Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.237/2011.
Hajdúszoboszlói Kistérségi Többcélú Társulás
Hivatásforgalmi célú kerékpárút létesítése Hajdúszoboszló és Nagyhegyes között
2011.04.15.
2011.05.30.
D.237/2012.
NIF (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
4444. j. út Elek átkelési szakasz 10+276,98-12+605,51 szelvény között és Elek országhatár 0+000-1+394,64 km szelvény közötti útszakasz átépítése.
2012.04.02.
2012.05.14.
D.237/2013.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Agrárkár-enyhítési szerv szakrendszereinek kiterjesztése
2013.06.05.
2013.07.12.
D.237/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
kiadványok beszerzése
2014.05.15.
2014.06.23.
D.237/2015.
Eszterháza Kulturális, Kutató- és Fesztiválközpont
Vállalkozási szerződés keretében az "Eszterháza Közép Európa Kulturális Központ III. fejlesztési ütem" projekt keretében a jószágkormányzói épületegyüttes rekonstrukciója
2015.04.27.
2015.05.26.
D.237/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.237/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XIV. ker. Pitvar utca; Jeszenák János utca – Pitvar utca 15. szám közötti szakaszán (hrsz.: 39701/3) 136 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (13 db, 122 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 105 fm DN 80 acél ideiglenes vezeték építésének-, 8 fm DN 100 acél, 93 fm DN 150 acél vezetékek bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.237/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest I. Váralja utcában (Dózsa György tér - Sándor Móricz lépcső között) 434 fm DN 500 megerősített bevonatos göv vízvezeték rekonstrukció a kapcsolódó csomópontok és rákötések kiépítésével, valamint a bekötővezetékek átépítésével együtt
2018.07.03.
2018.09.06.
D.237/2019
Autó Univerzál Kft.
GBK-993 frszú. IKARUS 395.52 típusú helyi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.237/2020
Pécsi Tudományegyetem
Költöztetési, szállítási feladatok - PTE EKR000232762020
2020.07.13.
2020.08.07.
D.237/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Dr. Bodosi Mihály Atlétikai Pálya felújítása EKR000351292021
2021.05.14.
2021.06.14.
D.237/2022
Vasas Sport Club
„VASAS VÁROS generáltervezési feladatainak ellátása" EKR000429672022
2022.06.23.
2022.07.29.
D.237/2023
UD CAMPUS Szolgáltató és Tanácsadó Nonprofit Kft.
UDC-07_ Élelmiszer alapanyag beszerzése - 5. rész Sütőipari termékek beszerzése EKR000524162023
2023.06.22.
2023.08.03.
D.237/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP-5.2.1. szegregátum 2. eljárás” - 2. rész Csoportmunk.ban tört. együttműk. kompetencia fejl. EKR001221312023
2024.04.29.
2024.06.18.
D.237/2025
Szabadszentkirály Község Önkormányzat
Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Szabadszentkirály, Bicsérd, Királyegyháza, Szentdénes, Sumony, Pécsbagota, Zók, Velény, Gyöngyfa, Gerde települések. - 1. rész Rendezvényszervezés EKR000014652018
2025.04.23.
2025.07.07.
D.237/2026
Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház
„Ortopédiai implantátumok beszerzése” - 9. rész antibiotikumos csontcement EKR001678712025
2026.05.18.
D.238/18/2006.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
A MÁV Rt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2006.04.10.
2006.05.30.
D.238/2010.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt.
Légiforgalmi irányítási felelősségbiztosítás
2010.03.31.
2010.05.14.
D.238/2011.
Nyíregyházi Főiskola
Adattárhoz alapú Vezetői Információs Rendszer fizikai megvalósítása
2011.04.18.
2011.05.30.
D.238/2012.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Az OEP Számviteli-pénzügyi rendszereinek szabványos, integrált vállalatirányítási megoldással történő kiváltása
2012.04.02.
2012.05.23.
D.238/2013.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a „Szeged belváros árvízvédelmi fejlesztése" tárgyú KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0004 azonosítószámú projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment szolgáltatás beszerzésére.
2013.06.05.
2013.07.10.
D.238/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” „A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” című, KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.05.15.
2014.06.27.
D.238/2015.
Hollókő Községi Önkormányzat
Próbáljon szerencsét Hollókőn! című projekthez kapcsolódó információ technológiai (kiállítási informatikai és kiállítási multimédia) eszközök szállítása és üzembe helyezése, valamint jegyárusító rendszer és parkoló rendszer beszerzése - 1. rész
2015.04.27.
2015.06.08.
