Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.94/2013.
Szent István Egyetem
Szolgáltatás igénybevételét biztosító határozott idejű ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés
2013.02.25.
D.95/2013.
Hódmezővásárhelyi Erzsébet Kórház Rendelőintézet
Vállalkozási szerződés keretében "Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-alföldi régióban" elnevezésű, DAOP-4.1.2/B-11-2011-0001 azonosító számú projekt megvalósítása során PR és kommunikációs szakértői feladatok ellátása
2013.02.26.
2013.04.18.
D.96/2013.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Közopnt
Különféle kötszerek beszerzése szállítási szerződés keretében
2013.02.26.
2013.04.10.
D.98/2013.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint azokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2013.02.27.
2013.03.04.
D.99/2013.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlattételi körben - 1. rész
2013.02.27.
2013.04.15.
D.97/2013.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz és csatlakozó építmények kivitelezési munkái
2013.02.27.
2013.03.18.
D.100/2013.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Dagály Strandfürdő - kültéri járófelületek felújítása I. ütem
2013.03.01.
2013.03.05.
D.102/2013.
Magyar Posta Zrt.
Storage beszerzés és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása- 2. rész
2013.03.01.
2013.04.23.
D.101/2013.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
2014-2020-as operatív programok ex-ante értékelése és stratégiai környezeti vizsgálata - Vállalkozási szerződés 1. rész
2013.03.01.
2013.04.11.
D.103/2013.
Csorvás Város Önkormányzata
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése (Kölcsönszerződés)
2013.03.04.
2013.04.03.
D.104/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Egészségügyi textíliák mosatása, fertőtlenítése, vegytisztítása 1 és 2. rész
2013.03.04.
2013.04.04.
D.110/2013.
Csernely Község Önkormányzata
Építési szerződés: 1432617716 azonosító számú MVH határozat alapján építési feladatok elvégzése
2013.03.05.
2013.03.25.
D.108/2013.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Orvosi vények 2013. évi beszerzése
2013.03.05.
2013.04.15.
D.109/2013.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Megbízási szerződés - az NMHH által, versenyeztetési eljárás keretében lefolytatandó frekvenciahasználati jog értékesítéséhez kapcsolódó feladatok ellátása egyes részei tárgyában
2013.03.05.
2013.03.27.
D.106/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Külső projektmenedzsment tevékenység ellátása
2013.03.05.
2013.04.15.
D.105/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Pénzügyi-gazdasági szakértői feladatok ellátása
2013.03.05.
2013.04.15.
D.107/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Orvostechnológiai szakértői felügyelet ellátása
2013.03.05.
2013.04.11.
D.111/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - számítástechnikai eszközök beszerzése
2013.03.06.
2013.03.25.
D.114/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés hivatalos közbeszerzési tanácsadói tevékenység ellátására
2013.03.07.
2013.04.02.
D.115/2013.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
100 lakásos passzívház teljes körű megépítése
2013.03.07.
2013.03.25.
D.113/2013.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az érdi Szivárvány Óvoda Meseház Tagóvodájának férőhelybővítése, újjáépítése című, KMOP-4.6.1-11-2012-0010 azonosítójú pályázat keretében tervezési feladatok ellátása
2013.03.07.
2013.04.17.
D.112/2013.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az érdi Kincses Óvoda Kutyavári Tagóvodájának férőhelybővítése, felújítása című, KMOP-4.6.1-11-2012-0009 számú pályázat keretében tervezési feladatok ellátása
2013.03.07.
2013.04.17.
D.116/2013.
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés Szentgotthárd Város közigazgatási területén a keletkező települési szilárd hulladék összegyűjtésére, elszállítására és ártalommentes elhelyezésére
2013.03.07.
2013.03.28.
D.117/2013.
Nemzeti Környezetügyi Intézet
Vállalkozási szerződés keretében a Budapest XXIII. kerület 184400 hrsz. Grassalkovich út 3. alatti ingatlanon feltárt talaj- és talajvíz szennyezés részletes tényfeltárásának elvégzése és beavatkozási terv készítése
2013.03.08.
2013.04.29.
D.118/2013.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosítási szerződés megkötése az általános gyermek- és ifjúsági baleset-biztosításról szóló 119/2003. (VIII.14.) Kormányrendelet rendelkezései szerint
2013.03.08.
2013.04.22.
D.119/2013.
