Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.59/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvostechnikai eszközök beszerzése a Pécsi Tudományegyetem 400 ágyas klinika felújításának keretében
2015.02.06.
D.59/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.11.
2014.03.31.
D.59/2013.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretszerződés alépítményi munkára alkalmas mélyásó munkagépek biztosítása személyzettel, valamint alépítményi munkák során kitermelésre kerülő sitt szállítására alkalmas tehergépjárművek biztosítása személyzettel
2013.02.08.
2013.02.26.
D.59/2012.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyód, városközpont funkcióbővítő integrált fejlesztése tárgyú beruházás teljes körű kivitelezése
2012.01.18.
2012.02.28.
D.59/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest központi szennyvíztisztító telep és kapcsolódó létesítményei - COL 4 - Csepeli főművi rendszer és kapcsolódó öblözetei 2. rész
2011.02.04.
2011.03.21.
D.59/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-2009. kódszámú projekt keretében egyedi bútorok és a meglévő iskolai bútorok megjelenésével megegyező előregyártott bútorok szállítása I. rész.
2010.02.01.
2010.03.03.
D.59/16/2009
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. (képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Miklós Gyula ügyvéd)
Sopron-Szombathely-Szentgotthárd vasútvonalon a vasúti pálya és villamos felsővezeték kiviteli tervezése és építése
2009.02.19.
2009.03.23.
D.59/10/2008.
Rázsó Imre Szakközép- iskola
2008.03.12.
D.59/10/2007.
Vecsés Város Önkormányzata
2007.03.08.
D.589/8/2008.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás (képviseli: Dr. Zoric Ildikó ügyvéd)
„Szociális feladatellátás”
2008.12.08.
2009.01.19.
D.589/8/2007.
MÁV Zrt. Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.11.14.
D.589/2025
Bagamér Nagyközség Önkormányzata
„Művelődési ház energetikai felújítása Bagamérban 3” EKR001948512023
2025.09.15.
2025.12.16.
D.589/2024
Apagy Község Önkormányzata
„Polgármesteri Hivatal és Idősek Otthona épületének energetikai korszerűsítése Apagy községben” - 2. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.589/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„MÁV Takarítás, hó- és síkosságmentesítés (2024-27)” 2. rész: Budapest Kelet és Dél Alföld Nagyrégió EKR001805282023
2023.12.21.
2024.01.18.
D.589/2017.
Univerzál Beszerző Kft.
Vízmű részvénytársaságok részére különféle vegyszerek beszerzése több részben - adásvételi keretszerződés keretében - 3. rész
2017.10.25.
2017.12.01.
D.589/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 29. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.589/2015.
Országos Roma Önkormányzat
TÁMOP "Kompetenciaalapú tananyagfejlesztés II - és roma kultúra és nyelv ápolása" c. projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2015.07.27.
2015.09.07.
D.589/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Vagyoni értékű jogok (Consense Informatikai) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.589/2012.
Alsó-Tisza Vidéki Vízügyi Igazgatóság
A Maros folyó árvízvédelmi fejlesztése a román-magyar közös érdekeltségű területeken projekt keretében üzemi út építése és gátőrtelepek infrastrukturális fejlesztése
2012.10.24.
2012.12.04.
D.589/2011.
Budapest Főváros XIX. ker. Kispest Önkormányzata
ajánlatkérő fenntartásában lévő óvodák, általános iskolák és gimnázium szorgalmi időszakban-, valamint az iskolai szorgalm iidőn kívül a nyári napközis tábor közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2011.08.17.
2011.09.27.
D.589/2010.
Szegedi Tudományegyetem
Domaszéki Állatház és Móra Ferenc Kollégium Villamossági javítási munkái
2010.07.22.
2010.08.04.
D.589/2009.
Debreceni Agrárcentrum Innovációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Debreceni Egyetem Ipari Kar (Agrár park) infrastruktúra építési beruházása
2009.10.06.
2009.12.01.
D.588/7/2007.
OLLÉ Programiroda Kht.
2007.11.13.
D.588/2025
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
„BKSZC Gundel épület felújítása, bővítése RRF" - 1. rész EKR002206862024
2025.09.15.
2025.10.01.
D.588/2024
Apagy Község Önkormányzata
„Polgármesteri Hivatal és Idősek Otthona épületének energetikai korszerűsítése Apagy községben” - 1. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.588/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„MÁV Takarítás, hó- és síkosságmentesítés (2024-27)” 1. rész: Budapest Nyugat és Dunántúli Nagyrégió EKR001805282023
2023.12.21.
