Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.2/2011.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. épületszerkezeti karbantartás - Debrecen régió (Szolnok, Záhony, Debrecen)
2011.01.03.
2011.01.10.
D.927/2010.
BKV Zrt.
Közforgalmú autóbuszok alvállalkozásban történő üzemeltetése 40 db midi autóbusszal, évi 2,3 millió vonlai kocsikilométer + 150 %% teljesítményben
2010.11.29.
2011.01.10.
D.1001/2010.
Nagydorog Nagyközség Önkormányzata
Szennyvízcsatorna és szennyvíztisztító telep építése, Nagydorog
2010.12.28.
2011.01.10.
D.935/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Gépjármű-üzemanyag üzemanyagkártyával történő beszerzése
2010.12.01.
2011.01.10.
D.926/2010.
Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer tervezése és a 2. forduló pályázati anyagának elkészítése a KEOP 7.1.1.1/09-2009-0009 Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Program pályázathoz
2010.11.29.
2011.01.10.
D.930/2010.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza részére különféle gyógyászati, orvos szakmai anyagok szállítása
2010.11.29.
2011.01.10.
D.915/2010.
Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer tervezése és a 2. forduló pályázati anyagának elkészítése a KEOP 7.1.1.1/09-2009-0009 Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Program pályázathoz
2010.11.26.
2011.01.10.
D.916/2010.
Wesley János Lelkészképző Főiskola
Építési szerződés oktatási intézmény új épületszárnyának kialakítása
2010.11.26.
2011.01.10.
D.938/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő Főtér (Szabadság tér és környezete) közműkiváltások és tájépítészeti felszín rehabilitáció
2010.12.02.
2011.01.11.
D.863/2010.
Tiszabecs Nagyközség Önkormányzata I. r. kérelmezett ArciBest Kft. II. r. kérelmezett
A II. Rákóczi Ferenc Körzeti Általános Iskola és óvoda felújítása, bővítése és akadálymentesítése, játszótéri és konyhatechnológiai eszközök beszerzésével, beépítésével a vállalkozó által készítendő kivitelezési dokumentáció alapján
2010.11.05.
2011.01.11.
D.939/2010.
Csongrád Kistérség Többcélú Társulása
Piroskavárosi Általános Iskola tetőszerkezetének felújítása
2010.12.02.
2011.01.11.
D.934/2010.
Zalaszentgrót Város Önkormányzata
Zalaszentgrót Város Önkormányzatának közigazgatási területén a lakossági települési szilárd hulladék begyűjtése és elhelyezése céljára történő rendszeres elszállítása 10 éven keresztül
2010.12.01.
2011.01.11.
3.Kf.27.315/2010/6.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának ipari, logisztikai befektetésekkel összehangolt fejlesztése I. ütemének kivitelezése
2011.01.12.
D.944/2010.
Bársonyosért Közalapítvány
A Bársonyosi helytörténeti kiállítás épületének külső felújítása
2010.12.03.
2011.01.12.
D.943/2010.
Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatal
A Bírósági Közlöny kiadása és terjesztése
2010.12.02.
2011.01.12.
D.937/2010.
Iváncsa Község Önkormányzata
Történelmi pihenőpark kialakítása Iváncsán vállalkozási szerződés keretében
2010.12.02.
2011.01.12.
3.Kf.27.359/2010/7.
Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet
Baromfitakarmány beszerzése
2011.01.12.
D.969/2010.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása - jegykiadó automaták tárgyában
2010.12.15.
2011.01.12.
D.940/2010.
Pannon Egyetem
"Komplex hallgatói, intézményi és munkaerő-piaci szolgáltatásfejlesztés a Pannon Egyetemen támogatásban részesített projekt keretében megvalósítandó minőségirányítási rendszer fejlesztése
2010.12.02.
2011.01.12.
D.936/2010.
Iváncsa Község Önkormányzata
Játszótér építése Iváncsán vállalkozási szerződés keretében
2010.12.02.
2011.01.12.
D.973/2010.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Építési szerződés a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium felújításának első üteme tárgyában kiegészítő munkák végzésére
2010.12.15.
2011.01.13.
28.K.33.200/2010/6.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatósága
A magyar rendőrség részre nyomkutató- és nyomrögzítő anyagok és eszközök beszerzése
2011.01.14.
D.949/2010.
Zsombó Község Önkormányzata
Zsombó belterületi csapadék- és belvízelvezetés I. ütem
2010.12.09.
