Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.273/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg. Közp. keretében ellátandó funkciók másik épületekbe történő áthelyezésére való koncepciótervek változatainak kidoglozása - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
D.271/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/Városközp. funkcióbőv. megújít. projektm.i fel. ellát.,ezen projekt keretében a Kult. Szolg. Közp. megnev. és rendeletetésű épület építési munkáinak megval. szüks. teljes körű kivit. tervdok. elkészítése projekt műsz. ellenőri felad. ellát.
2014.05.30.
2014.07.11.
D.939/2011.
Fertőd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Fertő tó a Neusiedlersee kultúrtáj kerékpárútja egy szakaszának megépítésére és a süttöri templom előtti tér burkolására a rendelkezésre bocsátott tervek, műszaki leírás, illetve útépítési engedély alapján
2011.12.09.
2012.01.23.
D.332/2020
Fertőrákos Községi Önkormányzat
„Fertőrákosi Főzőkonyha felújítása VP6-7.2.1-7.4.1.3-17 felhívás 1895817209 azonosító számú pályázat” EKR000505792019
2020.08.14.
2020.10.22.
D.287/2020
Fertőszentmiklós Városi Önkormányzat
Külterületi utak – utak karbantartását segítő gépek beszerzése (Fertőszentmiklós-Harka-Kópháza)” 1-2. rész EKR000169952019
2020.07.23.
2020.08.26.
D.418/2026
Fesztiválakadémia Nonprofit Kft.
„Krúdy utca 12. tetőtér kivitelezése” EKR000800882026
2026.08.03.
D.405/2021
Ficsor Árpád Zsolt
Tehenészeti telep fejlesztéséhez szükséges technológia fejlesztése és kapcsolódó gépek beszerzése - 4 részben- VP2-4.1.1.3.16" - 1. rész
2021.09.03.
2021.09.28.
D.257/2017.
Filharmónia Magyarország Kft.
Számítástechnikai termékek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.05.25.
2017.07.07.
D.415/2011.
Fityeház Község Önkormányzata
Fityeház Község közigazgatási területén települési szilárd kommunális hulladék rendszeres begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.15.
2011.07.26.
D.413/2011.
Fityeház Község Önkormányzata
Fityeház Község közigazgatási területén települési szilárd kommunális hulladék rendszeres begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.15.
2011.07.26.
D.287/2021
Flex-Coop Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
„Új félautomata gyártórendszer létesítése, speciális anyagmozgató gépelemek, HDPE futógörgők gyártásához" – Kbt. mellőzése
2021.06.17.
2021.09.06.
D.1019/25/2005.
Foglalkoztatási Hivatal (jogi képviselő: dr. Patay Géza ügyvéd, Patay Ügyvédi Iroda)
egyedi, ügyfélspecifikus szoftverekkel kapcsolatos fejlesztési szolgáltatások beszerzése
2005.12.08.
2006.01.27.
28. K. 31.794/2009/3.
Foglalkoztatási és Szociális Hivatal
rendezvények szervezésére és lebonyolítására
2009.11.27.
D.93/10/2009
Foglalkoztatási és Szociális Hivatal (képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd)
Vállalkozási szerződés rendezvények szervezésére és lebonyolítására
2009.03.16.
2009.04.06.
25.K.31.440/2006/6.
Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium
2007.03.22.
D.923/8/2005.
Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium (képviseli dr. Katona Miklós ügyvéd)
A Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium részére vezetői készség- és képességfejlesztő tréningek lebonyolítás
2005.11.12.
2005.12.27.
D.38/5/2006.
Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium (képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd)
A HEFOP pályázataival kapcsolatos komplex PR- és médiatevékenység megtervezése és kivitelezése
2006.01.13.
2006.02.08.
D.990/17/2005
Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium, képviseli: dr. Patai Géza ügyvéd
A Humánerőforrás-fejlesztési Operatív Program pályázataival kapcsolatos komplex PR- és médiatevékenység megtervezése és kivitelezése
2005.11.29.
2006.01.09.
D.266/17/2009
Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közalapítvány, képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda, dr. Fábri György ügyvéd
TÁMOP 5.4.5. Eszközbeszerzés/2009. 1., 2. és 5. rész
2009.06.03.
2009.07.03.
D.967/2016.
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
Megbízási szerződés keretében az ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0006.sz. projekthez kapcsolódó üzleti marketing szolgáltatás nyújtása
2016.11.18.
2017.01.18.
D.369/2016.
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
Kivitelezési szerződés alapján az ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0006, a Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódóan elektromos légvezeték hálózat bontásának tervezése és kivitelezése
2016.05.24.
2016.08.18.
D.201/2020
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
SKHU/1601/1.1/060 FonsSacer Szécsény-restaurálás, EKR000649812019
2020.06.05.
2020.07.13.
D.14/2018
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
Vállalkozási szerződés alapján Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium fejlesztéséhez kapcsolódóan a meglévő épületek átalakítására vonatkozó engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése és tervezői művezetés biztosítása a Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat Helyi építészeti-műszaki tervtanácsa által elfogadott koncepció alapján
2018.01.15.
2018.02.14.
D.567/2023
Fonyód Város Önkormányzat
„Fonyód, elektromos takarítógép beszerzése” EKR002230672023
2023.12.15.
2024.01.30.
D.596/2025
Fonyód Város Önkormányzat
„TOP_Plusz_Fonyód-Szociális központ építése” EKR000735012024
2025.09.18.