2024.01.18.
D.588/2017.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Műszaki szakértői, műszaki ellenőri feladatok ellátása a kerékpáros és közösségi közlekedési fejlesztések tágyú projektek kapcsán 3 részajánlati körben - 1., 2. és 3. rész
2017.10.24.
2017.11.29.
D.588/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 19. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.588/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés orvosi, laboratoriumi és fogászati műszerek beszerzésére a PTE ÁOK részére - 13. rész
2015.07.27.
2015.08.17.
D.588/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Complex Kiadó Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.588/2012.
MÁV Zrt.
Vállalkozási szerződés a Környezeti kármentesítés a MÁV Zrt 4 telephelyén: Salgótarján, Bp. Keresztúri út, Nagyszénás-Pálmatéri rakodó Záhony (kézi átrakó, kokszcsúszda, széncsúszda, Tuzsér magas rakodó)- 3. rész
2012.10.24.
2012.12.14.
D.588/2011.
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája
Vezetői Információs Rendszer implementálása meglévő logikai rendszerterv alapján, integrálás a Modern Üzleti Tudományok Főiskola jelenlegi környezetébe és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2011.08.17.
2011.09.27.
D.588/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
49 db játszóeszköz leszállítása, rendeltetési helyükön (4 játszótér) telepítése, üzembe helyezése vállalkozási szerződés keretében
2010.07.22.
2010.08.23.
D.588/2009.
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Orvosi gépek, műszerek beszerzése
2009.10.06.
2009.10.12.
D.588/12/2008
Magyar Közút Kht. (képviseli: Krivik Ügyvédi Iroda, Dr. Krivik Gábor ügyvéd)
„Netlon hófogóháló beszerzése”
2008.12.08.
2009.01.13.
D.587/7/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
2007.11.13.
D.587/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2025. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
D.587/2024
Nyírkarász Község Önkormányzata
„Termelői Piac kialakítása” EKR000796002019
2024.09.13.
2024.12.03.
D.587/2023
NEG Nemzeti Energiagazdálkodási Zrt.
FOI Program világítási rendszer javítása EKR001835692023
2023.12.21.
2024.02.02.
D.587/2017.
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Egyes terápiás csoportokban új betegek kezelésére szolgáló tételes elszámolás alá gyógyszerek 2018. finanszírozási évre történő beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló gyorsított nyílt eljárárás - 3. rész
2017.10.24.
2017.11.15.
D.587/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 29. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.587/2015.
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Parkolás nyilvántartó rendszerhez szükséges PDA eszközök és kapcsolódó tartozékok, valamint mobil nyomtatók beszerzése
2015.07.27.
2015.08.27.
D.587/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások, informatikai eszközök, irodaszer, sokszorosítási anyagok, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (Colorspectrum Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.587/2012.
Gönc Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Gönc Város szennyvízcsatornázásának kiépítésére FIDIC piros könyves, szennyvíztisztításának tervezésére és kiépítésére FIDIC sárga könyves szerződéses feltételekkel
2012.10.24.
2012.12.04.
D.587/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Kunszentmárton Város Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára
2011.08.17.
2011.10.03.
D.587/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
a BMG Egyetem VBK Alkalmazott Biotechnológiai és Élelmiszertudományi Tanszék költözéséhez kapcsolódó felújítási, átalakítási munkák elvégzésére a CH műemléképületben (1., II. és III. ütem)
2010.07.22.
2010.09.02.
D.587/2009.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Kisújszállás Város DK és DNy-i belvíz öblözetének rekonstrukciója (ÉAOP-2007-5.1.2./D) és tervezési, kivitelezési munkák
2009.10.06.
2009.11.13.
D.587/19/2006.
suliNova Közoktatásfejlesztési és Pedagógus-továbbképzési Kht.
Jó gyakorlatok-digitális foglalkozásgyűjtemény elnevezésű, referenciával rendelkező, elkészült digitális tananyagok adaptálása, lokalizálása, bevezetése, üzemeltetése és felhasználói jogainak biztosítása
2006.08.25.
2006.10.05.
D.586/9/2006.
Nógrád Megyei Önkormányzat, nevében eljár: ÉPBER Épjtőipari Beruházási Szervező Rt.
Bentlakásos szociális intézmény építése
2006.08.25.
2006.09.28.
D.586/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el