Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.197/2013.
Vértesi Erőmű Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében a "Gépészeti és Villamossági tevékenység végzése a Vértesi Erőmű Zrt. részére
2013.05.02.
2013.05.22.
D.196/2013.
Vértesi Erőmű Zrt.
Bányászati tevékenység v égzése a Vértesi Erőmű Zrt. részére
2013.05.02.
2013.05.22.
D.195/2013.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Bicske
Vállalkozási szerződés a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske objektum élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatainak ellátására
2013.05.02.
2013.06.04.
D.194/2013.
Méhkerék Község Önkormányzata
"Magyarország - Románia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013" keretében "Madarász és Méhkerék közötti, határon átnyúló munkaerő mobilitás koordinációja" projekten belül román és angol nyelvek oktatása
2013.05.02.
2013.05.24.
D.198/2013.
Debreceni Egyetem
DEOEC Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika északi szülőszobai épületszárny korszerűsítési és főépület kórtermek felújítási, komfortosítási munkái.
2013.05.03.
2013.05.21.
D.199/2013.
Tokaj Város Önkormányzata
Átalányáras vállalkozási szerződés világörökségi bormúzeum kialakítása Tokaj városában
2013.05.06.
2013.05.27.
D.200/2013.
Velence Város Önkormányzata
A „Velencei-tó kapuja építés 4/10/Velence” tárgyú kivitelezési munkák folytatása Vállalkozási szerződés keretében
2013.05.06.
2013.05.27.
D.201/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
A NIF Zrt. beruházásában megvalósuló vonalas közlekedési létesítményekre vonatkozó projektek régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges minimum 3 méter mélységig végzett műszeres talajvizsgálata
2013.05.07.
2013.06.19.
D.202/2013.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Vállalkozási keretszerződés - TÁMOP - 5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV - kommunikációs szolgáltatások beszerzése
2013.05.08.
2013.05.27.
D.203/2013.
Gávavencsellő Község Önkormányzata
"Szolgálati lakás átalakítása Idősek Klubjának" és "Állatorvosi rendelő és garázs átalakítása irodának"
2013.05.08.
2013.06.07.
D.204/2013.
Máv Zrt.
Szeged vasútállomás felvételi épület posta épületszárny felújításának kivitelezési munkái
2013.05.10.
2013.06.24.
D.206/2013.
Kanizsai Dorottya Kórház
Szállítási szerződés a Struktúraváltozást támogató infrastruktúrafejlesztés a fekvőbeteg szakellátásban (TIOP 2.2.4.) 2. rész
2013.05.13.
2013.07.15.
D.205/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Csömör, Rét utcai bekötőút. Kiegészítő közbeszerzés a műszaki tartalom változása miatt. PST kód: A000.22
2013.05.13.
2013.06.24.
D.207/2013.
Szent László Völgye Többcélú Kistérségi Társulás
Egészségügyi szolgáltatásra (központi orvosi ügyelet) irányuló megbízási szerződés
2013.05.14.
2013.05.29.
D.208/2013.
Üllő Város Önkormányzata
Üllő városközpont fejlesztése befejező építési munkái
2013.05.14.
2013.06.07.
D.210/2013.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2013.05.15.
2013.07.02.
D.209/2013.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Nagybaracska Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2013.05.15.
2013.06.13.
D.211/2013.
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ
Megbízási szerződés az Eszterháza Közép-Európai Kulturális Központ III. fejlesztési ütem projekthez kapcsolódó kivitelezések műszaki ellenőrzése és egyéb mérnöki szolgáltatások
2013.05.16.
2013.06.06.
D.212/2013.
Országos Mentőszolgálat
Megbízási szerződés, Őrző-védő szolgálat ellátása az Országos Mentőszolgálat Budapest V. ker. Markó utcai központjában, a XIII. ker. Róbert Károly kőrúti és a XII. ker. Alkotás utcai telephelyein
2013.05.17.
2013.06.28.
D.215/2013.
BKV Zrt.
Vállalkozási szerződés a BKV Zrt. 59-es villamos vonalán pályafelújítási és áramellátási munkák kivitelezésére II. ütem
2013.05.17.
2013.06.26.
D.213/2013.
Országos Mentőszolgálat
Az Országos Mentőszolgálat mentésirányítási rendszerének megvalósítása és bevezetése szállítással vegyes vállalkozási szerződéssel
2013.05.17.
2013.05.31.
D.214/2013.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Tisztító- és tisztálkodási szerek, tisztítóeszközök beszerzése
2013.05.17.
2013.07.15.
D.216/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 pályázatban megvalósuló építési beruházáshoz kapcsolódó kiegészítő munkák kivitelezése
2013.05.21.
2013.06.28.
D.217/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 pályázatban megvalósuló építési beruházáshoz kapcsolódó kiegészítő munkák kivitelezése
2013.05.22.
2013.06.28.
D.218/2013.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
GYEMSZI által használt épületek takarítása
2013.05.22.
2013.07.05.
D.219/2013.
Gazdasági Versenyhivatal
Kommunikációs kampány
2013.05.23.
