Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.64/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.01.20.
2012.03.02.
D.64/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.02.07.
2011.03.10.
D.64/2010.
Szigetmonostor Község Önkormányzata
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola rekonstrukciója, bővítése 2009/2
2010.02.01.
2010.03.04.
D.639/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
„Csapadékvíz elvezetési munkák elvégzése Pilisborosjenőn" - 1. rész: Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca csapadékvíz elvezetési munkáinak elvégzése EKR002395742024
2025.10.06.
2026.04.20.
D.639/2024
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„az Önkormányzat Fenntartható Városfejlesztési Stratégiája (FVS) és TOP Plusz Városfejlesztési Programterve megalkotásához szükséges teljes körű dokumentáció elkészítése” - Kbt. mellőzése
2024.10.01.
2024.12.19.
D.639/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Délkelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 1. (DKMO1)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00008 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Battonya Város szennyvízelvezetésének- és tisztításának bővítése, korszerűsítése)
2017.11.24.
2017.12.22.
D.639/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 17. napján kelt a FAL-VÁZ Építőipari Tervező és Kivitelező Kft.-vel építési kivitelezési munkákra kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.639/2015.
Mád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására
2015.08.05.
2015.09.02.
D.639/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Adatátviteli célú távközlési díjak, bérleti díjak, építési beruházások, késedelmi kamat, mobil telefondíj, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése, vezetékes telefondíj (Magyar Telekom Nyrt. (T-Systems) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.639/2012.
Jászfényszaru Város Önkormányzata
Jászsági hagyományokból építkező díszítő tűzzománc elkészítése az új polgármesteri hivatalba
2012.11.21.
2012.12.03.
D.639/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson" című, KEOP 4.1.0-2008-0052 azonosítószámú projekt keretében 1 db mélyfúrású termálkút létesítésére
2011.09.02.
2011.10.17.
D.639/2010.
Ács Város Önkormányzata
Komplex közoktatás-fejlesztés Ácson (eszközbeszerzés)
2010.08.09.
2010.08.25.
D.639/2009.
Közép-Magyarországi Regionális Egészségbiztosítási Pénztár (képviseli: Szabó Antal Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Szabó Antal ügyvéd, 3535 Miskolc, Eper u. 10.)
KMREP Egészségügyi adatokat is tartalmazó iratainak előkészítési, iratrendezési munkái, valamint ügyviteli postázási feladatainak ellátása
2009.10.21.
2009.11.20.
D.639/11/2006.
Fővárosi Bíróság
Bírósági nyomtatványok, nyomdai anyagok, tértivevények szállítása
2006.10.04.
2006.10.09.
D.638/2025
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Traumatológiai Centrum felújítása” EKR000122072025
2025.10.06.
2025.11.05.
D.638/2024
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„A Zöld Infrastruktúra fejlesztési- és Fenntartási Akcióterv (ZIFFA) megalkotásához szükséges teljeskörű dokumentáció elkészítése” - Kbt. mellőzése
2024.10.01.
2024.12.19.
D.638/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Közép- és Kelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 7. (KKMO7)" elnevezésű, KEHOP-2.2.1-15-2015-00024 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Solt szennyvíztisztító telep korszerűsítése, tisztított szennyvíz Duna sodorvonali bevezetésével)
2017.11.24.
2017.12.22.
D.638/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 1. napján kelt a LIMA Design Kft.-vel kötött tervezési szerződés építési engedélyezési tervek elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.638/2015.
Szépművészeti Múzeum
A műemléknek minősülő Szépművészeti Múzeum Román Csarnokának és további belső tereinek rekonstrukciójára, átalakítására, pincei, mélyföldszinti, földszinti, I. emeleti, II. emeleti helyiségeinek átszervezésére, átalakítására, tetőterének, tetőfelületeinek felújítására, elektromos és gépészeti rendszerek energiatakarékos korszerűsítésére, valamint 6 db új gépészeti felvonó berendezés beépítésére és 2 db meglévő gépészeti felvonó berendezés elbontására készült kiviteli tervek megvalósítása
2015.08.05.
2015.08.28.
D.638/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési fentart. szolg., juttatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépkek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, mobil telefondíj, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, vezetékes telefondíj (Magyar Telekom Nyrt. (T-mobile) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.638/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Oktatási tevékenységhez kapcsolódó szakértői szolgáltatás beszerzése
2012.11.20.
2013.01.21.
D.638/2011.
Nemzetgazdasági Minisztérium jogelődjeként a Pénzügyminisztérium
Megvalósítási terv és teljesítményterv minták kidolgozása ágazatonként
2011.09.02.
2011.09.21.
D.638/2010.
Ács Város Önkormányzata
Komplex közoktatás-fejlesztés Ácson
2010.08.09.
2010.08.26.
D.638/2009.
