Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.573/2009.
Hévíz Város Önkormányzata
A kompetencia alapú oktatás, egyenlő hozzáférés bevezetése Hévíz közoktatási-nevelési intézményeiben a TÁMOP-3.1.4/08/2 pályázati kiírás alapján
2009.09.29.
2009.11.04.
D.573/10/2007.
Honvédelmi Minisztérium Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda
2007.11.14.
D.572/8/2008.
Győr, Barátságpark Lakásszövetkezet (képviseli: Simorné dr. Kiss Erika Ügyvédi Iroda, dr. Simorné Kiss Erika ügyvéd)
„Vállalkozási szerződés keretében elvégzendő energiatakarékos építőipari felújítási munkák”
2008.12.01.
2008.12.16.
D.572/30/2007.
OLLÉ Programiroda Kht. I. kérelmezett, képviseli: Bita-Petrik Ügyvédi Iroda, GRANUFLEX Kft. II. kérelmezett, képviseli: dr. Kurucz György ügyvéd, Németh és Társa Kft. III. kérelmezett, képviseli: Forgács & Kiss Ügyvédi Iroda
2007.11.14.
D.572/2025
Pécsi Tankerületi Központ
„Új, közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre DKM01FMNYM23 keretében a Pécsi Tankerületi Központ intézményei részére”
2025.09.05.
2025.12.23.
D.572/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész Miskolc EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.572/2023
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Földgáz beszerzés 2022.” EKR001722842021
2023.12.18.
2024.02.12.
D.572/2017.
Debreceni Egyetem
DEK-444_Adásvételi keretszerződés haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzésére konszignációs raktár üzemeltetésével - 24. rész
2017.10.11.
2017.11.15.
D.572/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. július 1-jén kelt H-Y Építéstörténeti és Műemléki Kft.-vel kötött műemléki tudományos dokumentáció készítési szerződés 2014. október 6-án kelt módosítása a Rég Budai Városháza építéstörténeti kutatására és a munka dokumentálására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.572/2015.
Kodina Fuvarozási, Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
"Komplex vállalati technológia - fejlesztés a KODINA Bt-nél" c. projekt megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.05.
D.572/2014.
Kaposvár Megyei Jogú Város Városgondnoksága
Vállalkozási szerződés Kaposvár Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő köz-, és díszkivilágítási hálózat aktív elemek üzemeltetésére
2014.11.10.
2014.12.16.
D.572/2013.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére 1., 2.rész
2013.12.31.
2014.02.28.
D.572/2012.
Semmelweis Egyetem
Digitális röntgen átvilágító berendezés és lélegeztető készülék beszerzése
2012.10.12.
2012.11.09.
D.572/2011.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási üzemeltetési szerződés
2011.08.11.
2011.08.22.
D.572/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának az ipari, logisztikai befektetéssekkel összehangolt fejlesztése II. ütem kivitelezési munkák
2010.07.19.
2010.07.21.
D.572/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME K épület tetőszerkezetének felújítása, K2 ütem – kiegészítő építési munkák
2009.09.29.
2009.10.29.
D.571/9/2007.
Egészségügyi Stratégiai Kutatóintézet Strukturális Alapok Programiroda Képviseli: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.
2007.11.05.
D.571/2025
Pilisvörösvár Város Önkormányzata
„Közvilágítási rend. kiépít Pilisvörösváron 2.1” EKR001882412022
2025.09.05.
2026.02.06.
D.571/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 4. rész Békéscsaba EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.571/2023
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Jeruzsálem úti bölcsőde és óvoda fejlesztése EKR000903312020
2023.12.18.
2024.01.24.
D.571/2017.
Magyar Labdarúgó Szövetség
Labdarúgó pályák építése, hat részben
2017.10.11.
2017.11.06.
D.571/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. július 1-jén kelt H-Y Építéstörténeti és Műemléki Kft.-vel ötött műemléki tudományos dokumentáció készítési szerződés a Rég Budai Városháza építéstörténeti kutatására és a munka dokumentálására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.571/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Várkertbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedés fejlesztés keretében - mély- és magasépítési kivitelezési feladatok, régészeti és restaurálási feladatok ellátása, továbbá egyes részelemek tekintetében műszaki tervek készítése - speciális pótmunkái megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.14.
D.571/2014.
Debreceni Egyetem
DEGF-116/2014. számú "Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben"
2014.11.07.
2014.12.15.
D.571/2013.
Külügyminisztérium
Vállalkozási szerződés a 2014-es európai parlamenti választások tájékoztató kampányával összefüggő médiavásárlás tárgyában
2013.12.30.
2014.01.16.
D.571/2012.
BKV Zrt.
Hivatásforgalmú menetrendszerinti hajójárat üzemeltetése
2012.10.12.
2012.12.04.
D.571/2011.
Várpalotai Közüzemi Kft.
Várpalotai Közüzemi Kft. részére hulladék-ártalmatlanítási szolgáltatás ellátása szolgáltatási szerződés keretében
2011.08.11.
