Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
Kfv.II.39.215/2010/4
Debrceni Vagyonkezelő Rt., Debreceni Sportuszoda Beruházó és Üzemeltető Kft. (képviseletükben eljár: Dr. Vancsura Anita ügyvéd), Debrecen MJVÖ (képviseli: Dr. Patai Lajos jogtanácsos)
fedett uszoda fővállalkozásban történő megvalósítása
2011.06.29.
D.349/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József középiskola felújítása
2011.05.24.
2011.06.29.
D.337/2011.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykert hőellátása termálvízzel-2011. Távfűtő vezetékhálózat kiépítése a Széchenyi Fürdő és az Állatkert között, illetve az Intézmény területén, továbbá az épületeken belüli hőközpontok kialakítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.338/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József Középiskola felújítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.409/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében - tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezésével
2011.06.10.
2011.06.30.
D.382/2011
Jánoshalma Város Önkormányzata
Infrastruktúrális fejlsztések a Jánoshalmi Általános Iskolában
2011.06.03.
2011.06.30.
D.372/2011.
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája
Vezetői Információs Rendszer implementáslása meglévő logikai rendszerterv alapján, integrálás a Modern Üzleti Tudományok Főiskola jelenlegi környezetébe és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2011.06.01.
2011.06.30.
D.333/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórházban a Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái. Egyéb építmények - heloikopter leszállóhely - kivitelezési munkái
2011.05.18.
2011.06.30.
D.336/2011.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Szállítási szerződés az NRSZH (Közép-Magyarorzági Regionális Igazgatósága részére képességvizsgáló eszközök (munkaszimulátorok) szállítására és kapcsolódó szolgáltatások nyújtására 1.,2. és 3. rész ellen
2011.05.18.
2011.06.30.
D.320/2011.
Bodrorogközi Többcélú Kistérségi Társulás
Partnerség a Bodrogköz felzárkóztatásáért című projekthez kapcsolódóan képzés szervezési szolgáltatás ellátása, valamint képzési programok komplex lebonyolítása
2011.05.16.
2011.06.30.
D.428/2011.
Apátfalva Község Önkormányzata
Közlekedésbiztonsági kerékpárút építés Apátfalván
2011.06.20.
2011.06.30.
D.417/2011.
Pécel Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, Pécel Városközpont Komplex Rehabilitációja KMOP-5.2.1/B-2f-2009-0006 azonosítójú pályázathoz kapcsolódó építési munkák kivitelezése a teljesítési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2011.06.15.
2011.06.30.
D.340/2011.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Vízelvezető rendszerek, rézsűk, padkák fenntartása 2011
2011.05.20.
2011.06.30.
D.315/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona (Baross u.) építés és "A" épület rekonstrukció tárgyú beruházás kivitelezése
2011.05.13.
2011.06.30.
D.316/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.05.13.
2011.06.30.
Kfv.VI.39.253/2010/6.
Tisza Volán Közlekedési és Szolgáltató Zrt. (6724 Szeged, Bakay N. u. 48.)
5 db. legalább 12,5 m hosszú, legalább 3 ajtós, új, alacsony padlós, elővárosi szóló autóbusz, legalább EURO 3-as motorral, tartós bérleti szerződés keretében történő beszerzése
2011.07.04.
D.388/2011.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-19-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.06.08.
2011.07.04.
D.359/2011.
Kiskőrös Város Önkormányzata
Kiskőrösi kistérségi Járóbeteg-szakellátó korszerűsítése építés kivitelezés
2011.05.26.
2011.07.05.
D.355/2011.
Biokom Kft.
Pécs, Uránváros, Patacs, Szigeti és Budai városrészek parkjainak gondozása, zöldterületi munkái, kézi-síkosság mentesítése, továbá az egyéb eseti jelleggel végzendő feladatok elvégzése
2011.05.26.
2011.07.05.
D.346/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Immunkémiai humán székletvér kimutatására alkalmas reagensek és kiegészítők beszerzése
2011.05.23.