2026.01.15.
D.58/2011.
Fonyód Város Önkormányzata
Városközpont funkcióbővítő fejlesztése
2011.02.04.
2011.03.19.
D.59/2012.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyód, városközpont funkcióbővítő integrált fejlesztése tárgyú beruházás teljes körű kivitelezése
2012.01.18.
2012.02.28.
D.36/2010.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyódon lévő ravatalozó nyugati támfal, urnafülkék 1-6, valamint nyugati kapu bálványok megépítése a jogerős bejelentési tudomással rendelkező tervek alapján
2010.01.25.
2010.02.08.
D.719/5/2006.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyód Város általános iskolai diákjainak és a szociális intézményekben ellátottak közétkeztetése
2006.10.18.
2006.11.16.
D.300/7/2006.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyód, Thermál Projekt és a hozzá kapcsolódó fonyódi 5881/18, 5881/19, 5881/21 és 6538/4 hrsz.-ú, és a táskai 408 és 078/5 hrsz.-ú az önkormányzat tulajdonát képező ingatlanok együttes értékesítésére ingatlanközvetítői megbízási szerződés kötése
2006.05.08.
2006.06.16.
D.412/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fonyód város közigazgatási területén belül található útfelújítási, burkolatfelújítási-építési, kátyúzási, útépítési, csapadékvíz-elvezetési munkálatok 2023. évben - Kbt. mellőzése
2026.07.31.
D.410/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Zöldterület-kezelés – 2021. évi beszerzések - Kbt. mellőzése
2026.07.31.
D.413/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fonyód város közigazgatási területén belül található útfelújítási, útépítési, csapadékvíz elvezetési, burkolatfelújítási-építési, aszfaltozási munkálatok 2024. évben - Kbt. mellőzése
2026.07.31.
D.411/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Zöldterület-kezelés – 2022. évi beszerzések - Kbt. mellőzése
2026.07.31.
D.454/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fonyód városi strandok üzemeltetése EKR000381842026
2026.08.18.
D.24/2017.
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft., Delta Épker Kft.
DDOP-2.1.1/D-12-2012-0012 azonosítószámú pályázat keretében Fonyód Sándortelepi Strand és Bélatelepi kikötő turisztikai célú fejlesztéséhez kapcsolódó magasépítési munkák elvégzése Fonyód város területén
2017.01.16.
2017.04.24.
D.111/2011.
Forráskút Község Önkormányzata
Forráskút Község Polgármesteri Hivatala épületének akadálymentesítése
2011.02.21.
2011.04.01.
D.433/2020
Forró Községi Önkormányzat
Foglalkoztatási paktum stratégiai és működési dokumentumainak elkészítése
2020.10.06.
2020.12.14.
D.784/2015.
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ
A "Történelmi település a Cinca mentén, reneszánsz világ Ozorán - az ozorai Pipo várkastély és környezetének turisztikai fejlesztése" projekt (DDOP-2.1.1/E.F-12-k-2012-0002) keretében a tervmódosítás miatt szükséges helyettesítő építési beruházások kivitelezési munkáinak elvégzése
2015.10.14.
2015.10.16.
D.211/2013.
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ
Megbízási szerződés az Eszterháza Közép-Európai Kulturális Központ III. fejlesztési ütem projekthez kapcsolódó kivitelezések műszaki ellenőrzése és egyéb mérnöki szolgáltatások
2013.05.16.
2013.06.06.
D.374/13/2009
FruitVeB Magyar Zöldség- Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács, képviseletében eljár: Kator Ügyvédi Iroda Dr. Kator Zoltán ügyvéd
A hazai zöldség-gyümölcs fogyasztás és az egészséges táplálkozás ösztönzése marketingeszközökkel
2009.07.15.
2009.08.14.
D.860/2015.
Fuvar Logisztik Kft. "f.a."
Brikettáló üzem létrehozása - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.211/2015.
FÁBER Kft.
Bp.Főv. XII. ker. Hegyvidék Önkormányzat parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzései
2015.04.14.
2015.05.04.
D.37/2026
FÁBER Kft.
„Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat tulajdonában lévő zöldfelületek fenntartási és parkfenntartási feladatainak ellátása” - Kbt. mellőzése
2026.01.29.
2026.08.12.
D.17/2024
FÁBER Kft.
Utcaseprő gép beszerzése EKR002034782023
2024.01.12.
2024.02.13.
D.83/2026
FÁBER Kft.
„Parkolás ellenőrzési és ügyviteli rendszer" EKR002404022025
2026.02.25.
2026.08.20.
D.284/2011.
Fényeslitke Község Önkormányzata
Fényeslitke Község Általános Iskolájának részére pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztésére informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások szállítójának kiválasztása
2011.05.03.
2011.05.19.
3.Kf.27.673/2008/6.
Fót Város Önkormányzata
Fóti Fáy András Általános Iskola 24 tantermes épületének építési kivitelezése
2009.04.01.
D.212/2023
Fót Város Önkormányzata
Fruzsina utcai tagóvoda korszerűsítése EKR000088402020
2023.06.02.
2023.09.13.
D.350/2016.
Fót Város Önkormányzata
"Fóti Hírnök" című rendszeres önkormányzati lap szerkesztése, nyomdai előállítása, kiadása és terjesztése
2016.05.17.
2016.06.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el