Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.227/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd, Fő út-Bajcsy Zs. utca kerékpárút építésének kivitelezése
2011.04.11.
2011.04.26.
Kfv.II.38.192/2010/5.
Csongrád Város Önkormányzata, Apátfalva Község Önkormányzata
2011.04.27.
D.147/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
A mezőkövesdi Városi Bölcsőde kapacitásbővítése
2011.03.08.
2011.04.27.
D.215/2011.
Újszilvás Község Önkormányzata
400 kWp névleges teljesítményű naperőmű és segédberendezéseinek építése és közcélú elosztó hálózatra csatlakoztatása
2011.04.06.
2011.04.27.
D.181/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvíztisztító telep kapacitásbővítése és szennyvíziszap komposztáló építése és tervezése
2011.03.25.
2011.04.27.
D.180/2011.
Váci Távhő Kft.
Váci Távhő Kft. primer távhővezetékének és kapcsolódó szerelvényeinek cseréje
2011.03.25.
2011.04.27.
D.160/2011.
Nagyacsád Község Önkormányzata
Nagyacsád Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása
2011.03.16.
2011.04.27.
4.Kf.27.148/2011/4.
Apátfalva Község Önkormányzata
"Közlekedésbiztonsági kerékpárút építése Apátfalván"
2011.04.28.
D.162/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekthez kapcsolódó infiltráció csökkentési terv elkészítése
2011.03.18.
2011.04.28.
D.235/2011.
Művészetek Palotája Kulturális Szolgáltató Kft.
Hirdetési felületek biztosítása az ajánlattevő kiadásában megjelenő Metropol című hírújságban
2011.04.15.
2011.04.29.
D.222/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fehérvár belvárosa a XVI. században - város makett történelmi oktatópark, valamint Királyi Játszópark tervezőjének kiválasztása
2011.04.08.
2011.04.29.
D.214/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2011.04.06.
2011.04.29.
D.196/2011.
Oktatási Hivatal
Közoktatási Információs Rendszer üzeletetési és karbantartási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.197/2011.
Pannon Egyetem
Komplex távközlési szolgáltatási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.174/2011.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. nem technológiai célú létesítményeinek üzemeltetése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2011.03.22.
2011.04.29.
D.239/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Építőmesteri, szakipari munkák, villanyszerelés, gépészeti munkák
2011.04.18.
2011.04.29.
D.195/2011.
Pannon Egyetem
Komplex távközlési szolgáltatási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.189/2011.
Csonbánka Község Önkormányzata
Csobánka, Hanfland lakóterület útépítési és víztelenítési munkáira vonatkozóan vállalkozási szerződés
2011.03.29.
2011.04.29.
D.185/2011.
Nagyvenyim Község Önkormányzata
Nagyvenyim, Fő u.45. sz. (285.hrsz-ú) alatti ingatlanon fellelhető Egészségház felújítása, bővítése, teljes körű akadálymentesítése vállalkozási szerződés keretében
2011.03.28.
2011.04.29.
D.184/2011.
Budaörs Város Önkormányzata
Napcellás rendszer kivitelezése
2011.03.25.
2011.04.29.
D.164/2011.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Bölcsőde létesítése Ópusztaszeren (2010)
2011.03.19.
2011.04.29.
D.201/2011.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. nem technológiai célú létesítményeinek üzemeltetése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2011.04.01.
2011.05.02.
D.198/2011.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal állampolgársági Igazgatósága által használt Opal ügymenettámogató és nyilvántartó komplex számítógépes rendszer áttervezése, bővítése, valamint további komponensekkel történő kiegészítése
2011.03.31.
2011.05.02.
D.154/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Hídfelújítások tervezése II. 2011. - 1., 2., 8., 12., 13., 15., 16., 17 részek
2011.03.11.
2011.05.02.
D.207/2011.
Szeged Pólus Nonprofit Kft.
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése projekt projektszervezetében pénzügyi szakértői feladatok ellátása és pénzügyi tanácsadás nyújtása kiegészítő szolgáltatás a szerződésben részletezettek szerint
2011.04.04.
2011.05.03.
4.Kf.27.047/2011/6.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
„18 db azonos típusú, legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások”
2011.05.04.
D.206/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánka, Hanfland lakóterület útépítési és víztelenítési munkáira vonatkozóan vállalkozási szerződés
2011.04.04.
2011.05.04.