2013.06.10.
D.220/2013.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle orvosi gép-műszerek és intenzív ágyak szállítása, 8. rész
2013.05.24.
2013.06.11.
D.223/2013.
Vértes Volán Zrt.
Közforgalmú autóbuszjáratok alvállalkozásban történő üzemeltetése
2013.05.27.
2013.06.20.
D.221/2013.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
L'Harmattan e-Book könyvtár felhasználási jogának biztosítása a TÁMOP-4.2.5-09/1-2010-0002, valamint a TÁMOP-4.2.5-B-11/1-2011-0001. sz. projektek keretében
2013.05.27.
2013.06.06.
D.222/2013.
Dél-Békési Kistérség Többcélú Társulása
PLAN2CROSS - Közútfejlesztés határok nélkül Békés és Arad megye között - megvalósíthatósági tanulmány és tanulmányterv beszerzése
2013.05.27.
2013.06.27.
D.224/2013.
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés őrzés - védelmi feladatok ellátására vonatkozóan az ajánlatkérő székhelyén, illetve telephelyein
2013.05.28.
2013.07.08.
D.225/2013.
Vértesi Erőmű Zrt.
288.000 liter - 30%% VTSZ:2710 19 41, MSZ EN 590: 2009+A1:2010, illetve a mindenkori szabvány szerinti paraméter és minőségi követelménynek megfelelő dízel gázolaj
2013.05.29.
2013.06.20.
D.228/2013.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártása, szállítása, telepítése és teljes körű üzemeltetése
2013.05.30.
2013.06.27.
D.227/2013.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Gyermek extrakorporális keringéstámogató rendszer bérlése, egyedi lehívások szerint
2013.05.30.
2013.06.19.
D.226/2013.
Nyíregyházi Távhőszolgáltató Kft.
Földgáz energia szállítása Nyíregyháza Város Önkormányzati tulajdonú intézményeinek székhelyeire, telephelyeire, fióktelepeire, mint felhasználási helyekre 2013. július 1. - 2014. július 1. időszakra vonatkozóan.
2013.05.30.
2013.06.25.
D.230/2013.
Sopron és Környéke Víz- és Csatornamű Rt.
Pannon-Fertő Régió Határon Átnyúló Fejlesztése pályázat keretében Hegykő-vízbázis 6 db kút figyelőkúttá alakítása
2013.05.31.
2013.06.26.
D.231/2013.
Belügyminisztérium
Szállítási szerződés, amelynek tárgya „ESR-112 projekt keretében videofal és monitorok szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése”
2013.05.31.
2013.07.10.
D.229/2013.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Kiegészítő csatornaépítési munkák diósdi és tárnoki hálózatépítési munkák elvégzésére - 1. rész, Lot D, Diósd
2013.05.31.
2013.07.02.
D.234/2013.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Rendszerintegráció és GSM-R rendszerszállítás, bővebben GSM-R rendszer és egyéb kapcsolódó szolgáltatások ellátásához szükséges berendezések szállítása és szerelése
2013.06.03.
2013.06.28.
D.232/2013.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Hercegszántó Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2013.06.03.
2013.06.24.
D.233/2013.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Diósgyőri vár - Belső vár rekonstrukciója
2013.06.03.
2013.07.29.
D.235/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
"A regionális vérellátó központok fejlesztése" tárgyú TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú programban a kivitelezési dokumentáció elkészítése, valamint szakági tervezői művezetési és kivitelezési tevékenység ellátása
2013.06.04.
2013.06.12.
D.239/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása
2013.06.05.
2013.07.29.
D.238/2013.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a „Szeged belváros árvízvédelmi fejlesztése" tárgyú KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0004 azonosítószámú projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment szolgáltatás beszerzésére.
2013.06.05.
2013.07.10.
D.236/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása
2013.06.05.
2013.07.02.
D.237/2013.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Agrárkár-enyhítési szerv szakrendszereinek kiterjesztése
2013.06.05.
2013.07.12.
D.240/2013.
Észak-Kelet Pest és Nógrád Mi Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Az "Észak-Kelet Pest és Nógrád Megyei Térségi Hulladéklerakó és Rekultivációs Projekt" megvalósításához szükséges mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása FIDIC Piros könyv szerint
2013.06.06.
2013.07.16.
D.241/2013.
Budapesti Gazdasági Főiskola
Informatikai és oktatástechnikai eszközök és alkatrészek szállítása
2013.06.06.
2013.07.25.
D.243/2013.
BVK Holding Budapesti Városüzemeltetési Központ Zrt.
Földgáz energia egyetemes szolgáltatás megrendelése az ajánlatkérők számára
2013.06.07.
2013.07.15.
D.245/2013.
Dunakanyari Csatornázási Társulás
Megbízási szerződés „Szentendrei szennyvíz-agglomerációhoz tartozó települések csatornahálózatának bővítése” tárgyú projekt keretében projektmenedzseri feladatok ellátására - KEOP-2009-1.2.0/B-10-2010-0061
2013.06.07.
2013.07.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el