Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.57/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” 7. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.57/2023
Debreceni Egyetem
DEK-1186 Angiográf berendezés beszerzése EKR001908022022
2023.02.14.
2023.03.01.
D.57/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 7. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.57/2021
Bajai Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése az EFOP-3.1.6-16-2017-00037 azonosító számú projektben
2021.02.05.
2021.04.14.
D.57/2020
Balatonfenyves Község Önkormányzata
"Korszerűsített KÖZVIL rendsz. bérlete, üzemelt. BF" EKR001594892019
2020.02.25.
2020.04.08.
D.57/2019
Tamási Tankerületi Központ
Digitális interaktív eszközök beszerzése - 1. rész EKR001057102018
2019.02.28.
2019.04.24.
D.57/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Keretmegállapodás vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára és szükség szerint tervezésre - 1. és 2. rész
2018.03.05.
2018.03.13.
D.57/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
CCTV eszközök, berendezések szállítása
2017.02.09.
2017.03.01.
D.57/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Őrzés védelmi szolgáltatás, recepciós portaszolgálati feldatok ellátására egy fő biztonsági őrrel - Kbt. mellőzése
2016.01.21.
2016.02.26.
D.57/2015.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
SAS statisztikai fejlesztőszoftver és ezzel kapcsolatos szolgáltatás teljesítése
2015.02.05.
2015.02.13.
D.57/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle élelmiszerek beszerzése, VIII. rész
2014.02.10.
2014.03.21.
D.57/2013.
Edutus Főiskola
Szállítási szerződés léezer eszközök beszerzésére a "Műszaki képzéshez kapcsolódó oktatási és kutatási infrastruktúra fejlesztés az Edutus Főiskolán" című TIOP-1.3.1/-10/1-2010-0015. azonosítószámú projekt keretében
2013.02.08.
2013.03.06.
D.57/2012.
Debreceni Egyetem
EM-471 Egészségügyi mosodai, bértextília szolgáltatás és textiljavítás a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum mosodájának üzemeltetésével
2012.01.18.
2012.03.12.
D.57/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatorna rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére a FIDIC piros könyv szerint Csenger városban
2011.02.03.
2011.03.11.
D.57/2010.
Magyar Nemzeti Bank
Redundáns központi adattároló és mentőeszköz rendszer kialakítása az MNB részére
2010.02.01.
2010.02.05.
D.57/14/2008.
Cegléd Város Önkormányzata
2008.03.13.
D.57/10/2007.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
2007.03.07.
D.569/6/2008.
Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
„A Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat tulajdonában lévő közterületeken végzendő út-, és járda fenntartási, valamint út,- és járdajavítási munkák, az úttartozékok karbantartása és pótlása”
2008.11.27.
2008.12.08.
D.569/2025
Füzesabony Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR001882412022
2025.09.05.
2026.02.06.
D.569/2024
Sándorfalva Város Önkormányzata
„Bikakaszáló - alapinfrastruktúra kialakítása” EKR000736422019
2024.09.10.
2024.11.20.
D.569/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„EÁ gyorsmegszakító Secheron UR6-31TD felújítása” EKR001497962023
2023.12.15.
2024.01.18.
D.569/2019
Nemzeti Örökség Intézete
Fiumei úti temető őrzésvédés 2019-2020. EKR001041282019
2019.12.23.
2020.02.11.
D.569/2017.
Országgyűlés Hivatala
Kettő szobor elkészítése és azok elhelyezése, rögzítése a 1055 Budapest, V. kerület, Balassi Bálint u. 1-5. szám alatti épület homlokzati falán kialakított kőkonzolokon - Kbt. mellőzése
2017.10.10.
2017.11.21.
D.569/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 7-én kelt AIG Europe Limited Magyarországi Fióktelepével kötött biztosítási szerződés vezető tisztségviselők felelősségbiztosítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.569/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 1. rész
2015.07.17.
2015.08.31.
D.569/2014.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Struktúraváltást támogató fejlesztés a Gróf Esterházy Kórházban” elnevezésű TIOP 2.2.6/12/1/B-2013-0020 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi műszerek adásvétele, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása - I. rész
2014.11.07.
2014.12.18.
