Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.547/2017.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Energetikai korszerűsítési, hőszolgáltatási, üzemeltetési, javítási és karbantartási szerződés
2017.09.18.
2017.11.06.
D.47/2016.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Gépjárművek karbantartása, javítása 1. rész
2016.01.20.
2016.02.23.
D.379/2014.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlati körben - 1. rész
2014.07.23.
2014.08.26.
D.99/2013.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlattételi körben - 1. rész
2013.02.27.
2013.04.15.
D.443/12/2007.
Fővárosi Csatornázási Művek
2007.08.31.
13.Kpk.45.154/2006/4.
Fővárosi Csatornázási Művek Rt.
Budapest, Tímár úti központi irodaépület komplett átalakítása
2006.09.08.
D.655/8/2006.
Fővárosi Csatornázási Művek Rt.
Budapest Tímár úti központi irodaépület komplett átalakítása
2005.12.29.
2006.11.22.
D.275/8/2006
Fővárosi Csatornázási Művek Rt.; képviseli: Oppenheim és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Oppenheim Klára ügyvéd
Digitális közműalaptérkép és digitális címadatbázis beszerzése és aktualizálása
2006.05.02.
2006.05.25.
D.14/2017.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szennyvíziszap szállítása és hasznosítása
2017.01.06.
2017.01.16.
D.983/2016.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás nyújtása, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. részére
2016.11.24.
2016.12.27.
D.886/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Gépjárművek javítása, karbantartása, felújítása 2011-2013.
2011.11.22.
2011.12.07.
D.718/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szállítási szerződés árvízi védekezéshez szükséges mobilgát elemek beszerzésére.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.282/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
FCSM tulajdonában lévő Kerepesi úti telephelyen, Soroksári úti, Meddőhányó utcai és Csomádi telephelyen lévő üzemanyag tartályokhoz kapcsolódó elvégzendő feladatok
2014.06.10.
2014.07.10.
D.641/2017.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Csillaghegyi öblözet árvízvédelmi fejlesztése tárgyú projekt megvalósítása érdekében szolgáltatásmegrendelés tárgyban kötött egyes szerződések vonatkozásában
2017.11.24.
2017.12.20.
D.656/2015.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Komplex szolgáltatás ellátása vállalkozási szerződéssel
2015.08.14.
D.241/2015.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2015.04.27.
2015.05.28.
D.540/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.10.27.
2014.10.31.
D.22/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.01.15.
2014.02.25.
D.880/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Gépjárművek javítása, karbantartása, felújítása 2011-2013.
2011.11.21.
2011.12.30.
D.667/2012.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szállítási szerződés keretében két darab új műhelyautó beszerzése
2012.12.10.
2013.01.28.
D.341/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Adásvételi szerződés keretében 40%%-os vas(III)-klorid oldat szállítása a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., a Fővárosi Vízművek Zrt., és a Szegedi Vízmű Zrt. részére
2014.07.09.
2014.09.01.
D.82/2015.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Iszapsűrítés és víztelenítés polielektrolit szükségletének biztosítása a Szeged Városi és Algyő Nagyközségi szennyvíztisztító telepeken - 1. rész
2015.02.20.
2015.03.10.
Kfv.III. 38. 069/2015/3.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt
„Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére.”
2016.02.02.
Kfv.VI.37.410/2011/7.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Dél-pesti Szennyvíztisztító Telep eleveniszapos fokozatának ORGANICA® Technológiával történő intenzifikálása
2012.05.16.
D.661/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szennyvíziszap elszállítása és hasznosítása
2011.09.13.
2011.11.02.
D.112/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Gépjármű flotta beszerzése
2011.02.21.
2011.04.01.
D.823/2009.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
A fővárosi lakossági ügyfélkör adatainak nyilvántartása,karbantartása, szennyvízelvezetési díjak számlázása, díj számlák bemutatása, díj követelések vásárlása,
2009.12.21.
2010.02.01.
D.36/2026
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
„Alkatrészek Fygt szivattyúkhoz és keverőkhöz” EKR001228012025
2026.01.28.
2026.07.09.
D.688/2016.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2016.07.13.
2016.08.08.
D.473/2013.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szállítási szerződés keretében egy darab új kialakított műhelyautó szállítása
2013.10.22.
2013.11.18.
D.504/2012.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Opel gépjárműflottájának bővítése 2012-2013. években
2012.08.29.
2012.08.31.
D.959/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
FCSM tulajdonában lévő Kerepesi úti telephelyen, Soroksári úti, Meddőhányó utcai és Csomádi telephelyen lévő üzemanyag tartályokhoz kapcsolódó elvégzendő feladatok
2011.12.16.
2012.02.07.
D.734/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Flygt gyártmányú szivattyúkhoz tartozó pótalkatrészek és tartozékok szállítása
2011.10.04.
2011.11.21.
D.583/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Digitális közmű - alaptérkép és címadatbázis karbantartása és frissítése
2011.08.15.
2011.08.19.
3.Kf.27.435/2010/5.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Dél-pesti Szennyvíztisztító Telep eleveniszapos fokozatának ORGANICA® technológiával történő intenzifikálása
2011.02.16.
D.44/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szállítási szerződés keretében a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. részére 20 db, mozgáskorlátozottak számára is használható köztéri illemhely beszerzése
2011.01.24.
2011.02.24.
D.640/2010.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
üzemanyag beszerzés - közbeszerzési eljárás alapján kötött szerződés jogellenes módosítása
2010.08.09.
2010.10.08.
D.811/8/2009.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Dél-Pesti Szennyvíztisztító Telep eleveniszapos fokozatának ORGANICA Technológiával történő intenzifikálása
2009.12.18.
2010.01.18.
19.K.35.733/2006/4.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
2007.11.07.
19.K.31.439/2006/12.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
2007.09.21.
20.K.30.900/2014/13.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiái monitoring vizsgálatok elvégzése
2014.09.04.
Kfv.VI..37.410/2011/7.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Dél-pesti Szennyvíztisztító Telep eleveniszapos fokozatának ORGANICA® Technológiával történő intenzifikálása
2012.05.16.
28.K.30.615/2013/8.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. (1087 Budapest, Asztalos Sándor u. 4.)
Szállítási szerződés keretében két darab új műhelyautó beszerzése
2013.12.06.
13.K.33.910/2007/11
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2007.11.22.
D.363/13/2006.
Fővárosi Ellátási és Gazdasági Szolgálat
2006.07.10.
D.786/2009.
Fővárosi Földhivatal
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2009.12.10.
2009.12.28.
D.806/2009.
Fővárosi Földhivatal
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2009.12.16.
2010.01.06.
D.241/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.240/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.238/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2017. július-augusztus-szeptember hónapban - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el