Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.23/2012.
Szentendre Város Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása II.
2012.01.10.
2012.01.24.
D.23/2013.
Körmend Város Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés Körmend város közigazgatási területén keletkező szilárd kommunális hulladék összegyűjtésére, elszállítására és ártalmatlanításra történő elhelyezésére
2013.01.16.
2013.02.22.
D.23/2014.
Országos Rendőr-főkapitányság
365 db fix telepítési helyű Komplex Közlekedési Ellenőrzési Pont kialakítása, szállítása, telepítése, üzembe helyezése valamint a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.01.15.
2014.02.11.
D.23/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Huszár u. 1. szám alatti épületében őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása 2015. január 1-2016. december 31. között" megbízási szerződés keretében
2015.01.13.
2015.02.09.
D.23/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Vezetékes földgáz beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.23/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Gubacsi vasúti híd és kapcsolódó létesítmények átépítése-előkészítés: megvalósíthatósági tanulmány, költséghaszon elemzés elkészítése és CEF (Connecting Europe Facility - Európai Hálózatfinanszírozási Eszköz) pályázati dokumentáció összeállítása
2017.01.16.
2017.01.30.
D.23/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
CLS hátizsák beszerzése
2018.01.26.
2018.01.29.
D.23/2019
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Gazdasági Működtetési Központ
A Gazdasági Működtetési Központ üzemeltetési körébe tartozó főzőkonyhák részére élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. 09.01-2019.12.31. között tartó időszakban - 6. rész Tej, tejtermék - nyertes ajánlattevő ellen
2019.02.04.
2019.04.30.
D.23/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Villamos járműülések, alkatrészeik beszerzése - 1., 2., 3 részek EKR 001603862019
2020.01.22.
2020.01.30.
D.23/2021
Csaroda Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés 4844 Csaroda hrsz. 46/2 telken orvosi rendelő és védőnői szolgálat épületének kivitelezésére a TOP-4.1.1-15-SB1-2016-00067 projekt keretében EKR001051292018
2021.01.18.
2021.05.18.
D.23/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 4. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – felsőkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.23/2023
Bicske Város Önkormányzata
„Bicske, Losonczi utca felújítása” EKR000837132021
2023.01.23.
2023.04.13.
D.23/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység (2020.04.01.-2020.06.15.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.23/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 1. rész - A Móra Ferenc Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.23/2026
Integritás Hatóság
„Kommunikációs szolgáltatások beszerzése 24 hónapra" tárgyú közbeszerzési eljárás - 1. rész EKR000314482024
2026.01.19.
2026.01.30.
D.23/8/2006.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Integrált Igazgatási és Ellenőrzési Rendszer továbbfejlesztése a KAP finanszírozás új rendszerének való megfelelés érdekében
2006.01.11.
2006.02.17.
D.230/13/2007.
Magyar Televízió Zrt.
2007.06.18.
D.230/2010.
Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút Rt.
Intermodális logisztikai fejlesztés a GYSEV Zrt-nél - raktárcsarnok kiviteli tervezése és építése - kiegészítő építési beruházás
2010.03.29.
2010.05.10.
D.230/2011.
School of Business Vezetőképző és tanácsadó Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft
Informatikai eszközök beszerzése a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0806 jelű pályázat keretében
2011.04.13.
D.230/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
A Nyugati pu. csatlakozó vonalszakaszainak elővárosi célú fejlesztése I/a ütem: Vác állomás vasúti pálya és kapcsolódó létesítmények korszerűsítésének tervezése és kivitelezése
2012.03.28.
2012.04.26.
D.230/2013.
Sopron és Környéke Víz- és Csatornamű Rt.
Pannon-Fertő Régió Határon Átnyúló Fejlesztése pályázat keretében Hegykő-vízbázis 6 db kút figyelőkúttá alakítása
2013.05.31.
2013.06.26.
D.230/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.230/2015.
Orfű Községi Önkormányzat
"Malom a múltból, látogatóközpont a jovőből" című, DDOP-2.1.1/A.B-12-2012-0025 projekt keretében Kbt. mellőzése
2015.04.23.
