Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.635/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egységes tulajdoni nyilvántartást és üzemeltetést támogató szoftver fejlesztése, illetve tizenkét hónapos szoftverkarbantartás és support biztosítása a TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 azonosító számú, „Szervezeti hatékonyság fejlesztése az egészségügyi ellátórendszerben - Területi együttműködések kialakítása” c. kiemelt projekt keretében / Vállalkozási szerződés
2015.07.31.
2015.08.27.
D.635/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Logo-Tex Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.635/2012.
Kisar Község Önkormányzata
Település vízrendezés Kisar községben - kivitelezés és kiviteli terv készítése
2012.11.20.
2012.12.19.
D.635/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Vállalkozási szerződés a Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzésére 1., 2. rész
2011.09.02.
2011.09.14.
D.635/2010.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Margeting tevékenységek végzépse, illetve az ezekhez kapcsolódó nyomdai szolgáltatások nyújtása vonatkozásában Kbt. jogtalan mellőzése
2010.08.05.
2010.08.31.
D.635/2009.
Dunaföldvár Város Önkormányzata Bölcske Község Önkormányzata Madocsa Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Dunaföldvár, Bölcske, Madocsa általános iskoláinak átalakítása, bővítése, felújítása
2009.10.20.
2009.11.12.
D.635/10/2006.
Szob Város Önkormányzata, képviseli: dr. Kozma György ügyvéd
Ipoly mentén fekvő települések egységes szemléletű vízgazdálkodásához megvalósíthatósági tanulmány, valamint engedélyes tervdokumentáció elkészítése
2006.09.13.
2006.10.30.
D.634/7/2008
Magyar Közút Kht.
ANDOC szoftver felhasználói engedély és ehhez kapcsolódó szoftverkövetési szolgáltatás beszerzése
2009.01.30.
D.634/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2022. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.634/2024
VOLÁNBUSZ Zrt.
Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése - 3. rész EKR001044722023
2024.09.30.
2024.11.19.
D.634/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Közép- és Kelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 3. (KKMO3)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00012 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Madaras és Katymár települések szennyvízhálózatának és szennyvíztisztító telepének építése
2017.11.24.
2017.12.21.
D.634/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. június.26. napján kelt vállalkozási szerződés elemzések elkészítésére a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel 2014. 06.- 2016. 12. között időszakra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.634/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivavatal
EKOP-2.1.23 A járási hivatalok integrálása kormnyhivatalok ügyfélszolgálati rendszerébe keretében „A személyes ügyfélszolgálatok helyi ügyfélhívó rendszereihez szükséges alkalmazások, terminálok, sorszámosztók, kijelzők és szükséges szoftverek beszerzése, szállítása, integrálása és üzembe helyezése”
2015.07.31.
2015.08.24.
D.634/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési fenntartási szolg. beszerzése, ingatlanbérleti díj, víz- és csatornadíjak (Laterum Kereskedelmi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.634/2012.
Szegedi Fegyház és Börtön
Gyógyszer és gyógyszerkészítmények, kötszerek, továbbá laboratóriumi vegyszerek beszerzése 2. rész
2012.11.20.
2012.12.03.
D.634/2011.
Kecskeméti Főiskola
Kecskeméti Főiskola Autóipari Oktatási Épületének kivitelezése
2011.09.02.
2011.10.19.
D.634/2010.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében 3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 4. sz. hrsz. 8437 alatt lévő telken kivitelezői feladatok elvégzése
2010.08.05.
2010.09.16.
D.634/2009.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Veszprém megye - keretmegállapodás médiafelület bérlésére
2009.10.19.
2009.11.13.
D.633/8/2006.
Magyar Közút Kht.
Félmeleg aszfalt beszerzése 2006-2007. Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
2006.09.13.
2006.09.25.
D.633/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2021. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.633/2024
KECSKEMÉTI TERMOSTAR Hőszolgáltató Kft.
„Biomassza-tüzelésű fűtőmű - HNT” EKR000802842021
2024.09.30.
2025.02.11.
D.633/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Szennyvízelvezetés és tisztítás fejlesztése Ózd városában II. szakasz" elnevezésű, KEHOP-2.2.4-15-2016-00005 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2017.11.24.
2017.12.21.
D.633/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. augusztus 19. napján kelt tervezési megállapodás az Építészműhely Kft-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.633/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távvezeték felújítási munkák II/2015. - 1. rész
2015.07.31.
2015.09.10.
D.633/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Labsystem Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.633/2012.