D.569/2013.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2013.12.30.
2014.02.05.
D.569/2012.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Elektronikus útdíj rendszer (UD) teljes körű implementációja
2012.10.09.
2012.10.25.
D.569/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.11.
2011.08.31.
D.569/2010.
Kecskeméti Főiskola
Vállalkozási szerződés - Hallgatói és Oktatói Központ bővítési és átalakítási munkák építési beruházás kivitelezésére
2010.07.16.
2010.08.31.
D.569/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hosszú távú helyi, agglomerációs és regionális szintű közösségi közlekedésfejlesztés Pécsett és vonzáskörzetében című projekthez kapcsolódó szakmai szolgáltatások
2009.09.28.
2009.11.09.
D.569/14/2006.
Nemzeti Autópálya Zrt.
Irodahelyiségek bérlése
2006.08.16.
2006.09.25.
D.569/10/2007.
Nagyatád Város Önkormányzata
2007.10.27.
D.568/7/2007.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Területi Gondozószolgálat
2007.10.17.
D.568/6/2006.
Tiszaroff Község Önkormányzata, képviseli: dr. Vincze Gyula ügyvéd
Tiszaroff és társtelepülései (Tiszagyenda, Tiszabura) közös szennyvíztisztó telep, valamint Tiszaroff és Tiszagyenda települések szennyvízcsatornázása és távvezeték-kiépítése kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2006.08.15.
2006.09.08.
D.568/2025
Jánkmajtis Község Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés Jánkmajtison” EKR000168162021
2025.09.05.
2026.02.06.
D.568/2024
DV N Dunaújvárosi Városfejlesztési Nonprofit Zrt.
„Látogatóközpont kialakítása a Mondbach kúriában” EKR000457332023
2024.09.09.
2024.11.21.
D.568/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„1,2-24 kV-os kábelszerelvények és kiegészítőik” - 10. rész – Zipzáras burkoló zsugorcsövek EKR000702472020
2023.12.15.
2024.02.08.
D.568/2019
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
1100 literes új műanyag hulladékgyűjtő tartályok beszerzése és szállítása EKR001322882019
2019.12.20.
2020.02.03.
D.568/2017.
Nemzeti Kommunikációs Hivatal, Nemzeti Védelmi Szolgálat
Különféle szerződések a 247/2014. (X.1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó egyes, kormányzati kommunikációs feladatokhoz tartozó, szolgáltatások nyújtására az NVSZ számára - mobiltelefonos applikációk (2 db) fejlesztése és karbantartása - 3. rész
2017.10.09.
2017.11.22.
D.568/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. november 6-án kelt Magyar Építő Zrt.-vel kötött fővállalkozói kivitelezési szerződés a 1015 Budapest, Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület művészeti galéria és étteremmé történő alakításának befejező, helyreállítási, átalakítási munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.568/2015.
Pilis Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Pilis város közigazgatási terültén
2015.07.16.
2015.08.06.
D.568/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Nyílászárók cseréje
2014.11.07.
2015.01.08.
D.568/2013.
EU-ROAD 21 Szolgáltató Kft.
Madárvédelmi berendezések beszerzése, valamint kerítés kialakítása és sövény telepítése
2013.12.30.
2014.01.06.
D.568/2012.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Struktúraváltás a Halasi Kórházban elnevezésű projekt kivitelezési munkáinak elvégzése
2012.10.08.
2012.11.28.
D.568/2011.
Hajdúdorogi Egyházmegye
Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola építése (iskola bővítésként) tornateremmel, tanmedencével, főzőkonyhával, önkiszolgáló étteremmel
2011.08.11.
2011.09.13.
D.568/2010.
Timpanon Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft.
Távhővezeték kivitelezése
2010.07.16.
2010.09.14.
D.568/2009.
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.11.16.
D.568/12/2008.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség (képviseli: Jutasi és Társai Ügyvédi Iroda)
„Közvélemény – kutatási feladatok lebonyolítása”
2008.11.27.
2009.01.05.
D.567/9/2007.
Gyulakonyha Élelmezési, Kereskedelmi és Szolgáltató Kht. Képviseli: Dr. Varga Imre ügyvéd
2007.11.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el