Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.234/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00001 azonosító számú projekt keretében „A Sóház gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szükséges tervdokumentáció elkészítése
2018.07.02.
2018.07.19.
D.234/2019
Autó Univerzál Kft.
LLM-091 frszú. KRAVTEX CREDO EC12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.600.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.234/2020
NIF Zrt.
Szolnoki új tehermentesítő út tervezése - EKR001345342019
2020.07.10.
2020.09.17.
D.234/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.13.
2021.07.09.
D.234/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.06.15.
2022.08.31.
D.234/2023
Újhartyán Város Önkormányzata
Bölcsőde építés, feltételes közbeszerzési eljárás 1. rész: bölcsőde építés EKR000900252018
2023.06.19.
2023.10.31.
D.234/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 2. rész: 4241 Bocskaikert, Gulyás Pál út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14219) EKR002419602023
2024.04.25.
2024.07.04.
D.234/2025
Veszprém Vármegyei Csolnoky Ferenc Kórház
„Laboratórumi reagensek 14 részben” - 3.rész - Sürgős és egyéb speciális immunkémia EKR002238542023
2025.04.22.
2025.06.12.
D.234/2026
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás 2025” EKR000726892025
2026.05.18.
2026.06.18.
D.235/2010.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Bp.Főv.X. ker. Kőbányai Önkormányzat saját és intézményei részére tintasugaras, elektrosztatikus és mechanikus nyomtató eszközökbe tonerek, cartridge, és cserélhető nyomtatófejek beszerzése
2010.03.26.
2010.04.15.
D.235/2011.
Művészetek Palotája Kulturális Szolgáltató Kft.
Hirdetési felületek biztosítása az ajánlattevő kiadásában megjelenő Metropol című hírújságban
2011.04.15.
2011.04.29.
D.235/2012.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt
Keretmegállapodás megkötése a HungaroControl Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében illetve használatában álló ingatlanok építési, beruházási, felújítási és karbantartási munkálataira
2012.03.29.
2012.05.09.
D.235/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
"A regionális vérellátó központok fejlesztése" tárgyú TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú programban a kivitelezési dokumentáció elkészítése, valamint szakági tervezői művezetési és kivitelezési tevékenység ellátása
2013.06.04.
2013.06.12.
D.235/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok szállítása tárgyában a Kormányablakok egységes arculatának megvalósításában
2014.05.13.
2014.06.25.
D.235/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Panonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ kialakítása a műemlék magtárban
2015.04.24.
2015.06.25.
D.235/2016.
Jászberényi Szent Erzsébet Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 azonosítószámú "Infrastruktúra fejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban"
2016.04.04.
2016.06.01.
D.235/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, III. ker. Szőlő utca; Kenyeres utca – Szőlő utca 64b. szám-, a Kiscelli utca; Kiscelli utca 20. szám – Szőlő utca közötti szakaszain- valamint a Szőlő köz 1-11. szám- és 2-12. szám előtt (hrsz.: 17208) – összesen – 223 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6, 86 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6, 247 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 65 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (10 db, 110 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 40 fm DN 100 acél ideiglenes vezeték építésének-, továbbá 50 fm DN 200 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.235/2018
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
„A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése a Berettyóújfalui Szakképzési Centrumban” tárgyú GINOP – 6.2.3-17-2017-00006 azonosítószámú projekt árubeszerzése
2018.07.03.
2018.08.28.
D.235/2019
Autó Univerzál Kft.
LGP-784 frszú. VOLVO ALFA B12B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.050.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.235/2020
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Integrált irányítástechnikai rendszerek rekonstrukció (EKR 000462222019)
2020.07.10.
2020.08.25.
D.235/2021
Országos Bírósági Hivatal
Bírósági Fizetési Portál üzemeltetése OBH részére EKR000142782021
2021.05.13.
2021.06.22.
D.235/2022
Szigetvár Város Önkormányzat
„Rendezvényszervezési szolgáltatások beszerzése - I. rész: Szigetvár rendezvényszervezési feladatok” EKR001104842018
2022.06.15.
2022.08.30.
D.235/2023
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2023.06.19.
2023.08.08.
D.235/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 3. rész: 4241 Bocskaikert, Németh László út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14120) EKR002419602023
2024.04.25.