Lenti és Vidéke Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Városi idegenvezetési rendszer kialakítására szövegírás, fordítás 4 nyelvre, digitalizálás, szövegrámondás 5 nyelven, kapcsolódó internetes tartalomfejlesztés
2012.11.19.
2012.12.10.
D.633/2011
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Geodéziai feladatok ellátása Zalaegerszeg deltavágány (kiz.) - Ukk (kiz.) vasúti vonalszakaszon (V025.03) és UKK (bez.) -Boba (kiz) - Boba deltavágány (bez.) vasúti vonalszakaszon (V025.04)
2011.09.01.
2011.10.24.
D.633/2010.
Szegedi Tudományegyetem
Szállítási szerződés speciális oldószerek és vegyszerek beszerzésére
2010.08.05.
2010.08.23.
D.633/2009.
Felső Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Beregi árvízvédelmi töltések komplex fejlesztése Vásárosnamény és Lónya között beruházás, kiviteli tervek készítése
2009.10.19.
2009.11.30.
D.632/8/2007.
Egerlövő Község Önkormányzata
2007.12.07.
D.632/2025
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
DKM01FMNYM23 számú keretmegállapodás 1.részének újranyitása - "Új, kis- és közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök, nyomtatók és szkennerek, valamint nyomtatás és szkennelés menedzsment szoftverek adásvétel, vagy 36, illetőleg 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre"
2025.10.02.
2025.11.21.
D.632/2024
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 5. rész: Takarítási szolgáltatás - Szigetszentmiklósi JB EKR000387512021
2024.09.30.
2024.12.19.
D.632/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az "Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 3. (ÉMO 3)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00042 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Szentendrei szennyvíztisztító telep fejlesztése)
2017.11.24.
2017.12.21.
D.632/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
A DM Kft.-vel 2014. december 1-én kötött vállalkozási szerződés megszüntetése 2015. október 31. napjával és 2015. november 1. napján a DM Kft-.vel kötött új határozatlan idejű vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.632/2015.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
1134 Budapest, Kassák Lajos utca 17. szám alatti 28189 hrsz. ingatlanon 16 csoportos passzívház óvoda építése
2015.07.30.
2015.09.14.
D.632/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Kühlker Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.632/2012.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a „Lajosmizse Város csatornahálózatának kiépítése és szennyvíztisztító telepének bővítése” (KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0077) elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására
2012.11.19.
2013.01.07.
D.632/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Szállítási szerződés keretében a "Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat oktatási intézményeinek informatikai fejlesztése"
2011.09.01.
2011.09.30.
D.632/2010.
Püspökladány Város Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások és gyermekjóléti alapellátások infrastruktúrális fejlesztése
2010.08.05.
2010.09.14.
D.632/2009.
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata Polgármesteri HIvatalának szervezetfejlesztés, oktatás ÁROP-1.A.2/A-2008-0248
2009.10.19.
2009.11.04.
D.631/2025
Budapest Főváros Kormányhivatala
BFKH gépjárműkarbantartás 24 hónap EKR000886772025
2025.10.02.
2025.10.16.
D.631/2024
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„Testnevelési eszközök beszerzése” - 1. rész EKR000968492024
2024.09.27.
2024.11.13.
D.631/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az "Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 4. (ÉMO 4)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00039 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Dunavarsány Szennyvíztisztító Telep Technológiájának korszerűsítése)
2017.11.24.
2017.12.21.
D.631/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. december 1. napján kelt vállalkozási szerződés a DM Kft.-vel határozatlan idejű - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.631/2015.
Sokoró Natúrzóna Innovációs és Fenntartható Projektfejlesztő Nonprofit Kft.
Biomimetikus Életmód Központ (BÉK) épületének építés-kivitelezési és kapcsolódó egyéb munkáinak elvégzése
2015.07.30.
2015.09.17.
D.631/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Távhő- és melegvízszolgáltatás díja (Krobath Ipar és Ker. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.631/2012.
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási Szerződés keretében takarítási feladatok ellátása az Országos Bírósági Hivatal épületében
2012.11.19.
2012.12.10.
D.631/2011.
Semmelweis Egyetem
kivitelezési keretmegállapodás
2011.09.01.
2011.10.13.
D.631/2010.
Piliscsaba Nagyközség Önkormányzata
Piliscsaba, Kossuth és Kenderesi utcák átépítése
2010.08.04.
2010.09.13.
D.631/2009.
Kistelek Város Önkormányzata
Kistelek városközpontjának integrált fejlesztése
2009.10.19.
2009.10.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el