Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.209/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp., III. ker. Mókus utca; Óbudai utca - Mókus utca 2. szám-, a Korona tér; Kis-korona utca - Tanuló utca- és az Óbudai utca; Tanuló utca - Lajos utca közötti szakaszain (hrsz.: 17866) - összesen - 180 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6, 283 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (6 db, 83 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi
2017.05.16.
2017.05.31.
D.798/2016.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázelosztó vezetékek rekonstrukciója csőbéléssel - 1808/2016/2
2016.09.06.
2016.10.03.
D.797/2016.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázelosztó vezetékek rekonstrukciója csőbéléssel - 1806/2016/2
2016.09.06.
2016.10.03.
D.799/2016.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázelosztó vezetékek rekonstrukciója csőbéléssel - 1807/2016/2
2016.09.06.
2016.10.03.
D.33/2015.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp.V.ker. Bank u.; Hercegprímás u. - Hold u. közötti szakaszán (hrsz.: 24780) gázelosztó vezetékek létesítése
2015.01.19.
2015.03.06.
D.826/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, V. ker. Bank utca; Hercegprímás utca - Hold utca közötti szakaszán (hrsz.:24780) 29 fm DN 400 acél és 9 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények) -, felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi -, valamint 29 fm DN 600 acél, 9fm DN 200 acél vezetékek bontásának- és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2014.11.17.
2014.12.23.
D.822/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, X. ker. Gyömrő út; Diósgyőr utca - Noszlopy utca közötti szakaszán (hrsz.:42150/4) 13 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 170 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (6db, 83fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontási, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi-, továbbá 150 fm DN 100 acél, 40 fm DN 50 acél ideiglenes vezetékek
2014.11.12.
2014.12.23.
D.565/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp. IX. ker. Ferde u.; Üllői út - Határ út közötti szakaszán (hrsz.: 38236/61) acél nagyközépnyomású elosztóvezeték nyílt feltárással történő építése
2014.11.06.
2014.11.24.
D.530/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp. XIV. ker. Szikszó parkban lévő, épületben elhelyezett körzeti nyomásszabályozó (hrsz.: 29973/285) rekonstrukcióhoz gázelosztó vezetékek építése - Közbeszerzési eljárás száma: 1655)
2014.10.17.
2014.12.08.
D.523/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.10.15.
2014.12.04.
D.450/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.08.28.
2014.10.08.
D.439/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest III.ker. Szentendrei út Reményi Ede utca - Szentendrei út 89. szám előtt lévő DN 200 acél gázelosztó vezeték közötti szakaszán (hrsz.: 19396) gázelosztó vezeték létesítése
2014.08.19.
2014.10.08.
D.201/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására 2014-ben
2014.04.18.
2014.05.22.
D.199/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására - 1. rész
2014.04.17.
2014.06.13.
D.24/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására
2014.01.17.
2014.03.05.
Kfv.II.37.342/2011/6.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest VIII.ker. Delej u.~ Elnök u.- Vajda P. u. közötti szakaszon közterületi gázvezeték létesítése
2012.05.16.
D.495/7/2009.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, VIII. ker. Delej utca; Elnök utca – Vajda Péter utca közötti szakaszánkisnyomású elosztóvezetékek építése
2009.08.26.
2009.09.10.
D.42/2013.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázhálózat létesítés - Kivitelezők kiválasztása
2013.01.30.
2013.02.19.
Kfv. II.37.342/2011/6.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest VIII.ker. Delej u.~ Elnök u.- Vajda P. u. közötti szakaszon közterületi gázvezeték létesítése
2012.05.16.
D. 496/2009.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, X. ker. Mádi utca; Árkos utca – Tavas utca közötti szakaszán kisnyomású elosztóvezetékek építése
2009.08.26.
2009.09.10.
3.Kf.650.105/2015/6.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft. (1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.)
kisnyomású elosztóvezetékek nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi -, valamint 29 fm DN 600 acél, 9fm DN 200 acél vezetékek bontásának- és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2016.03.30.
D.534/2015.
FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés keretében anyagmozgató gépek beszerzése - 1. rész
2015.06.30.
2015.08.19.
D.294/2013.
FŐKEFE Rehabilitációs Foglalkoztató Ipari Nonprofit Kft
Hardver beszerzése a FŐKEFE Rehabilitációs Foglalkoztató Ipari Nonprofit Kft. részére
2013.07.08.
2013.08.27.
D.515/2014.
FŐKEFE Rehabilitációs Foglalkoztató Ipari Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés keretében "Számítástechnikai eszközök és szoftverek beszerzése"
2014.10.13.