2011.01.14.
D.20/2011.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Az 1-es és 3-as villamos vonalak korszerűsítéséhez és meghosszabbításához szükséges kiviteli tervek elkészítése és a tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.01.11.
2011.01.17.
D.985/2010.
NIF Zrt. Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest-Kdelenföld (bez.)-Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy és felsővezeték építési munkák, valamiknt a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2010.12.20.
2011.01.17.
D.941/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. sz. alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2010.12.02.
2011.01.17.
D.928/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Agóra-multifunkcionális közösségi központok és területi közművelődési tanácsadó szolgálat infrastrukturális feltételeinek kialakítása
2010.11.29.
2011.01.17.
D.929/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Laboratóriumi szolgáltatás
2010.11.29.
2011.01.17.
D.933/2010.
Karácsond Község Önkormányzata
A KEOP-1.2.0/B pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2010.11.30.
2011.01.17.
28.K.33.420/2010/3.
Nemzeti Infrastruktúra Zrt.
M86 gyorsforgalmi út Szeleste-Csorna (98+300 - 139+250) közötti szakasz engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2011.01.19.
3.Kf.27.355/2010/5.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest X. kerület Mádi utca, Árkos utca - Tavas utca közötti szakaszán közterületi gázvezeték létesítése
2011.01.19.
D.7/2011.
TIG Tartalékgazdálkodási Nonprofit Kft.
45 db zagyszivattyú és tartozékaik beszerzése
2011.01.04.
2011.01.19.
D.951/2010.
Söjtör Község Önkormányzata
Söjtör Község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése és ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgálati szerződés keretében.
2010.12.09.
2011.01.19.
D.952/2010.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
Gépjármű szervíz, karbantartási, javítási és segélyszolgálati szolgáltatás megrendelése
2010.12.09.
2011.01.19.
3.Kf.27.374/2010/4.
Közbeszerzések Tanácsa
Asztali számítógépek és tartozékaik, notebookok, nyomtatók és kellékek, fénymásolók beszerzése
2011.01.19.
4.Kf.27.507/2010/7.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Miskolc Megyei Jogú Város Intézményei részére élelmezési szolgáltatások biztosítása
2011.01.19.
3.Kf.27.636/2010/6.
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat (1102 Budapest, Szent László tér 29.)
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata 2058 dolgozójának foglalkozás-egészségügyi ellátása
2011.01.19.
D.17/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térségi széles nyomtávú vontatóvágány hálózat felújítása, pályaépítés II. ütem
2011.01.07.
2011.01.19.
D.957/2010.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Mosodai szolgáltatás
2010.12.10.
2011.01.19.
D.958/2010.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatósága
Irodaszer szállítás NymE-GF,03/2010
2010.12.10.
2011.01.19.
D.16/2010.
Békéscsabai Gyermek-élelmezési Intézmény
Élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése 5 részben
2010.01.11.
2011.01.19.
D.21/2011.
Ferkel Bau Építőipari Kft.
1 db építőipari betontörőgép beszerzése
2011.01.11.
2011.01.20.
D.960/2010.
Magyar Államkincstár
a MÁK Homlokzat és pártafal helyreállítás I. ütemének teljes körű építési kivitelezési munkái
2010.12.10.
2011.01.20.
D.902/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast Orosházával összekötő 4404 jelű út mentés
2010.11.22.
2011.01.20.
4.Kf.27.459/2010/4.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Gábor Általános Iskola épületeinek felújítása és bővítése
2011.01.20.
D.986/2010
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása c. projekt megvalósítása során a kedvezményezett szervezet szakmai támogatása
2010.12.21.
2011.01.20.
D.982/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Város Önkormányzata "Közoktatási intézmények beruházásainak támogatása tárgyú - Csicsergő Óvoda Hársfa utcai tagóvodájának kapacitásbővítő fejlesztése c. pályázat projektmenedzsment adminisztráicós feladatainak ellátása
2010.12.20.
2011.01.20.
D.989/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat gyors reagálási képességét növelő komplex információs rendszerének fejlesztése a külső szolgáltatások és belső hatékonyság növeklésének támogatása
2010.12.22.
2011.01.21.
D.954/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, Vásárhelyi Pál utca komplex építési munkáinak kivitelezése és tervezés- 1. ütem (Pulz utca és Bakay Nándor utca között)
2010.12.09.
2011.01.21.
D.25/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.01.13.
2011.01.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el