Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.592/2025
Kistarcsa Flór Ferenc Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése 2023 - 15. rész EKR000048392023
2025.09.16.
2025.10.06.
D.592/2024
Csenger Város Önkormányzata
„Makovecz Imre Általános Iskola - Alsó tagozat épülete, Egészségügyi alapellátó, Idősek Otthona” - 3. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.592/2023
Kaposvári Hulladékgazdálkodási Korlátolt Felelősségű Társaság
Járművek beszerzése (1. rész) EKR002135702023
2023.12.21.
2024.02.21.
D.592/2017.
KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Ajánlatkérőnél működő LIBRAVR BUSZ rendszerének a NÜSZ Zrt. által biztosított SAP ERP és CO, és az MVM Informatika rendszereivel való adatkapcsolat biztosításához szükséges fejlesztési szolgáltatások nyújtása vállalkozási szerződés keretében
2017.10.25.
2017.12.14.
D.592/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. november 26. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.592/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzése a Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 sz. projekt keretében - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.04.
D.592/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások, tanácsadói, szakértői szolgáltatások (Danubia Szabadalmi és Védjegy Iroda) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.592/2012.
Kaba-Tetétlen-Báránd- Közös Szennyvízelvezetési és Tisztító Társulás
"Kaba - Tetétlen - Báránd közös szennyvíztisztítása és szennyvíz elvezetése projekt" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt keretén belül "Kaba - Tetétlen - Báránd közös szennyvízcsatorna-hálózatának kiépítése" kivitelezési feladatok 3.rész
2012.10.26.
2012.12.17.
D.592/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt
Ömlesztett útszóró só beszerzése II.
2011.08.17.
2011.09.26.
D.592/2010.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztéséhez szükséges engedélyezési és kiviteli szintű tendertervek, valamint RMT készítése
2010.07.23.
2010.09.06.
D.592/2009
Országos Rendőr-főkapitányság
A gyorsforgalmi úthálózat 31+40 %% mérési keresztmetszetében fixen telepített, automatikusan működő sebességmérő-rendszer kialakítása és üzemeltetése
2009.10.06.
2009.11.20.
D.592/13/2007.
Budapest, Józsefvárosi VIII/6. Lakásfenntartó Szövetkezet
2007.11.26.
D.591/8/2007.
Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal
2006.11.15.
D.591/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029” - 2. rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.15.
2025.11.12.
D.591/2024
Csenger Város Önkormányzata
„Makovecz Imre Általános Iskola - Alsó tagozat épülete, Egészségügyi alapellátó, Idősek Otthona” - 2. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.591/2023
Szeged Sport és Fürdők Kft.
„Portaszolgálat és őrzés-védelmi szolgáltatás beszerzése 2023.” EKR002119942023
2023.12.21.
2024.01.03.
D.591/2017.
KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Ajánlatkérőnél működő LIBRAVR rendszer adatainak az SAP ERP rendszerbe való migrálása vállalkozási szerződés keretében
2017.10.25.
2017.12.14.
D.591/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. november 2. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.591/2015.
Zala Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi intézményi veszélyes hulladékok szállítására
2015.07.27.
2015.08.19.
D.591/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia-szolgáltatás díja, karbantartási, kisjavítási szolgáltatás, távhő- és melegvíz szolgáltatás díja (Dalkia Energia Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.591/2012.
Pécsi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés a PTE számára adatelemző szoftver kifejlesztésére, testre szabására, bevezetésére és oktatására
2012.10.25.
2012.12.17.
D.591/2011.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál utcai óvoda felújítása, bővítése
2011.08.17.
2011.09.26.
D.591/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Kazincbarcika város Felsőbarcika városrészének belterületi vízrendezése
2010.07.23.
2010.08.03.
D.591/2009.
Magyar Posta Zrt.
Magyar Posta Zrt. Siklós 1. posta rekonstrukciós munkáinak elvégzése
2009.10.06.
2009.11.06.
D.591/12-I/2008
Nagykőrös Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés keretében Nagykőrös város szennyvízelvezetésének fejlesztése (KEOP 1.2.0) projekthez kapcsolódó RMT és CBA készítés, tervezés”
2008.12.03.
