész EKR000552992020
2020.09.28.
2020.11.04.
D.352/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Tematikus alkalmakhoz irodaszer beszerzése I. (IMV Irodaszer Kft.) - 2019. - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.349/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
EÜ csomag beszerzése 2018. (Pingvin webáruház) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.348/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Szakmai anyagok beszerzése 2019. (IMV Irodaszer Kft.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el