D.238/2016.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma fejezeti kezelésű előirányzatokkal történő gazdálkodására nyilvántartó program szoftverfejlesztése és támogatása.
2016.04.04.
2016.04.25.
D.238/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XIII. ker. Hun utca; Hun utca 1. szám – Lehel utca-, a Lehel utca; Lehel utca 24a. szám – Lehel utca 24d. szám- és Tüzér utca 24. szám – Tüzér utca 28. szám közötti szakaszain (hrsz.: 27997/11) – összesen – 75 fm dn 63 PE 100/G SDR 11, 103 fm dn 90 PE 100/G SDR 11, 202 fm dn160 PE 100/G SDR 17,6, 218 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (14 db, 117 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.238/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest, XX-XXI. Ady Endre út (Védgát u. - Gubacsi híd) DN 800 göv vízvezeték és leágazásai
2018.07.03.
2018.09.06.
D.238/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-910 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.238/2020
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Integrált irányítástechnikai rendszerek rekonstrukciója EKR000462222019
2020.07.13.
2020.08.25.
D.238/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
„Atlétika pálya felújítása Veszprémben” EKR000350952021
2021.05.14.
2021.06.14.
D.238/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2017. július-augusztus-szeptember hónapban - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.238/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP-5.2.1. szegregátum 2. eljárás” - 3. rész Bűnmegelőzés és közbiztonság prevenciós szolg EKR001221312023
2024.04.29.
2024.06.18.
D.238/2025
Szabadszentkirály Község Önkormányzat
Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Szabadszentkirály, Bicsérd, Királyegyháza, Szentdénes, Sumony, Pécsbagota, Zók, Velény, Gyöngyfa, Gerde települések. - 2. rész - Rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása EKR000014652018
2025.04.23.
2025.07.07.
D.238/2026
Szegedi Tudományegyetem
„Laboratóriumi reagensek, készülékek biztosításával” - 1.rész Klinikai kémia, Immunkémia, Hemosztázis EKR000470342026
2026.05.19.
2026.06.11.
D.238/8 /2008
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
2008.06.23.
D.238/9/2007.
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
2007.06.14.
D.239/ 6 /2008.
Apátfalva Község Önkormányzata
2008.06.16.
D.239/13/2006
Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság, képviseli: dr. Jancsovics Éva ügyvéd
Vállalkozási szerződés a 6511. sz. ök. út 0,0–86 km-szelvények közötti szakasz burkolaterősítés kivitelezése és forgalomtechnikai eszközök felújítása
2006.04.11.
2006.05.22.
D.239/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros könyve szerint
2010.03.31.
2010.05.18.
D.239/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Építőmesteri, szakipari munkák, villanyszerelés, gépészeti munkák
2011.04.18.
2011.04.29.
D.239/2012.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
A Zöld Egyetem program infrasrtukturális feltételeinek megteremtése a Nyugat-Magyarországi Egyetemen (TIOP-1.3.1-07-2F-2009-0008) gép- és műszerbeszerzések, fejlesztések a SAVARIA Egyetemi Központ részére - 1. rész
2012.04.02.
2012.05.29.
D.239/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása
2013.06.05.
2013.07.29.
D.239/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.05.15.
2014.06.02.
D.239/2015.
Tisza-völgyi Közműfejlesztő Beruházási Társulás
"Vállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.2/D3-09-2f-2010-0001 azonosító számú "Vásárhelyi Terv továbbfejlesztéséhez kapcsolódó bel- és csapadékvíz rendezés Jász-Nagykun-Szolnok Megyében I. ütem" tárgyú projekt FIDIC szerződéses feltételek szerinti kivitelezési feladatainak ellátására
2015.04.27.
2015.06.19.
D.239/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Kivitelezési szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztésére, gyógyászati és új élményelemekkel történő bővítésére
2016.04.04.
2016.04.26.
D.239/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XII. ker. Virányos út; Napos út - Kútvölgyi út közötti szakaszán (hrsz.: 10730) 384 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 48 fm dn 63 PE 100/G SDR 11 növelt kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (19 db, 120 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.239/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Főváros patkánymentes állapotának fenntartása 2018-2022. évekre
2018.07.04.
2018.08.10.
D.239/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-917 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.850.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.239/2020
Országos Bírósági Hivatal
Az OBH és a MIA takarítási munkáinak beszerzése - 1. rész EKR000222512020
2020.07.14.
2020.09.15.
D.239/2021
Kiskunhalasi Országos Bv. Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése a KOBVI részére - 4. rész EKR001234932020
2021.05.17.
2021.06.18.
D.239/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el