Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.423/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 3. rész - 7091 Pári, Gyulaji u. 167. - Hrsz 131. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.426/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 6. rész - 7091 Pári, Nagy u. 94. - Hrsz 114. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.422/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 1. rész - Csillagház – 7091 Pári Nagy u. 24. - Hrsz 37/2., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.242/2021
Pápai Városfejlesztő Társaság Kft.
Szálloda épületének tervezési feladatai EKR000243872021
2021.05.18.
2021.06.22.
D.368/2021
Pápai Városfejlesztő Társaság Kft.
„Szálloda épületének tervezési feladatai” EKR000243872021
2021.08.04.
2021.09.09.
D.1030/6/2005.
Pápai Termálvízhasznosító Zrt. (megbízásából eljár: Veszprémber Rt.)
egy, minimum 1100 főt befogadó, 60 × 30 m jégfelületű jégcsarnok bérleti jogának megszerzése
2005.12.28.
D.61/21–I/2008
Pápa Város Önkormányzata képviseli: Takácsné dr. Kovács Éva ügyvéd
2008.03.25.
D.749/2011.
Pápa Város Önkormányzata
Pápa város közoktatási intézményeinek IKT fejlesztése - eszközbeszerzése
2011.10.07.
2011.11.28.
D.420/2010.
Pápa Város Önkormányzata
Pápa Városi Óvodák infrastrukturális fejlesztése
2010.05.25.
2010.07.05.
D.95/2022
Pápa Város Önkormányzata
Térfigyelő rendszer kivitelezése (EKR001094602021)
2022.03.08.
2022.05.13.
D.541/2017.
Pápa Város Önkormányzata
TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00003- Várdomb tervezése
2017.09.14.
2017.10.11.
D.162/2016.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - pápai Eszterházy kastély fejlesztése kiemelt projekt megvalósításához kapcsolódóan turisztikai szakértői tevékenység és kapcsolódó feladatok ellátása
2016.02.24.
2016.03.04.
D.594/2015.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - A Pápai Eszterházy-kastély komplex, környezetb arát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése, KDOP-2.1.1/A-09-2f-2010-0002 projektben csillár rekonstrukció
2015.07.28.
2015.08.12.
4.Kf.27.015/2009/6.
Pápa Város Önkormányzata
pápai Tarczy Lajos Általános Iskola részére, bútorok, berendezések, felszerelések beszerzése
2009.05.13.
D.217/2015.
Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Sportcsarnok építése Örkényben tárgyú építés-szerelés tárgyú vállalkozási szerződés a KMOP-5.2.1/B-09-2f-2010-0005 pályázat keretében
2015.04.17.
2015.05.29.
D.172/2017.
Pálos Károly Szociális Központ és Gyermekjóléti Szolgálat
Szociálisan rászoruló személyek részére étkeztetés biztosítása 5 évesidőtartamra szóló Vállalkozási Keretszerződés keretében
2017.04.24.
2017.05.02.
D.454/2011.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa - Sárospatak Kerékpárút fejlesztése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.25/2012.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa-Sárospatak Kerékpárút fejlesztése című HUSK/0901/2.3.1/0284 kódszámú projekt kivitelezési munkái Pálháza, Füzérkomlós és Hollóháza közigazgatási területén
2012.01.11.
2012.03.05.
D.796/2011.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa-Sárospatak Kerékpárút fejlesztése című HUSK/0901/2.3.1/0284 kódszámú projekt kivitelezési munkái Pálháza, Füzérkomlós és Hollóháza közigazgatási területén
2011.10.21.
2011.12.07.
D.428/14/2008
Pálhalmai Országos-Büntetés-végrehajtási Intézet
2008.10.17.
D.163/2021
Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Élelmiszer beszerzés POBVI részére 18+6 hónapra” - 4. rész: Húskészítmények EKR000743372018
2021.04.07.
2021.06.29.
14.K.34622/2008/5.
Pálhalmai Országos Büntetés-Végrehajtási Intézet
A Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet élelmiszerrel történő ellátása (kenyér, péksütemény kivételével)
2009.05.20.
D.824/2016.
Pálhalmai Országos BV.Intézet
Az Intézet menekültügyi élelmiszer-alapanyagokkal történő ellátása 6 hónapra
2016.09.19.
2016.10.15.
D.394/2013.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMOP-3.2.1/E-09-2f-2010-0002. azonosító számú „Belterületi vízrendezés kivitelezése” tárgyú projekt kivitelezése
2013.09.09.
2013.10.28.
D.390/2013.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMAOP-3.2.1/E-09-2f-2010-0002. azonosító számú "Belterületi vízrendezés kivitelezése" tárgyú projekt kivitelezése
2013.09.06.
2013.10.28.
D.302/2012.
Pácin Község Önkormányzata
Belterületi vízrendezés kivitelezése
2012.04.27.