2011.07.05.
D.381/2011
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szentkirályszabadja, Kossuth Lajos u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza építési beruházás
2011.06.03.
2011.07.05.
D.356/2011.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz - kapcsolódó felszíni beruházások megvalósítása -K2/D - Baross tér felszíni rendezés megvalósítására
2011.05.26.
2011.07.05.
3.Kf.27.171/2011/4.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Ópusztaszer-Pusztaszer összekötő út építése
2011.07.06.
D.385/2011
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.06.06.
2011.07.06.
3.Kf.27.154/2011/5.
Duna Televízió Zrt. (1016 Budapest, Mészáros u. 48.)
,„A Duna Televízió részére taxi rendszerű szolgáltatás nyújtása”
2011.07.06.
D.351/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények (heloikopter leszállóhely) kivitelezési munkái
2011.05.25.
2011.07.07.
14.K.30.649/2011/4.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só szállítása
2011.07.08.
D.433/2011.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.06.22.
2011.07.08.
D.366/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Térségi összefogás a közösségi közlekedés feltételeinek javításáért a Szarvasi kistérségben
2011.05.30.
2011.07.08.
D.362/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.05.27.
2011.07.08.
14.K.30.648/2011/4.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszórósó szállítása
2011.07.08.
D.419/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzatának 100 -os tulajdonában lévő Esztergom Prímás Szigeten található ingatlan és azon állami támogatással megvalósult Aquasziget Esztergom Élményfürdő teljeskörű üzemeltetése
2011.06.15.
2011.07.08.
D.403/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.10.
2011.07.08.
D.375/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.06.02.
2011.07.08.
D.371/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. - II. rész
2011.06.01.
2011.07.08.
D.370/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. 1. rész
2011.05.31.
2011.07.08.
D.438/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.07.11.
D.392/2011.
Keszthely Város Önkormányzata
Keszthely Város Önkormányzata közterületeinek reklámcélú hasznosítására
2011.06.09.
2011.07.11.
D.368/2011.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Kórházi informatikai rendszer szállítása, bevezetése és karbantartása
2011.05.30.
2011.07.11.
D.405/2011.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Kaposvár Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő köz-, és díszkivilágítási hálózat aktív elemek üzemeltetése
2011.06.10.
2011.07.11.
D.377/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Vállalkozási szerződés a BKV Zrt. 18-as villamos vonalán, a Döbrentei tér - Szent Gellért tér megállóhely közötti pálya felújítási munkák I. ütem kivitelezésére
2011.06.03.
2011.07.11.
D.442/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.06.28.
2011.07.13.
D.367/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.05.30.
2011.07.13.
D.373/2011.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Hulladéklerakók rekultivációja Lajosmizsén (1. és 2. rész)
2011.06.01.
2011.07.13.
D.383/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala Budapest
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére a 8002/2007. (11.21.) MeH tájékozatóban meghatározott közép és felső-közép kategóriás személygépjárművek beszerzése
2011.06.03.
2011.07.14.
D.423/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala Budapest
A nemzeti Adó- és Vámhivatal részére a 8002/2007. (11.21.) MeH tájékoztatóban meghatározott közép és felső-közép kategóriás személygépjárművek beszerzése
2011.06.17.
2011.07.14.
D.421/2011.
Újfehértó Város Önkormányzata
Újfehértő Város közigazgatási területén a közvilágítási feladatok ellátására szolgáló berendezések korszerűsítése
2011.06.16.
2011.07.15.
D.376/2011.
Mezőtárkány Község Önkormányzata
Mezőtárkányi óvoda felújítása, bővítése
2011.06.02.
2011.07.15.
D.365/2011.
Nagyszénás Község Önkormányzata
Nagyszénás település szennyvíztisztításának és szennyvízcsatornázásának kiépítése
2011.05.27.
2011.07.15.
D.386/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.06.07.
2011.07.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el