Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.399/2013.
Kalocsakörnyéki Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2011. sz. "Kalocsa környéki Ivóvízminőség Javító Projekt" c. pályázati program megvalósításához szükséges tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére a FIDIC "Sárga" könyv alapján
2013.09.11.
2013.09.13.
D.396/2013.
Vértes Volán Zrt.
Közforgalmú autóbuszjáratok alvállalkozásban történő üzemeltetése évi legfeljebb 1.940.000 km. teljesítménnyel, minimum 21 db dízelüzemű, vagy alternatív hajtású autóbusszal
2013.09.11.
2013.09.30.
D.397/2013.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
Élőerős őrzés-védelem
2013.09.11.
2013.10.07.
D.398/2013.
Parádfürdői Állami Kórház
Építési vállalkozási szerződés a KEOP-5.3.0/B/09/2010-0127 azonosító számú pályázathoz kapcsolódóan a Parádfürdői Állami Kórház főr és kiszolgáló épületeinek energetikai racionalizálása megvalósítására
2013.09.11.
2013.09.24.
D.400/2013.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
A 109 VP-SZV jelű Veszprém szennyvízelvezető és -tisztító víziközmű-rendszer vízközmű vagyon-értékelésének elvégzése a 24/2013. (V.29.) NFM rendeletnek megfelelően
2013.09.13.
D.404/2013.
Visegrád Város Önkormányzata
Vállalkozási Szerződés „Az ezeréves Visegrád Városközponti fejlesztése” tárgyú projekt keretében megvalósuló építmények és közterületek kivitelezési feladatainak ellátására. KMOP.5.2.1//B-09-2F-2010-0009 - 2. rész
2013.09.13.
2013.09.30.
D.403/2013.
Gazdasági Ellátó Központ
Szállítási szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére 9. rész
2013.09.13.
2013.10.28.
D.402/2013.
Bóly Város Önkormányzata
Építési beruházás a DDOP-3.1.2-12-2013-0007 kódszámú, "Versendi óvodafejlesztése"című pályázattal kapcsolatban
2013.09.13.
2013.10.16.
D.401/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére 4 részajánlati körben ápolási eszközök leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése- 1. rész
2013.09.13.
2013.11.08.
D.408/2013.
Visegrád Város Önkormányzata
Vállalkozási Szerződés „Az ezeréves Visegrád Városközponti fejlesztése" tárgyú projekt keretében megvalósuló építmények és közterületek kivitelezési feladatainak ellátására. KMOP.5.2.1/B-09-2F-2010-0009. 1. rész
2013.09.16.
2013.09.24.
D.407/2013.
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Szlovénia-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében megvalósuló, SI-HU-2-2-013 sz. "Magas fák gyöngyei" című projekt keretében megvalósuló Kóstoló és bemutatóház építés beruházás kiviteli munkáira
2013.09.16.
2013.10.28.
D.406/2013.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási keretszerződés KEOP 1-7 prioritás vonatkozásában általános tanácsadási feladatok ellátása tárgyában
2013.09.16.
2013.11.05.
D.405/2013.
Budapest Főváros XXII. kerület Önkormányzata
Mária Terézia utca - Szent István tér - Játék utca - Tűzoltó utca tervezett nyomvonala - Pécsi utca tervezett nyomvonala - Mihalik Sándor utca tervezett nyomvonala - Mihalik Sándor utca által határolt területre vonatkozó KÉSZ módosítása
2013.09.16.
2013.11.11.
D.409/2013.
Mátrai Erőmű Zrt.
Vállalkozási szerződés, a Mátrai Erőmű Zrt. 5 db blokk (2 db 320 t/h és 3 db 650 t/h) kazánjainak tűzálló falazati, karbantartási és felújítási munkáinak elvégzése 2014-2016. évben
2013.09.17.
2013.10.03.
D.410/2013.
Bodrogközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. + 6 közös ajánlattevő
Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése - szemészeti gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2013.09.18.
2013.10.02.
D.411/2013.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Forrás SQL rendszer bevezetése, adatok migrálása, oktatás, továbbá kapcsolódó feladatok ellátása
2013.09.18.
2013.10.08.
D.415/2013.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Rendszerintegráció és GSM-R rendszerszállítás, bővebben GSM-R rendszer és egyéb kapcsolódó szolgáltatások ellátásához szükséges berendezések szállítása és szerelése
2013.09.19.
2013.11.06.
D.413/2013.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
VIR rendszer bevezetése, adatok migrálása, oktatás, továbbá kapcsolódó feladatok ellátása
2013.09.19.
2013.10.21.
D.416/2013.
Tata Város Önkormányzata
"Tatai Angolpark Rehabilitációja" elnevezésű pályázati projekt keretében a Természetvédelmi Park részét képző műemléki védelem alatt álló Tatai Angolpark Szabadtéri Színpadának átépítése
2013.09.19.
2013.10.25.
D.414/2013.
Bodrogközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. + 6 közös ajánlattevő
Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése - sterilizáláshoz kapcsolódó gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2013.09.19.
2013.10.03.
D.412/2013.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Szállítási szerződés keretében informatikai és orvostechnológiai gépműszer beszerzése és kapcsolódó szervízszolgáltatás a Perinatális Intenzív Centrum műszaki fejlesztése a KMOP-4.3.1/B-11-2011-0001 számú projekt vonatkozásában
2013.09.19.
2013.10.17.
D.417/2013.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése tárgyában a kormányablakok és egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósításában
2013.09.20.
2013.10.30.