D.203/2011.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően (15,17,24,29,30,37,38,39,40,55,56,57,65,67,69,72 részek)
2011.04.04.
2011.05.04.
D.204/2011.
Széchenyi István Egyetem
K+F (4) csomagvizsgáló, alapanyag- és termékvizsgáló berendezések beszerzése I.része
2011.04.04.
2011.05.04.
D.161/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Balatonfüredi üdülő és vitorlástelep üzemeltetése
2011.03.16.
2011.05.04.
Kfv.II.39.183/2010/4.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Strand- és gyógyfürdőkben, uszodákban (intézmények) többfokozatú, zóna-rendszer koncepcióra épülő komplex beléptető és értékesítő rendszerek szállítása, teljes körű bevezetése, integrálása és üzemeltetése lízingfinanszírozással vagy tartós bérlettel
2011.05.04.
D.208/2011.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően (4,5,15,21,22,24,26,29,32,37,38,39,40,55,56,57,65,66,67,69,72 részek)
2011.04.04.
2011.05.04.
D.188/2011.
Dorog Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés megkötése a dorogi Dr. Magyar Károly Városi Bölcsőde bővítésének kivitelezésére
2011.03.29.
2011.05.04.
2.K.26.383/2011/5.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata (5600 Békéscsaba, Szent István tér 7.) Képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda (üi: dr. Sasvári Anna ügyvéd 1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 31.)
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telkén kialakítandó AGÓRA Multifunkcionális Közösségi Központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése, és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.05.05.
D.278/2011.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt
Pénzügyi-számviteli tárgyban - közbeszerzési eljárás mellőzése
2011.04.29.
2011.05.06.
D.265/2011.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerkibocsátó coronária sztentek beszerzése
2011.04.26.
2011.05.06.
D.256/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Ajánlattételi felhívásban meghatározott gazdasági és pénzügyi alkalmassági feltételek ellen
2011.04.22.
2011.05.06.
D.257/2011.
Magyar Posta Zrt.
Ajánlattételi felhívásban meghatározott gazdasági és pénzügyi alkalmassági feltételek ellen
2011.04.22.
2011.05.06.
D.212/2011.
Neumann Nonprofit Kft.
Médiamenedzsment rendszer üzemeltetése, szoftver- és informatikai infrastruktúra rendszertámogatása, garancia kiterjesztése, helyszíni javítása 2011. december 31-
2011.04.05.
2011.05.06.
D.211/2011.
Mogyoród Nagyközség Önkormányzata
Mogyoród Nagyközség hagyományos faluközpontjának (Római Katolikus templom és környéke) rehabilitációja KMOP-5.2.1/A-09-2009-2008 projekt kivitelezése
2011.04.05.
2011.05.06.
D.187/2011.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Általános Iskolák részére különböző akadálymentes bútorok beszerzése
2011.03.29.
2011.05.06.
D.183/2011.
Magyar Nemzeti Bank
a Magyar Nemzeti Bank részére kommunikációs ügynökségi szolgáltatások nyújtása vállalkozási szerződés keretében
2011.03.25.
2011.05.06.
D.219/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése
2011.04.07.
2011.05.06.
D.186/2011.
Győri Egyházmegyei Hivatal
Számítástehnikai eszközök szállítása a Győri Egyházmegye részére TIOP.1.1.1-07/1-2008-1156 kódszámú pályázat keretében
2011.03.28.
2011.05.06.
D.304/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont kialakítása
2011.05.09.
2011.05.10.
D.221/2011.
Nagybörzsöny Község Önkormányzata
Nagybörzsöny Község szennyvízelvezető hálózatának megépítése vállalkozási szerződés keretében
2011.04.08.
2011.05.10.
D.194/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Városközpont Rehabilitáció (KDOP-2007-3.1.1./D; reg.sz.: KIEPR-2008-0007/KDRFU) c. projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2011.03.30.
2011.05.10.
D.193/2011.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Szállítási szerződés Kernstok Károly Általános iskola részére történő eszközbeszerzés tárgyában
2011.03.30.
2011.05.10.
D.268/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása projekt csatornahálózat-építési munkáinak elvégzésére a FIDIC Piros Könyve szerződési feltételek szerint
2011.04.27.
2011.05.10.
D.220/2011.
Cserkeszőlő Község Önkormányzata
Belterületi bel- és csapadékvíz- védelmi fejlesztések Cserkeszőlőn
2011.04.08.
2011.05.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el