2012.06.04.
D.341/2012.
Pácin Község Önkormányzata
Belterületi vízrendezés kivitelezése
2012.05.18.
2012.06.04.
D.277/2012.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízelvezető rendszer kivitelezésére
2012.04.20.
2012.05.31.
D.479/2014.
PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft.
„Elhasználódott, nagy hőveszteségű távhővezetékek cseréje a PÉTÁV Kft. hőellátási körzetében, és az Ércbányász lakótelep csatlakoztatása a távvezetékes hőellátásra” tárgyú projekt keretében 10 vezetékszakasz cseréje, stb.
2014.09.22.
2014.10.21.
D.435/2010.
PÉTKOMM Pétfürdői Kommunális és Szolgáltató Kft.
Távhő rendszer korszerűsítése
2010.05.31.
2010.07.13.
D.503/2021
Putnok Város Önkormányzat
Fenntartható turizmusfejlesztés Putnokon EKR000111652021
2021.11.19.
2022.01.31.
D.527/10/2007.
Pusztavám Község Önkormányzata Képviseli: Dr. Noszkó Attila ügyvéd
2007.10.12.
D.180/2020
Pusztaszabolcs Város Önkormányzat
„Pusztaszabolcs Város közigazgatási területén helyi menetrend szerinti autóbuszos személyszállítási szolgáltatás nyújtása” - 2019. szeptember 1. napjától 2020. december 31. napjáig szerződés megkötése
2020.05.14.
2020.07.31.
D.200/2025
Pusztaottlaka Község Önkormányzata
Pusztaottlaka külterületi út fejlesztés” EKR000111412024
2025.03.27.
2025.06.02.
D.183/2024
Pusztamonostor Község Önkormányzata
Vízelvezető-hálózat fejlesztése, rekonstrukciója EKR000959582022
2024.04.05.
2024.06.20.
D.506/2021
Pusztaföldvári Evangélikus Egyházközség
„A pusztaföldvári Evangélikus Templom tetejének felújítása”
2021.11.22.
2021.12.03.
D.840/2014.
Pszichiátriai és Fogyatékos Betegek Otthona, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei "Angolkert" Idősek Otthona, Pszichiátriai Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézménye, Szegedi dr. Waltner Károly Otthon
az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer Pszichiátriai és Fogyatékos Betegek Otthona, Szegedi dr. Waltner Károly Otthon és Jász-Nagykun-Szolnok Megyei "Angolkert" Idősek Otthona, Pszichiátriai Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézménye bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését szolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.152/20/2009.
Prügy Község Önkormányzata
Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola felújítása, akadálymentesítése, bővítése kivitelezésére egyösszegű a befejezési határidőre prognosztizált átalányáras vállalkozási szerződés megkötése
2009.04.16.
2009.05.22.
D.397/2021
Provivax Kft.
Borászat kialakítása
2021.09.10.
2021.10.26.
D.817/2015.
Provence Catering Kft.
Adásvételi szerződés alapján orvosi eszközök szállítása, berendezések beszerzése az ÉAOP-2.1.1/G-12-2012-0007. azonosítószámú projekt keretében
2015.11.10.
2015.11.24.
D.85/2025
Probio Zrt
„Játszótéri eszközök beszerzése és telepítése” EKR002317962024
2025.02.07.
2025.03.28.
D.143/2011.
Probio Balatonfüredi Településüzemeltetési Zrt. és Saubermacher-Magyarország Kft.
Kizáró ok alkalmazásának kérése
2011.03.07.
2011.03.28.
D.465/2026
Pro-M Professzionális Mobi és Hálózati Szolgáltató Zrt.
„Rendezvényszervezési feladatok ellátása a Pro-M Professzionális Mobil és Hálózati Szolgáltató Zrt. részére, 2026”
2026.08.25.
D.109/2017.
Pro Veszprém Nonprofit Kft.
TOP-6.8.2-15-VP1-2016-00001 "Helyi foglalkoztatási együttműködések a megyei jogú város területén és a várostérségben, Foglalkoztatási együttműködés a Veszprémi járás területén" projekt keretében marketing kommunikációs feladatok, valamint rendezvényszervezés, kapcsolódó ellátási, ún. catering és reprezentációs feladatok elvégzése
2017.03.09.
2017.04.07.
D.265/2016.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
őrzés-védelem (Csángó Biztonsági Szolgálat Kft.) 2011. évben - kbt. mellőzés
2016.04.15.
2016.04.27.
D.758/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Könyvelés (Szangela Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.26.
D.756/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Szobor (Kligl Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.12.
D.755/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Eszközbeszerzés (Fűke Yacht Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.22.
D.757/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Eszközbeszerzés (Metalobox Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.22.
D.754/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
őrzés-védelem (Csángó Biztonsági Szolgálat Kft.) 2011. évben
2015.09.28.
2015.10.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el