D.418/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.20.
2013.10.08.
D.422/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Szolgáltatási szerződés takarítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetem telephelyein 3. és 8. rész
2013.09.23.
2013.10.28.
D.421/2013.
RUP-15 Rákospalota - Újpalota - Pestújhely Városfejlesztési Kft.
A KMOP-5.1.1./B-12-k-2012-0002 jelű "A Zsókavár utcai akcióterület III. ütemű fejlesztése szociális célú városrehabilitáció témában" megnevezésű pályázat keretében Budapest Főváros XV. kerület Zsókavár u. 46-62. sz. Társasház homlokzati és tető felújítása
2013.09.23.
2013.10.16.
D.420/2013.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházási és Üzemeltetési Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés kombinált csatornatisztító célgép, ipari áramfejlesztő és kotró-rakodógép beszerzése 3 részben
2013.09.23.
2013.10.09.
D.419/2013.
Körmend Város Önkormányzata
Körmend Város szennyvízcsatornázásának fejlesztése Alsóberkifalu, Felsőberkifalu és Horvátnádalja településrészek bevonásával projekt megvalósításához szükséges építési beruházás FIDIC piros könyv szerint vállalkozási szerződés keretében
2013.09.23.
2013.11.11.
D.425/2013.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Önkormányzat részére bankszámlahitel-szerződés módosítása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.424/2013.
Füzesabony Város Önkormányzata
folyószámla hitelkeret szerződés megkötése - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.423/2013.
Gyömrő Város Önkormányzata
Gyömrő város területén közétkeztetési tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.426/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
Szűrővizsgálat elvégzéséhez szükséges tesztkészletek megvásárlása 2011. évben - Kbt. mellőzése
2013.09.25.
2013.10.21.
D.427/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megújuló energiahordozó-felhasználás növelése a szigetszentmiklósi Ádám Jenő Többcélú Intézményben
2013.09.25.
2013.10.25.
D.428/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013. II.
2013.09.25.
2013.11.12.
D.429/2013.
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Őrzés-védelmi feladatok - I. rész
2013.09.26.
2013.11.18.
D.432/2013.
Sárvár Távhő Hőtermelő és Szolgáltató Kft.
Sárvár, Petőfi és Alkotmány úti távhő körzeteket összekötő, közvetlenül földbe fektethető távhő vezeték kiépítése, Deák kazánházi serkentő szivattyúzás
2013.09.26.
2013.11.20.
D.430/2013.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali-Kéthely kerékpárút - kiegészítő építési beruházás - KÖZOP-3.2.0./C
2013.09.26.
2013.10.14.
D.431/2013.
Szent Pantaleon Kórház
Vállalkozási szerződés kiegészítő építési beruházás beszerzésére a "Központi műtő és diagnosztikai blokk kialakítása a Szent Panteleon Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0024 azon. projekthez kapcsolódóan
2013.09.26.
2013.11.06.
D.433/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.27.
2013.11.15.
D.434/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Oktatási folyamatokat teljes körűen támogató informatikai rendszer használati jogának biztosítása, bevezetése, fejlesztése, testre szabása vagy verzióváltása és terméktámogatása
2013.09.27.
2013.11.04.
D.435/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Személyi ellenőrző sugárkapuk szállítása
2013.09.27.
2013.11.13.
D.438/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Oktatási folyamatokat teljes körűen támogató informatikai rendszer használati jogának biztosítása, bevezetése, fejlesztése, testre szabása vagy verzióváltása és terméktámogatása
2013.09.30.
2013.10.17.
D.437/2013.
HungaroControl Zrt.
Megbízási szerződés keretében egészségügyi szolgáltatás beszerzése a HungaroControl Zrt. részére
2013.09.30.
2013.11.25.
D.436/2013.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ megújítása
2013.09.30.
2013.10.29.
D.441/2013.
Tiszaszentimre Község Önkormányzata
KEOP-1.2.0/09-11-2013-0033 jelű projekt előkészítő szakaszában projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2013.10.02.
2013.11.22.
D.440/2013.
Tokaj Város Önkormányzata
A Tokaji „Fesztiválkatlan” kialakítása c. projekthez kapcsolódó eszközök beszerzése szállítási szerződés keretében üzembe helyezéssel - 4. rész
2013.10.02.
2013.11.12.
D.442/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013.
2013.10.03.
2013.11.12.
D.443/2013.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a DDOP-4.1.1/C-09-2f-2012-0001 azonosítószámú "Miénk itt a tér - szociális város rehabilitáció Kaposváron" című projekt keretében közterület rendezési munkák kivitelezésére
2013.10.03.
2013.11.11.
D.447/2013.
Pécsi Tudományegyetem
A PTE meglévő SAP rendszerének fejlesztése, annak funkcionális bővítésével, valamint annak a SAP magyar államigazgatási megoldáscsomagja szerinti tartalommal történő funkcionális sztenderdizációjával
2013.10.04.
2013.10.21.
D.446/2013.
RUP-15 Rákospalota - Újpalota - Pestújhely Városfejlesztési Kft.
A KMOP-5.1.1./B-12-k-2012-0002 jelű "A Zsókavár utcai akcióterület III. ütemű fejlesztése szociális célú városrehabilitáció témában" megnevezésű pályázat keretében Budapest Főváros XV. kerület Zsókavár u. 46-62. sz. Társasház homlokzati és tető felújítása
2013.10.04.
2013.11.26.
D.445/2013.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Sziget I. bújtató végakna felépítmény tető felújítása
2013.10.04.
2013.11.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el