2009.01.09.
D.591/10/2006.
Bicske Város Önkormányzata
Járdafelújítás és forgalomtechnikai jelek elhelyezése - kiegészítő munkálatok
2006.08.29.
2006.10.09.
D.590/9/2007.
Budapest Airport Budapest Ferihegy Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Rt.
2007.11.26.
D.590/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029” - 1. rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.15.
2025.11.12.
D.590/2024
Csenger Város Önkormányzata
„Makovecz Imre Általános Iskola - Alsó tagozat épülete, Egészségügyi alapellátó, Idősek Otthona” - 1. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.590/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„MÁV Takarítás, hó- és síkosságmentesítés (2024-27)” 3. rész: Észak Alföld Nagyrégió EKR001805282023
2023.12.21.
2024.01.18.
D.590/2017.
NKM Földgázhálózati Kft.
"Kivitelezési szerződés csatlakozási díjas munkák, rekonstrukciós munkák, valamint nyomásszabályozó állomás felújítása", I. rész: Csatlakozási díjas munkák, valamint II. rész: Rekonstrukciós munkák, valamint nyomásszabályozó állomás felújítása
2017.10.25.
2017.12.14.
D.590/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 12. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.590/2015.
MÁV-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.590/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Cook Medical Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.590/2012.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
Szolgáltatási szerződés a HURO/0802/021 AF projetk keretében kórházi intézményi integrált medikai rendszer és intézményközi kommunikációs rendszer kialakítására és követésére
2012.10.24.
2012.12.12.
D.590/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat
Hulladékkezelési szolgáltatás a Somogy Megyei Önkormányzat fenntartásában működő intézmények számára határozatlan idejű vállalkozási szerződéssel
2011.08.17.
2011.08.24.
D.590/2010.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések Science Building épületegyüttes beruházás
2010.07.22.
2010.09.01.
D.590/2009.
Debreceni Agrárcentrum Innovációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Debreceni Ipari Park infrastruktúra építési beruházása munkáinak lebonyolítása, műszaki ellenőrzése
2009.10.06.
2009.12.01.
D.590/10/2008.
Magyar Államkincstár
„Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer beszerzése a dokumentációban foglaltak szerint”
2008.12.08.
2009.01.08.
D.59/2026
Napkor Nagyközség Önkormányzat
„Bölcsődei eszközök beszerzése” - 2.rész Üzemeltetéshez kapcsolódó eszközök EKR001768932024
2026.02.11.
2026.06.08.
D.59/2025
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság (ORFK)
Gépjárműalkatrészek beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr- főkapitányság részére EKR001866582024
2025.01.24.
2025.02.19.
D.59/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 5. rész
2024.01.25.
2024.02.20.
D.59/2023
Balatonőszöd Községi Önkormányzat
B.őszöd, 078 hrsz-ú mezőgazdasági földút felújítása EKR000660312022
2023.02.17.
2023.05.30.
D.59/2022
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Képzési szolgáltatások MÁV Csoport részére_VEKOP” EKR001145362021
2022.02.10.
2022.03.18.
D.59/2021
Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
„Diákmunka biztosítása 2021. év” EKR001183032020
2021.02.08.
2021.03.16.
D.59/2020
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Orvosi gáz beszerzése 2019. - 3. rész („Palackos orvosi dinitrogén-oxid és orv. gázkeverék”) EKR000723592019
2020.02.26.
2020.04.15.
D.59/2019
Mezőberény Város Önkormányzata
Mezőberény közvilágítás üzemeltetése, karbantartása EKR000078252019
2019.02.28.
2019.04.12.
D.59/2018
Villány Város Önkormányzata
Eszközbeszerzés a HUHR/1601/2.1.2/0013 azonosítószámú projekt keretében 3 részajánlati körben - 1. rész
2018.03.05.
2018.03.21.
D.59/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Szállítási szerződés DMS eszközök beszerzésére
2017.02.09.
2017.03.01.
D.59/2016.
Magyar Államkincstár
7 db személygépjármű beszerzése TOP feladatok ellátására
2016.01.22.
2016.03.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el