Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.225/2012.
Balassi Intézet
A Balassi Intézet budapesti és vidéki telephelyein takarítási feladatok ellátására
2012.03.24.
2012.04.10.
D.225/2013.
Vértesi Erőmű Zrt.
288.000 liter - 30%% VTSZ:2710 19 41, MSZ EN 590: 2009+A1:2010, illetve a mindenkori szabvány szerinti paraméter és minőségi követelménynek megfelelő dízel gázolaj
2013.05.29.
2013.06.20.
D.225/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.225/2015.
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
KEOP-4.10.0/E/12-2014-0065 azonosítószámú Épületenergetikai fejlesztés a komáromi Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda épületébe
2015.04.22.
2015.05.07.
D.225/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013.07.hó - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
D.225/2017.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Győr-Újváros szociális városrehabilitációhoz kapcsolódó társadalmi együttműködést erősítő komplex program" című TOP-6.9.1-15-GY1-2016-00001 azonosítószámú Projekt keretében Pszihoszociális Konzultációs Központ létrehozása és a Győr-Újváros területén élő lakosság számára integrációs és reintegrációs szolgáltatások nyújtása
2017.05.18.
2017.06.07.
D.225/2018
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2018.06.19.
2018.06.28.
D.225/2019
Mór Városi Önkormányzat
„Adásvételi szerződés a „Humán közszolgáltatások fejlesztése Móron és térségében„ című EFOP-1.5.2- 16-2017-00013 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges számítástechnikai eszközök és irodai bútorok hiánytalan szállítására, üzembe helyezésére”
2019.05.10.
2019.06.18.
D.225/2020
ELMÜ Hálózati Kft
Középfeszültségű távműködtethető oszlopkapcsolók, zárlatjelzők, valamint bel- és kültéri kivitelű ETM vezérlők beszerzése EKR001525472019
2020.06.26.
2020.07.15.
D.225/2021
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása (EKR000186502021)
2021.05.03.
2021.06.11.
D.225/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2019.02.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.225/2023
Fadd Nagyközség Önkormányzata
„Épületfelújítások Faddon 5 helyszínen V.” - 2. rész „Vörösmarty u. 13. épület átalakítása” EKR000465902021
2023.06.13.
2023.08.31.
D.225/2024
Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.
„Diákmunka közvetítése 2024. évben” EKR002339012023
2024.04.23.
2024.06.11.
D.225/2025
Tarcal Község Önkormányzata
„Tarcal eszközbeszerzés” EKR000329512025
2025.04.15.
2025.07.10.
D.225/2026
Semmelweis Egyetem
SE FKC komplex létesítményüzemeltetési feladatai EKR002032722025
2026.05.08.
2026.08.17.
D.225/8/2006
Körös-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Egyösszegű átalányáras vállalkozási szerződés a Gyula, Nagyváradi út 59/B; és Gyula, Sarkadi út 101. szám alatti objektum őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatainak ellátása
2006.04.06.
2006.05.12.
D.225/9/2009
Budapest XXI. ker. Csepel Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése üzembe helyezéssel
2009.05.14.
2009.06.24.
D.226/12/2006
Veszprém és Térsége Szennyvízelvezetési és -kezelési Önkormányzati Társulás
Veszprém és térsége szennyvízelvezetési és kezelési projekt, a zirci és hegyesdi szennyvíztisztító telepek, Veszprémben csapadékvíz-főgyűjtő tervezési és építési munkái
2006.04.04.
2006.05.15.
D.226/15/2007.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.06.01.
D.226/19/2010.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság
Takarítási feladatok az ORFK kijelölt telephelyein
2010.03.23.
2010.05.27.
D.226/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest-Kelenföld (bez.) - Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy és felősvezeték építési munkák, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2011.04.11.
2011.04.13.
D.226/2012.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
Vállalkozási keretszerződés médiastratégia-alkotási, médiatervezési és vásárlási, reklámügynökségi és online kommunikációs szolgáltatási feladatok elvégzésére vonatkozóan
2012.03.26.
2012.04.27.
D.226/2013.
Nyíregyházi Távhőszolgáltató Kft.
Földgáz energia szállítása Nyíregyháza Város Önkormányzati tulajdonú intézményeinek székhelyeire, telephelyeire, fióktelepeire, mint felhasználási helyekre 2013. július 1. - 2014. július 1. időszakra vonatkozóan.
2013.05.30.
2013.06.25.