Máv Zrt
Vállalkozási szerződés a Környezeti kármentesítés a MÁV Zrt 4 telephelyén: Salgótarján, Bp. Keresztúri út, Nagyszénás-Pálmatéri rakodó, Záhony 3. rész
2013.03.11.
2013.04.29.
D.122/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
központi orvosi ügyelet ellátása
2013.03.12.
2013.03.28.
D.121/2013.
Hajdúsámson Város Önkormányzata
Temető üzemeltetése
2013.03.12.
2013.04.08.
D.120/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola tornaterem felújításának kiegészítő építési beruházása
2013.03.12.
2013.04.10.
D.123/2013.
Máv Zrt.
Különféle nagyvasúti hevederek beszerzése 1. rész
2013.03.13.
D.124/2013.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
A Séd-Sárvízi Malomcsatorna hosszú távú fejlesztési programja tárgyú projekt keretében a kivitelezés során felmerült kiegészítő építési beruházások elvégzése
2013.03.14.
2013.04.26.
D.127/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
LIAISON immunkémiai analitázor készülék beszerzése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.18.
D.126/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
Digitális röntgen detektor, valamint PACS rendszer beszerzése, leszállítása, beüzemelése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.18.
D.125/2013.
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros, Semsey Kastély rekonstrukciójának kiegészítő munkái
2013.03.18.
2013.04.25.
D.129/2013.
Gyermekmentő Alapítvány
Digitális röntgen rendszer beszerzése, leszállítása, beüzemelése közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.26.
D.130/2013.
Gyermekmentő Alapítvány
Digitális röntgen rendszer kiegészítő fejlesztése, beszerzése, leszállítása, beüzemelése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.26.
D.128/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
Bioinformatikai kutatás fejlesztés - informatikai eszközök beszerzése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.18.
D.131/2013.
Szendrőlád Község Önkormányzata
Szennyvízgyűjtő hálózat megépítése Szendrőládon pótmunka - ÉMOP-3.2.1/A-09-2010-0008.
2013.03.19.
2013.04.19.
D.132/2013.
DRV Dunántúli Regionális Vízmű Zrt
Keretszerződés víziközmű-hálózati karbantartási anyagok beszerzésére, online megrendelési felület használatával I. rész (Hálózati anyagok)
2013.03.20.
2013.05.03.
D.134/2013.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Struktúraváltás a Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt-nél" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0023 azonosító jelű projekt vonatkozásában, a kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2013.03.20.
2013.04.22.
D.133/2013.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger, Tűzoltó tért 5. sz. alatti ingatlan konyhai gépek beszerzése, belsőépítészet kialakítása, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.20.
2013.04.22.
D.135/2013.
Derecske Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására a "Hajdú-Bihari Ivóvízminőség-javító Projekt - KEOP-1.3.0/09-11-2011-0010" című pályázathoz kapcsolódóan
2013.03.21.
2013.04.19.
D.137/2013.
Agrárgazdasági Kutató Intézet
ASIR/PÁIR- Web alapú agrárstatisztikai információs rendszer kialakítása és összeköttetése az EKOP-1.2.17/A-2012-2012-0001
2013.03.25.
2013.04.11.
D.136/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - számítástechnikai eszközök beszerzése
2013.03.25.
2013.05.14.
D.138/2013.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Salgótarján, Kassai sor 8-10. szám alatti épület részleges felújítása
2013.03.25.
2013.04.12.
D.140/2013.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Debrecen
BÁH Befogadó Állomás Debrecen objektumának őrzés védelme, valamint portaszolgálat biztosítása
2013.03.26.
2013.05.06.
D.141/2013.
Magyar Posta Zrt.
Bankkártya elfogadó eszközzel (POS terminállal) ellátott, kültéri "flat" típusú csomagfelvevő és - kézbesítő automaták szállítása, telepítése, üzembe helyezése, rendszerintegrációja és egyéb szolgáltatások teljesítése
2013.03.26.
2013.04.10.
D.139/2013.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Debrecen
A debreceni befogadó állomás 6. sz. épületének felújítása
2013.03.26.
2013.05.02.
D.145/2013.
Fővárosi Állat- és Növénykert
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges élelmiszerek (különféle gyümölcsök) szállítása
2013.03.27.
2013.04.15.
D.142/2013.
Kenézy Kórház Rendelőintézet Egészségügyi Szolgáltató Kft.
Szállítási szerződés varróanyagok beszerzésére
2013.03.27.
2013.04.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el