Székesfehérvár Város és Térsége Szennyvízcsatorna Hálózat Bővítési Önkormányzati Társulás
Székesfehérvár M.J.V. és Térsége (Pákozd, Pátka, Seregélyes) szennyvíz-csatorna hálózatok bővítése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F-2008-0006 azonosító számú projekttel kapcsolatos pénzügyi tanácsadás és a projekt könyvvizsgálata megbízási szerződés keretében
2009.10.21.
2009.12.04.
D.637/2025
Sándorfalva Város Önkormányzata
"Sándorfalva komplex turisztikai fejlesztése” EKR000784652024
2025.10.06.
2025.12.22.
D.637/2024
Kajdacs Községi Önkormányzat
Önkorm.hiv. Ép.gépészeti és energetikai korszerűsítés EKR000233002019
2024.10.01.
2024.12.16.
D.637/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Közép- és Kelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 6. (KKMO 6) elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2016-00028 projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2017.11.24.
2017.12.22.
D.637/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 1. napján kelt projektirányítási szolgáltatásra kötött megbízási szerződés a Friday Creative Kft.-vel 2015. december 31-ig - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.637/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Tagkórházának bontási, építési és felújítási munkáinak kivitelezésére TIOP projekt keretében
2015.08.03.
2015.08.28.
D.637/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, postaköltség, szakkönyv folyóirat beszerzése (Magyar Posta Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.637/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Az eTanulás rendszer továbbfejlesztéséhez kapcsolódó szoftverfejlesztői és tesztelői szolgáltatás beszerzése
2012.11.20.
2013.01.03.
D.637/2011.
Magyar Államkincstár
Oktatás helyszíneinek és a résztvevők étkezésének biztosítása az ÁROP projekt keretén belül
2011.09.02.
2011.09.21.
D.637/2010.
Tápiószele Város Önkormányzata
Taneszközök és informatikai eszközök beszerzése az Általános Iskola részére
2010.08.09.
2010.09.17.
D.637/2009.
Cece Nagyközség Önkormányzata
Cece Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatalának szervezetfejlesztése, oktatás ÁROP-1.A.2/A-2008-0149
2009.10.21.
2009.11.04.
D.636/9/2006.
Magyar Közút Állami Közútkezelő Fejlesztő Műszaki és Információs Kht. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Igazgatósága
3313 jelú út korszerűsítése a 11+350-15+300 kmszakaszok között Oszlár-Tiszapalkonya elkerülésével és kapcsolódó létesítményei kivitelezése
2006.09.13.
2006.10.13.
D.636/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.636/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Önkormányzat
„BAZ Vármegyei Önk. épületek komplex fejlesztése” tárgyú nyílt közbeszerzési eljárás 2. rész (Aradi út 4. sz. alatti épület komplex fejlesztése) EKR000057132024
2024.09.30.
2025.01.02.
D.636/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Szennyvíztisztító telep fejlesztése Vácon" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2016-00051 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2017.11.24.
2017.12.22.
D.636/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. október 27. napján kelt vállalkozási szerződés a Zsigó és Társa Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.636/2015.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2015.08.03.
2015.09.25.
D.636/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., protokoll tárgyak beszerzése, reklám és propagandakiadások beszerzése (Macmaestro Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.636/2012.
Esztergom-Budapest Főegyházmegye Katolikus Iskolai Főhatóság
Szent Anna Katolikus Óvoda épületfelújítási munkálatainak kivitelezése
2012.11.20.
2012.12.05.
D.636/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízrendezés tervezése és kivitelezése tárgyában
2011.09.02.
2011.10.17.
D.636/2010.
Szegedi Tudományegyetem
A SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ - eszközbérlés és karbantartás, valamint az eszközök használatához kapcsolódó fogyóanyag beszerzése
2010.08.06.
2010.09.06.
D.636/2009.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedése fejlesztése projekt keretében a 2-es villamos pálya és felső vezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények és építési munkák generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2009.10.20.
2009.10.28.
D.635/9/2008
Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Biológiai Központ Enzimológiai Intézet (képviseli: Hargitai-Mezőfi Ügyvédi Iroda, Dr. Hargitai László ügyvéd)
MicroCal iTC200 készülék műszaki paramétereivel maradék nélkül megegyező vagy annál kisebb mintatérfogatú izotermális titrációs kalorimeter beszerzés
2009.02.09.
D.635/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2023. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.635/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Önkormányzat
BAZ Vármegyei Önk. épületek komplex fejlesztése 1. rész (Csabai kapu 37. alatti épület komplex fejlesztése) EKR000057132024
2024.09.30.
2025.01.02.
D.635/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 1. (ÉMO1)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00031 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2017.11.24.
2017.12.22.
D.635/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. március 13. napján kelt vállalkozási szerződés a Zsigó és Társa Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el