D.226/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.226/2015.
XVI. ker. Kertvárosi Egészségügyi Szolgálat
Szállítási szerződés az ajánlatkérő intézmény részére 3 évre szükséges különféle szemlencsék, és tartozékaik beszerzése
2015.04.22.
2015.05.07.
D.226/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.226/2017.
Börzsöny 2020 Kft., Pálya-Vasút Kft.
Vállalkozási szerződés a KMOP-3.1.1/E-13-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében a Márianosztra-Nagyirtás közötti keskeny nyomtávú kisvasút pálya tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2017.05.18.
2017.07.07.
D.226/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00001 azonosító számú projekt keretében „A Sóház gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szükség
2018.06.20.
2018.07.19.
D.226/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem épületeinek energetikai korszerűsítése – az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda helyszínen naperőmű telepítése a KEHOP-5.2.4/15-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében
2019.05.10.
2019.06.24.
D.226/2020
Zöld Dolmány Kft.
Gabonafeldolgozó építése Kisbéren 1. (VP3-4.2.1-15) EKR001386482019
2020.06.30.
2020.08.05.
D.226/2021
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat
„SacraVelo II. ütem” (EKR000872502020)
2021.05.05.
2021.07.23.
D.226/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2021.08.05.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.226/2023
Fadd Nagyközség Önkormányzata
Épületfelújítások Faddon 5 helyszínen V. - 3. rész, „Tanács u. 9. épület átalakítása" EKR000465902021
2023.06.13.
2023.08.31.
D.226/2024
Bordány Nagyközség Önkormányzata
"Bordány konyhafejlesztés" - 2. rész árubeszerzés EKR002397632023
2024.04.23.
2024.06.06.
D.226/2025
Szépművészeti Múzeum
„Teremfelügyeleti feladatok ellátása” EKR002215842024
2025.04.16.
2025.05.07.
D.226/2026
Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Munkaállomások eszközbeszerzése és M365licensz beszerzés” - 2.rész Monitorok EKR000411622026
2026.05.13.
2026.06.24.
D.226/8/2009.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE ÁOK-GYTK id. Jancsó Miklós kollégium homlokzati nyílászáróinak cseréje
2009.05.12.
2009.06.12.
D.226/9 /2008
hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárás kizárólagos jog alapján X korlátozó műszaki leírás
2008.06.19.
D.227/12/2009
NYÍRSÉGVÍZ Nyíregyháza és Térsége Víz- és Csatornamű Zrt.
1 db komplett csatornamosó felépítmény ráépítése a megrendelő által rendelkezésre bocsátott járóképes jármű alvázra
2009.05.15.
2009.06.22.
D.227/2010.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád belváros úthálózatának rekonstrukciója
2010.03.29.
2010.04.27.
D.227/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd, Fő út-Bajcsy Zs. utca kerékpárút építésének kivitelezése
2011.04.11.
2011.04.26.
D.227/2012.
Közép-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés lőszermentesítésre a Séd-Sárvízi Malomcsatorna 71 800 fm-én, a 0+000-71+800 km szelvények között
2012.03.27.
2012.05.07.
D.227/2013.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Gyermek extrakorporális keringéstámogató rendszer bérlése, egyedi lehívások szerint
2013.05.30.
2013.06.19.
D.227/2014.
Bogád, Romonya, Nagykozár, Kozármisleny Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés keretén belül Bogád, Romonya, Nagykozár, Kozármisleny szennyvízelvezető rendszerének komplett kivitelezési munkálatai a FIDIC piros könyv szerinti vállalkozási szerződés alapján
2014.05.07.
2014.05.22.
D.227/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.22.
2015.06.02.
D.227/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés Hipp feldolgozás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.02.
D.227/2017.
Hajdú és Társai Kft. "f.a."
"Pálháza Város Önkormányzat szennyvíztisztító telepének korszerűsítése és csatornahálózat rekonstrukció" című KEOP-1.2.0/10-2010-0067 azonosító számú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében FIDIC Sárga Könyv szerint
2017.05.18.
2017.10.11.
D.227/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00005 azonosító számú projekt keretében „A Bem tér gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szük
2018.06.20.
2018.07.19.
D.227/2019
Autó Univerzál Kft.
GLF 438 frsz.-u ikarus 395.55 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.227/2020
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Digitális mammográfiás berendezések beszerzése EKR001514052019
2020.07.02.
2020.07.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el