Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.79/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
2 db mobil zöldhulladék-nyesedék aprító berendezés és 2 db mobil dobrosta berendezés szállítása
2011.02.11.
2011.03.11.
D.43/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
20.000 tonna (+50 %%) ömlesztett útszóró só beszerzése 2011. évre
2011.01.24.
2011.02.28.
D.585/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Gépkocsik és haszongépjárművek felszerelési anyagai (tükrök, hangjelző berendezések) szállítása
2010.07.22.
2010.08.04.
D.414/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Pusztazámori Regionális Hulladékkezelő Központ hulladéklerakó-terének II. ütemű bővítése, kivitelezése
2010.05.25.
2010.07.08.
D.242/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Budapesti hidak és felüljárók 2010 évi fő és célvizsgálata
2010.04.01.
2010.04.26.
D.233/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Szelektíven gyűjtött hulladék előkezelése és hasznosítása 2010-2014.
2010.03.30.
2010.05.17.
D.700/2009.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Vállalkozási szerződés tűzvédelmi feladatok ellátására
2009.11.10.
2009.12.11.
D.473/2009.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
3,3 MW teljesítményű ellennyomású főturbina (kiserőmű) hasznosításaa/üzemeltetés a Hulladékhasznosító Mű területén
2009.08.19.
2009.10.07.
D.754/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Különféle eredeti tonerek, festékpatronok és egyéb nyomtató kellékanyagok beszerzése
2011.10.10.
2011.11.28.
D.685/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Budapest 2011. évi útfelújítások (8 útszakasz) kivitelezési munkái, részajánlattétellel)
2011.09.21.
2011.10.20.
D.224/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. K874 Burkolat-fenntartási munkák elvégzése
2011.04.11.
2011.04.14.
D.140/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
FKF Zrt. Hulladékhasznosító Műben acél főtartók azbesztmentesítése
2011.03.04.
2011.04.05.
D.60/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Ömlesztett útszóró só beszerzése
2011.02.04.
2011.03.07.
D.968/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Oracle licenszek gyártói supportjának biztosítása
2010.12.14.
2011.01.24.
D.644/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Figyelmeztető jelzések (sárga fényű forgóvillogók), valamint tehergépjárművekre rendszeresített különféle típusú lámpák, valamint izzók beszerzése
2010.08.11.
2010.09.15.
D.121/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
1200 tonna + 50 %% útszóró só beszerzése
2010.02.19.
2010.03.24.
D. 436/2009.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Pusztazámori Regionális Hulladékkezelő Központ (PRHK) hulladéklerakó-terének II. ütemű bővítéséhez kapcsolódó lebonyolítói feladatok ellátása
2009.08.06.
2009.09.07.
D.209/2016.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Vállalkozási szerződés a PRHK II. depóniájának felületén működő előkezelési technológiából származó magas fűtőértékű hulladékok elszállítása, hasznosítása energetikai célú felhasználásr
2016.03.25.
2016.04.14.
D.362/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Budafoki út 72. szám alatti iroda és raktár épületek bontása
2014.07.17.
2014.08.04.
D.80/10/2009
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (képviseli: Horváth Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Dóczi Tamás ügyvéd)
Megbízási szerződés az FKF Zrt. üzleti és gazdasági folyamatainak átvilágítása során tett hatékonyságjavítási javaslatok megvalósításának lebonyolítására
2009.04.01.
D.80/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt., Sutec Hungária Kft.
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Zrt-nél üzemeltetett MAN, Mercedes, tehergépjármű alváz és Wielton félpótkocsi számára gyári, új vagy ezekkel egyenértékű utángyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása - III. rész
2014.02.21.
2014.03.25.
D.42/2019
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1931 HHM részére nátrium-hidroxid, sósav, mész - 2. rész EKR000842192018
2019.02.16.
2019.04.04.
D.157/2020
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2011 Vas, fém, színesfém anyagok szállítása EKR000320232020
2020.04.27.
2020.05.12.
D.12/2020
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2024 Hőszigetelés karbantartása, javítása EKR001572292019
2020.01.10.
