Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.590/2010.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések Science Building épületegyüttes beruházás
2010.07.22.
2010.09.01.
D.320/2010.
Pécsi Tudományegyetem
Digitális lineáris gyorsító beszerzése
2010.04.23.
2010.06.07.
D.6/2010.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem telephelyén (7623 Pécs, Rákóczi út 2.) folyamatos portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátása
2010.01.05.
2010.02.03.
D.426/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási keretszerződés haemodinamikai fogyóanyagok beszerzésére - 40. rész
2014.08.13.
2014.10.06.
D.420/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.08.07.
2014.10.01.
D.190/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE „400 ágyas klinika” épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembehelyezésére - 4. rész
2014.04.11.
2014.06.10.
D.184/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE 400 ágyas klinika felújítása során nem beépítendő orvostechnikai eszközök szállítására 25. rész
2014.04.07.
2014.05.26.
26.K.32.747/2013/8.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés elektrofiziológiai anyagok szállítására
2013.12.02.
D.429/8/2006.
Pécsi Tudományegyetem
Nagy munkatávolságú fáziskontraszt Plan Fluorite objektívek beszerzése
2006.06.26.
2006.07.17.
D.159/2026
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Traumatológiai Centrum felújítása” EKR000122072025
2026.04.02.
2026.06.18.
D.98/2025
Pécsi Tudományegyetem
"Informatikai eszközök beszerzése saját forr 2024-1" - 4. rész EKR001836312024
2025.02.10.
2025.03.24.
D.74/2024
Pécsi Tudományegyetem
PTE KK részére közétkeztetési szolg. fejlesztéssel EKR002326322023
2024.02.12.
2024.03.21.
D.130/2024
Pécsi Tudományegyetem
PTE KK részére közétkeztetési szolg. fejlesztéssel EKR002326322023
2024.03.01.
2024.03.21.
D.141/2023
Pécsi Tudományegyetem
„Audiovizuális rendszer létesítése” EKR000308942020
2023.04.11.
2023.06.26.
D.404/2026
Pécsi Tudományegyetem
„Beruházási és felújítási munkák” EKR000799922024
2026.07.27.
D.417/2020
Pécsi Tudományegyetem
MR gépidő szolgáltatás beszerzése EKR 000340632018
2020.09.25.
2020.10.07.
D.403/2020
Pécsi Tudományegyetem
"Előkészítő műveleteket végző laboreszközök EFOP" - 3. rész „Ultrahangos tisztítóberendezés beszerzése” EKR000210852018
2020.09.17.
2020.10.08.
D.193/2020
Pécsi Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása a PTE telephelyein 2. - 2. rész EKR000995502019
2020.05.26.
2020.07.13.
D.169/2020
Pécsi Tudományegyetem
FFP2-FFP3 védőmaszk beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére EKR000393982020
2020.05.04.
2020.06.03.
D.167/2020
Pécsi Tudományegyetem
FFP2-FFP3 védőmaszk beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére EKR000393982020
2020.04.30.
2020.06.03.
D.544/2019
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2019.12.02.
2020.01.07.
D.299/2019
Pécsi Tudományegyetem
Globalspeech szoftver üzemeltetés támogatása PTE
2019.05.14.
2019.05.28.
D.423/2018
Pécsi Tudományegyetem
Konszolidációs Támogatásból beszerzendő eszközök a PTE részére - 3., 5., 8., 9. és 11. részek
2018.12.21.
2019.01.21.
D.400/2018
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2018.11.26.
2019.01.28.
D.361/2018
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés a Fenntartható és költséghatékony termálvíz visszasajtolás kútkiképzési technológiájának kifejlesztése GINOP-2.2.1-15-2017-00102 pályázat keretein belül a Pécsi Tudományegyetem részére - 3. rész
2018.10.24.
2018.12.10.
D.658/2017.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Idegsebészeti Klinika 3. emeleti helyiségek átalakítása
2017.12.12.
2018.01.19.
D.413/2017.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetemen működő e-Medsolution egészségügyi dokumentációs és Glims laboratóriumi rendszerek üzemeltetési támogatása
2017.08.10.
2017.09.15.
D.151/2017.
Pécsi Tudományegyetem
PTE_8_2017_SZT MR szolgáltatás beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére
2017.04.11.
2017.05.17.
D.30/2017.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta, és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2017.01.19.
2017.02.24.
14.P.20.279/2016/3.
Pécsi Tudományegyetem
„Szakanyag vegyszerek beszerzése (Orgentec Hungary Kft.) 2013. évben”
2016.04.28.
D.294/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetemnek vagyon-, felelősség- és utasbiztosítási szolgáltatás nyújtása
2016.04.22.
2016.05.31.
12.K.27.013/2016/10.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök beszerzése a Pécsi Tudományegyetem a TÁMOP 4.2.1.D-15/1/2015-001 sz. pályázat keretében”
2016.03.24.
D.203/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási Struktúraátalakítási Alapból megvalósított digitális tantermek kialakítása II.
2016.03.21.
2016.03.30.
D.152/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Multifunkcionális nyomtatók bérlése, TÜSZ a PTE különböző egységei részére I. - Nyomat előállító eszközök szállítása a kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. - 1.,3.,4. és 6. rész
2016.02.22.
2016.04.04.
19.K. 30.983/2015/8.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest Kft.) 2012. évben
2016.02.12.
19.K. 31.060/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
D.931/9/2014.
2016.02.12.
19.K.30.991/2015/7.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest Kft.) 2012. évben”
2016.02.12.
19.K. 30.864/2015/11.
Pécsi Tudományegyetem
„Egyéb szolgáltatások beszerzése (Sinalgo Egészségügyi és Oktató Bt.) 2012. évben”
2016.02.12.
20.K.31 073/2015/13.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás, élelmiszer beszerzés, ingatlanbérleti díj (Kama Festival Service Kft.) – 2012. évben
2016.01.26.
19.K. 30.969/2015/10.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergiaszolgáltatás díja (FŐGÁZ Zrt.) 2013. évben
2016.01.20.
D.893/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.17.
2016.01.14.
D.861/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.03.
2016.01.05.
D.840/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök beszerzése a Pécsi Tudományegyetem a TÁMOP 4.2.1.D-15/1/KONV-2015-0001 sz. pályázat keretében
2015.11.19.
2015.12.28.
D.819/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból - 1. rész
2015.11.10.
D.781/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Inkontinencia termékek beszerzése
2015.10.09.
2015.11.04.
D.776/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzése TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 - 7., 11., 28., 29. részek
2015.10.08.
2015.10.22.
D.588/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés orvosi, laboratoriumi és fogászati műszerek beszerzésére a PTE ÁOK részére - 13. rész
2015.07.27.
2015.08.17.
D.558/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében – 2.
2015.07.10.
2015.08.27.
D.533/2015.
Pécsi Tudományegyetem
1 db szubpikoszekundumos pontossággal szinkronizálható 10 mJ kategóriájú Itterbium-lézer beszerzése
2015.06.30.
2015.07.03.
27.K.30.973/2015/6.
Pécsi Tudományegyetem
gészségügyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb üzemeltetési , fenntart. szolg. gépjármű fenntartás anyagai, hajtó- és kenőanyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Mischl Autóház Kft. ) 2012 évben - Kbt. mellőzése
2015.05.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el