Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.353/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Gólyatáborok szervezése és lebonyolítása vidéken az ELTE-re 2014-ben felvételt nyert hallgatók számára
2014.07.11.
2014.08.04.
D.230/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.7/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 2. rész - Kollégiumok Trefort EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.8/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 3. rész - Kollégiumok EPK EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.336/2024
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„IT DBR 20. - Informatikai eszköz TTK labor RRF” - 1. rész EKR000389332024
2024.05.27.
2024.07.22.
D.629/2024
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„IT DBR 20. - Informatikai eszköz TTK labor RRF” - 1. rész EKR000389332024
2024.09.27.
2024.11.22.
D.383/2020
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok Nagytétényi úti kollégiumban EKR000587662018
2020.09.04.
2020.12.17.
D.85/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Pszichológia és Pedagógia Kar
2019.03.14.
2019.04.17.
D.84/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.83/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Apáczai Csere János gyakorló Gimnázium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.82/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Tanár és Óvóképző Kar
2019.03.14.
2019.04.17.
D.77/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Kancellária
2019.03.14.
2019.04.17.
D.75/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Lágymányosi Campus
2019.03.14.
2019.03.28.
D.73/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Nagytétényi úti Kollégium
2019.03.14.
2019.03.28.
D.4/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Ajánlati felhívás - Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben - 1., 2. és 3. részek
2019.01.14.
2019.03.05.
D.341/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 1. és 3. része
2018.09.28.
2018.11.14.
D.322/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Eötvös Loránd Tudományegyetem épületeinek energetikai korszerűsítése - az ELTE Lágymányosi Campus (Északi és Déli tömb) helyszínen naperőmű telepítése a KEHOP-5.2.4/15-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében
2018.09.17.
2018.10.12.
D.315/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem szervezeti egységeinek részére tevékenységeikkel összefüggésben diákmunka-szolgáltatás beszerzése keretszerződéssel
2018.09.10.
2018.09.26.
D.142/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Vagyon-, és felelősségbiztosítás, valamint utasbiztosítás az Eötvös Loránd Tudományegyetem számára - indító dokumentumok Kbt. 103. § (6) bek. szerint
2018.04.16.
2018.05.17.
D.82/2017.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Műszaki ellenőri feladatok ellátása megbízási szerződés keretében 1.rész
2017.02.21.
2017.03.13.
D.278/2016.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése
2016.04.19.
2016.06.13.
D.892/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése II.rész.
2015.12.16.
2016.02.12.
D.707/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése
2015.09.07.
2015.11.19.
D.39/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Déli Tömb tetőtéri hűtőberendezés rekonstrukció
2015.01.23.
2015.03.23.
D.252/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.22.
2014.06.30.
D.251/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Kazánházak karbantartása, műszaki ellenőrzése, javítási munkák elvégzése 1,4,5,6, 8. részek
2014.05.22.
2014.06.27.
D.241/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.16.
2014.06.30.
D.450/2013.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
2014-2017. években külföldön megjelenő, heti vagy ritkább periodicitású időszaki kiadványok és magazinok nyomtatott, ill. online példányainak szállítása
2013.10.08.
2013.11.11.
D.860/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Energiaracionalizálási feladatok ellátása
2011.11.11.
2011.12.27.
D.630/2011
Eötvös Loránd Tudományegyetem
étkeztetési szolgáltatás biztosítása az ajánlatkérő egyes intézményeiben
2011.09.01.
2011.10.10.
D.85/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Puskin u. 9. épületrekonstrukció
2011.02.14.
2011.03.17.
D.548/2010.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Kőrösi Csoma Sándor Kollégium "A" épület felújítási kivitelezési munkái
2010.07.12.
2010.07.30.
D.672/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„IT DBR 44 - Spec. Inf. eszk. ELTE 2025. I.” - 7. rész EKR001064362025
2025.10.20.
2026.02.18.
D.107/2023
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Lágymányos porta” EKR001805802022
2023.03.20.
2023.04.27.
D.430/2021
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása az ELTE épületeiben
2021.09.28.
2021.10.06.
D.6/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 1.rész - Kollégiumok Radnóti EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.325/2024
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„RRF LC KTCS tömb energetikai rekonstrukció” EKR002052812023
2024.05.24.
2024.07.11.
D.450/15/2008
Eötvös Lóránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
2008.10.18.
D.144/2015.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Adásvételi keretmegállapodás, melynek tárgya Magyarországon közvetlenül nem elérhető, külföldi kiadású tudományos és szakmai sorozat- és egyedi nyomású, vagy könyvárusítási forgalomba nem hozott szerzői kiadású, vagy konferenciákon megjelenő, vagy új, kiadóktól beszerezhető kiadványok, vagy régi kiadású, kiadóktól vagy a kiadó terjesztőjétől közvetlenül már nem beszerezhető, jellemzően antikváriumokon keresztül hozzáférhető könyvek és egyéb szakmai dokumentumok (minden, sokszorosítással előállított vagy elektronikusan létrehozott, nem időszaki jellegű kiadvány, hordozótól függetlenül) beszerzése, és ajánlatkérő egyes telephelyeire történő kiszállítása
2015.03.13.
2015.04.17.
D.30/2012.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Étkeztetési szolgáltatás biztosítása az ajánlatkérő egyes intézményeiben
2012.01.12.
2012.02.22.
D.867/2011.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Ajánlatkérő közüzemi szolgáltatásainak 24 hónapra vonatkozó auditja, esetleges visszatérítésekkel, jóváírásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
2011.11.16.
2011.12.27.
14.K.32.860/2014/4.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Kazánházak karbantartása, műszaki ellenőrzése, javítási munkák elvégzése
2014.10.22.
D.953/2011.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Az ajánlatkérő Lágymányosi Campusán lévő Északi- és Déli tömb (107 ezer m2), valamint külső környezete üzemeltetése kapcsán felmerült beruházási munkák elvégzése
2011.12.15.
2011.12.28.
D.535/2017
F & F Takarító és Szolgáltató Kft.
Takarítási feladatok ellátása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatalhoz tartozó szervezeti egységeknél vállalkozási szerződés keretében
2017.09.08.
2017.11.20.
D.79/2023
FEJÉRVÍZ ZRt
Műszeres vizsgálat EKR000256632022
2023.03.02.
2023.05.25.
D.492/2020
FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.
Parkolási ügyviteli informatikai rendszer
2020.11.17.
2021.01.26.
D.109/2019
FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás nyújtása („Szolgáltatás”)
2019.04.11.
D.352/2018
FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.12.
2018.11.15.
D.272/2020
FEV IX. Zrt.
Parkolási rendszer üzemeltetést támogató ügyvitel EKR000398552020
2020.07.17.
2020.09.15.
D.3/2019
FEV IX. Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2019.01.14.
2019.01.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el