2015.04.29.
D.230/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátására - 2. rész
2016.04.01.
2016.05.06.
D.230/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, III. ker. Kalap utca; Nagymihály utca - Rádl árok közötti szakaszán (hrsz.: 18635/2) 51 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezeték (1 db, 14 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.230/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Debreceni Terápiás Ház I-es és III-as ápolási egységeinek részleges felújítása
2018.06.26.
2018.09.06.
D.230/2019
Autó Univerzál Kft.
MHF 367 frsz.-u Ikarus 395.12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.230/2020
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet takarítása EKR000124412020
2020.07.09.
2020.08.19.
D.230/2021
KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.
Informatikai eszközbeszerzés EKR001334782020
2021.05.07.
2021.06.17.
D.230/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.230/2023
Vilmány Község Önkormányzata
Óvodabővítés Vilmányban 2021 EKR000091192021
2023.06.16.
2023.09.04.
D.230/2024
Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet
Portaszolgálati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.25.
D.230/2025
Kazár Község Önkormányzata
„Bölcsőde építése Kazár községben” EKR000725002022
2025.04.17.
2025.10.03.
D.230/2026
Váci Szakképzési Centrum
„Felújítások _Váci SZC Madách Imre Techn. és Szak.” EKR000208022026
2026.05.14.
2026.08.10.
D.231/13/2009
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata, képviseli: Kernné dr. Kulcsár Dóra jogtanácsos
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata Nagy Imre Általános Művelődési Központ infrastrukturális fejlesztése és épület felújítása, I. és II. részben megbontva
2009.05.14.
2009.06.22.
D.231/15/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.06.08.
D.231/2010.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg és Sajókeresztúr települések szennyvízelvezetése
2010.03.29.
2010.05.10.
D.231/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
XXII. ker. Nagytétényi úti hulladékgyűjtő udvar kivitelezése
2011.04.14.
2011.05.16.
D.231/2012.
Pannonhalma Többcélú Kistérségi Társulás
Korszerű oktatási feltételek megteremtése Pannonhalmán és Veszprémvarsányban - kivitelezési munkák
2012.03.28.
2012.05.08.
D.231/2013.
Belügyminisztérium
Szállítási szerződés, amelynek tárgya „ESR-112 projekt keretében videofal és monitorok szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése”
2013.05.31.
2013.07.10.
D.231/2014.
BKV Zrt.
BKV Zrt. Metró Üzemigazgatóság Kőér utcai járműtelepének fűtési és épületszigetelési korszerűsítésének tervezési munkái
2014.05.09.
2014.06.19.
D.231/2015.
Országos Egészségfejlesztési Intézet
Szállítási szerződés nyomtató és tartozék beszerzésére
2015.04.23.
2015.05.12.
D.231/2016.
Budapest Főváros Önkormányzata
Cséry-telep kármentesítési dokumentációjának előkészítéséhez kiegészítő vizsgálatok és tanulmányok
2016.04.01.
2016.04.07.
D.231/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, IV. ker. Aradi utca; Berda József utca – Aradi utca 10. szám közötti szakaszán (hrsz.: 72 300) 74 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (4 db visszakötés) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.231/2018
Egererdő Erdészeti Zrt.
„Vállalkozási szerződés: „Parádsasvár, külterület 034 hrsz alatti ingatlanon Rudolf-tanya vendégház átalakítás, tetőtér beépítés valamint melléképület bővítés építése”
2018.06.26.
2018.09.05.
D.231/2019
Autó Univerzál Kft.
FLG-169 frszú. MAN SL 222 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.06.06.
2019.08.09.
D.231/2020
NIF Zrt.
„Budapest – Kolozsvár RMT” (EKR001503182019)
2020.07.09.
2020.09.07.
D.231/2021
Miskolci Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése II. EKR001041802020
2021.05.10.
2021.06.23.
D.231/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.231/2023
Siófoki Tankerületi Központ
„Iskola felújítások, 6 részben, ismételt2” 5 - Ádándi Fekete István Általános Isk felújítása EKR000107792023
2023.06.16.
2023.06.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el