2020.01.22.
D.568/2019
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
1100 literes új műanyag hulladékgyűjtő tartályok beszerzése és szállítása EKR001322882019
2019.12.20.
2020.02.03.
D.182/2018
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1880 Homlokrakodó gépek beszerzése
2018.05.18.
2018.05.31.
D.278/2021
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2120 Szennyvízcsatorna terv, kivitelezés EKR000245452021
2021.06.10.
2021.06.14.
D.68/2026
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Könyvek beszerzése 2026. évre” - 1.rész Nyomtatott magyar nyelvű könyvek, 2.rész Idegen nyelvű nyomtatott könyvek EKR001901182025
2026.02.18.
D.126/2023
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Informatikai eszközök beszerzése 2022” - 1. rész EKR001976582022
2023.04.03.
2023.05.25.
D.546/2020
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Kommunikációs akkreditált szakmai továbbképzések 1. rész - Hatékony kommunikáció közgyűjteményekben c. tréning” EKR000735012019
2020.12.21.
2021.02.17.
D.416/2017.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár részére Polrtál fejlesztése és szoftvertámogatása az EFOP-3.3.3-VEKOP/16-2016-00001 pályázati konstrukció keretében
2017.08.14.
2017.09.19.
D.811/2015.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök és anyagok beszerzése - 1. rész
2015.11.09.
2015.12.02.
D.563/2013.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése
2013.12.23.
2014.01.29.
D.1042/6/2005.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
a M/4. sz. Budapest, XXI. ker., II. Rákóczi F. u. 106. sz. alatti könyvtár rekonstrukciós munkái
2005.12.14.
2006.01.09.
D.327/2020
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Szervezési, kommunikációs, adminisztratív és módszertani tanácsadás” tárgyú szolgáltatás-megrendelése - Kbt. mellőzése
2020.08.13.
2020.11.09.
D.583/7/2007.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
2007.11.09.
D.121/2023
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Informatikai eszközök beszerzése” - 1. rész EKR002047922022
2023.03.31.
2023.05.17.
D.574/2012.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése - 2. rész
2012.10.15.
2012.12.06.
D.353/10/2006.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
2006.07.03.
D.532/5/2008
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Számítástechnikai eszközök szállítása”
2008.11.10.
2008.12.05.
D.974/2011
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Vállalkozói szerződés keretében települési folyékony hulladék szippantása, szállítása és ártalommentes elhelyezése Budapest közigazgatási területén
2011.12.20.
2012.01.30.
7.K.34.751/2009/4.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
települési folyékony hulladék szippantása Budapest területén
2010.01.28.
D.535/14/2009.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Települési folyékony hulladék szippantása Budapest területén
2009.09.10.
2009.10.21.
D.379/2021
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Tehergépkocsi alkatrészek szállítása 3 rész - 1. része ellen EKR000218342021
2021.08.17.
2021.09.23.
D.277/2013.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Az FTSZV Kft. élőerős őrzés- és vagyonvédelmi feladatainak ellátása
2013.07.01.
2013.07.31.
D.459/2019
Fővárosi Törvényszék
Emelt szintű egészségügyi szűrővizsgálat biztosítása bírák, igazságügyi alkalmazottak részére EKR000474052018
2019.09.24.
2019.10.31.
D.337/2018
Fővárosi Törvényszék
Emelt szintű egészségügyi szűrővizsgálat biztosítása bírák, igazságügyi alkalmazottak részére
2018.09.24.
2018.10.29.
D.7/2014.
Fővárosi Törvényszék
Vállalkozási szerződés bírósági épületek takarítási munkáinak elvégzésére, 4 éves időtartamban
2014.01.09.
2014.01.31.
4.Kf.27.470/2010/7.
Fővárosi Vízművek
Burkolat helyreállítási munkák
2010.11.10.
D.138/2026
Fővárosi Vízművek Zrt.
„Transzformátor és frekvenciaváltó beszerzése” - 2. rész frekvenciaváltó EKR001187502025
2026.03.24.
2026.06.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el