2014.11.25.
D.469/2025
FŐTÁV Budapesti Távhőszolgáltató Nonprofit Zrt. (ÜK: BKM Zrt.)
„Füredi utcai fűtőmű I. KS” EKR000362852021
2025.07.24.
2025.10.15.
D.352/12/2007.
FŐTÁV Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
XVIII. Havanna úti ltp. távhővezeték felújítása I/B. ütem tervkiegészítés és bővítés
2007.08.06.
D.914/2015.
FŐTÁV Zrt.
Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása a FŐTÁV Zrt. telephelyein, ingatlanjain (karbantartás, takarítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás)
2015.12.23.
2016.01.15.
D.908/2015.
FŐTÁV Zrt.
Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása a FŐTÁV Zrt. telephelyein, ingatlanjain (karbantartás, takarítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás)
2015.12.23.
2015.12.31.
D.559/2015.
FŐTÁV Zrt.
FŐTÁV Zrt. tulajdonában, használatában levő, kijelölt ingatlanok és nyomvonalas létesítmények alatti terület karbantartása
2015.07.13.
2015.08.26.
D.535/2014.
FŐTÁV Zrt.
Bérleti és szolgáltatási szerződés flottaüzemeltetési feladatok ellátására
2014.10.21.
2014.11.11.
D.384/2014.
FŐTÁV Zrt.
Távvezeték kivitelezések III./2013
2014.07.24.
2014.08.18.
D.400/2012.
FŐTÁV Zrt.
FŐTÁV Zrt részére saját és leányvállalatai telephelyein személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése járőrszolgáltatás biztosításával
2012.06.19.
2012.07.16.
D.55/2020
FŐTÁV-Kiserőmű Kft
Gázmotoros kiserőművek üzemeltetése, karbantartása EKR001507342019
2020.02.24.
2020.04.06.
D.297/2017.
Főkert Nonprofit Zrt.
Idősebb fák átületésére is képes gép vásárlása
2017.06.16.
2017.07.04.
26.K.31.359/2012/4.
Főkert Nonprofit Zrt.
Kistraktorok,kaszálógép és gyűjtőtartályos kaszálógépek beszerzése
2012.06.26.
D.165/2012.
Főkert Nonprofit Zrt.
Kistraktorok beszerzése, illetve kaszálógép és gyűjtőtartályos kaszálógépek beszerzése
2012.03.05.
2012.04.16.
D.299/2018
Főkert Nonprofit Zrt.
Termesztőtelep irodaépület felújítás
2018.08.28.
2018.11.07.
28.K.33.023/2013/8.
Főkert Nonprofit Zrt.
Fővárosi Kertészeti Zártkörűen Működő Nonprofit Rt. tulajdonában és kezelésében levő egyes ingatlanok őrzése
2014.06.13.
D.266/2013.
Főkert Nonprofit Zrt.
szolgáltatás megrendelés a Fővárosi Kertészeti Zártkörűen Működő Nonprofit Rt. tulajdonában és kezelésében levő egyes ingatlanok őrzése vonatkozásában
2013.06.21.
2013.08.26.
4.Kf.27.373/2007/3.
Főnix Rendezvényszervező Kht.
2008.01.31.
D.683/12/2006.
Főnix Rendezvényszervező Kht.
Hangversenyzongora beszerzése
2006.09.28.
2005.10.30.
D.461/2011.
Főszer Electric Zrt.
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése projekt keretében a 2-es villamos pálya és felsővezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2011.07.06.
2011.07.21.
D.342/2012.
Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának takarítása
2012.05.21.
2012.06.18.
D.689/5/2006.
Főváros XV. Ker. Önkormányzat
2006.10.27.
D.869/8/2005.
Főváros XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata Egészségügyi Szolgálata
gasztroenterológiai szakrendelés beindításához orvosi műszerek beszerzése
2005.12.06.
D. 176/10 /2008..
Fővárosi Közterületfenntartó ZRt
2008.04.21.
2.Kf. 1/2016/5.
Fővárosi Vízművek Zrt.
"keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valamint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére
2016.07.13.
D.830/2011.
Fővárosi Bíróság
Fővárosi Bíróság Gazdasági Kollégiuma épületének épületenergetikai korszerűsítése
2011.11.02.
2011.11.25.
D.639/11/2006.
Fővárosi Bíróság
Bírósági nyomtatványok, nyomdai anyagok, tértivevények szállítása
2006.10.04.
2006.10.09.
D.32/2012.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Szállítási szerződés élelmiszeripari termékek és alapanyagok szállítására
2012.01.13.
2012.01.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el