2011.08.17.
D.571/2010.
Duna TV Zrt.
Műholdas DTF FTA műsorszórás
2010.07.16.
2010.08.18.
D.571/2009.
Homrogd Község Önkormányzata
átalányáras szállítási szerződés eszközök és berendezések szállítására”
2009.09.28.
2009.11.11.
D.571/12/2008.
Ibrány Város Önkormányzata
„Ibrány Város Önkormányzata részére útfelújítás és szélesítés, valamint csapadékvíz csatornaépítés, járda és útátjáró (vasúti átjáró) építés, valamint a beruházáshoz kapcsolódó közműkiváltások megvalósítása.”
2008.11.28.
2008.12.16.
D.570/7/2006.
Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság
Az 56. sz . főút 5,9 - 61,2 kmsz. közötti szakaszának út- és híd-rehabilitációs munkái, valamint az egyéb, hozzá kapcsolódó meghatározott munkák kivitelezése
2006.08.17.
2006.10.03.
D.570/2025
Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR000381152023
2025.09.05.
2026.02.06.
D.570/2024
Egri Tankerületi Központ
„Új, kis- és közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök, nyomtatók és szkennerek, valamint nyomtatás és szkennelés menedzsment szoftverek adásvétel, vagy 36, illetőleg 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre” - 2. rész multifunkciós nyomat előállító berendezésekre bérleti és teljes körű üzemeltetési szolgáltatás beszerzése
2024.09.11.
2024.09.17.
D.570/2023
Kisújszállás Város Önkormányzata
Főzőkonyha építése ismételt eljárás EKR000612492018
2023.12.18.
2024.02.06.
D.570/2019
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
IKT eszközfejlesztés - 1. rész, Informatikai eszközök (IKT) EKR000624082018
2019.12.27.
2020.02.11.
D.570/2017.
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Orvosi vények 2019. december 31-ig terjedő időszakra szóló közbeszerzése keretmegállapodás keretében.
2017.10.10.
2017.11.06.
D.570/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány., Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14-én kelt Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.570/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti M3 metróvonal járműparkjának korszerűsítéssel egybekötött felújítása és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások és eszközök szállítása
2015.07.17.
2015.09.11.
D.570/2014.
Szegvár Nagyközség Önkormányzata
Szegvár Nagyközség szennyvíztisztító telepének FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2014.11.07.
2014.12.08.
D.570/2013.
Szada Község Önkormányzata
"Jövőnk a gyermek! Óvodai férőhelybővítés Szada Községben" című, KMOP-4.6.1-11-2012-0001 azonosító sz. projekt teljes körű generál-kivitelezése a befejezési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2013.12.30.
2014.01.20.
D.570/2012.
Körös-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
egybeszámítási kötelezettség megsértése
2012.10.09.
2012.11.08.
D.570/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.08.11.
2011.09.02.
D.570/2010.
Észak-Kelet Pest és Nógrád Mi Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Települési szilárd hulladék begyűjtése, szállítása közszolgáltatás keretében
2010.07.16.
2010.07.27.
D.570/2009.
ÉMOR TISZK Zrt.
Szállítási szerződés az ÉMOR-TISZK Zrt. középiskolái számára informatikai és irodatechnikai eszközök beszerzésére, üzembe helyezésére és a kapcsolódó szolgáltatások, iskola bútorok valamint műhelyfelszerelés beszerzése
2009.10.29.
D.570/14-I/2008.
Felcsút Község Önkormányzata (képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr Homolya Róbert ügyvéd)
„Felcsút – települési szilárd hulladék szállítás, gyűjtés, ártalmatlanítás”
2008.11.27.
2009.01.05.
D.57/6/2009
Közép-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Kerékpárút építése a kistérségi központ megközelíthetőségének elősegítésére Szelevény és Kunszentmárton között - ÉAOP 3.1.3-2007-033
2009.03.04.
D.57/50/2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat, képviseli: dr. Dobrossy István ügyvéd
Műtőrekonstrukcióra és bővítésre vonatkozószállítási és üzembe helyezési szerződés, amelynek tárgya még a beszerzésre kerülő gép-műszerek használatának betanítása, valamint karbantartás és szerviztevékenység
2006.05.11.
D.57/45/2005.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat (képviseli: dr. Dobrossy István ügyvéd)
Címzett támogatásból megvalósuló műtőrekonstrukcióra és bővítésre vonatkozó, az ajánlati dokumentációra és bővítésre vonatkozó, az ajánlati dokumentációban szereplő feltételek szerinti szállítási és üzembe helyezési szerződés
2005.01.26.
2006.01.20.
D.57/2026
Önkormányzat Söpte
„Csapadékvíz elvezetés kivitelezése” EKR000805382023
2026.02.11.
2026.05.28.
D.57/2025
Debreceni Egyetem
„DEK-1380 DE területén tűzjelző rendszerek rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, javítása” - 4. rész EKR000683252024
2025.01.23.
2025.03.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el