2024.07.04.
D.235/2025
ALFÖLDVÍZ Zrt.
„Földmunkagép beszerzése lízing keretében” - 1. rész Földmunkagépek az ALFÖLDVÍZ Zrt. részére EKR000212502025
2025.04.22.
2025.05.08.
D.235/2026
Ózd Város Önkormányzata
Ózd belterületi vízrendezése - 4. rész Ír patak EKR000174842026
2026.05.18.
2026.07.03.
D.236/13/2008.
Bólyi Mezőgazdasági Termelő és Kereskedelmi Zrt.
2008.06.24.
D.236/17/2007.
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
magasból mentı kosaras tőzoltó gépjármővek és hozzájuk tartozó málhafelszerelések szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2007.06.18.
D.236/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KIMOP-4.3.1/C-209-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.03.31.
2010.04.26.
D.236/2011.
Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége
"KISOSZ ERNYŐ - a mikro- és kisvállalkozások humán erőforrás fejlesztéséért" pályázat keretében az ajánlattételi felhívás II.2.1. pontjában meghatározott képzések megtartása
2011.04.15.
2011.05.31.
D.236/2012.
Országos Mentőszolgálat
Országos Mentőszolgálat részére biztosítandó orvosi gázok szállítása, palackbérlete 36 hónap időtartamra és a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása az ajánlati dokumentációban részletezettek szertint
2012.03.30.
2012.05.14.
D.236/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása
2013.06.05.
2013.07.02.
D.236/2014.
Gazdasági Versenyhivatal
utalványok beszerzése
2014.05.14.
2014.06.11.
D.236/2015.
Halmajugra Község Önkormányzata
Út- és járdafelújítás Halmajugrán
2015.04.27.
2015.05.15.
D.236/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.236/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, II. ker. Battai út; Battai lépcső – Cirok utca közötti szakaszán (hrsz.: 11900) 190 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (12 db, 67 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 190 fm DN150 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.236/2019
Autó Univerzál Kft.
LOL-837 frszú. MAN SL222 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.100.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.236/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Piacok felújítása Sümegen - 2. rész - szerződés módosítása EKR000659752018
2020.07.10.
2020.09.28.
D.236/2021
Péterfy Kórház - Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet
Szemészeti vizsgáló eszközök beszerzése - 2. rész EKR000234032021
2021.05.14.
2021.07.09.
D.236/2022
UD INFOPARK Nonprofit Kft (ügyfélkapun: Debreceni Infopark)
UD-112 Web,- és mobil alkalmazásfejlesztés EKR 000014412022
2022.06.15.
2022.06.30.
D.236/2023
Alpokalja Integrált Szociális Intézmény Győr-Moson-Sopron Vármegye
Élőerős őrzés-védelmi feladatok ellátása határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2023.06.19.
2023.09.12.
D.236/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
TOP-5.2.1. szegregátum 2. eljárás - 1. rész Munkaerő-piaci integrációs program EKR001221312023
2024.04.29.
2024.06.18.
D.236/2025
ALFÖLDVÍZ Zrt.
„Földmunkagép beszerzése lízing keretében” - 2. rész Földmunkagépek a FEJÉRVÍZ Zrt. részére EKR000212502025
2025.04.22.
2025.05.08.
D.236/2026
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K25155 Szennyvíz csatornarendszer tisztítás” EKR000055552026
2026.05.18.
2026.06.02.
D.236/6/2009
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Orvosi műszerek beszerzése
2009.05.21.
2009.06.10.
D.237/11 /2008
Kazincbarcika Város Önkormányzata
2008.06.19.
D.237/11/2006
Nagypáli Község Önkormányzata, lebonyolító: VÍZBER Kft.
Nagypáli községben épülő innovációs fejlesztési és kulturális központ építése és energiaellátása megújuló energiaforrásokkal
2006.05.22.
D.237/14/2007.
Debreceni Egyetem nevében az Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma Képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.06.26.
D.237/18/2009
VOLÁNBUSZ Zrt.
Szállítási szerződés autóbuszok beszerzésére
2009.05.21.
2009.07.02.
D.237/2010.
Oroszlány Város Önkormányzata
Oroszlány Város Önkormányzata és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2010.03.31.
2010.05.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el