Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.519/2014.
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete
Tisztítószerek és tisztító eszközök beszerzése
2014.10.13.
2014.11.20.
D.434/2014.
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete
Petőfi Sándor Gimnázium Budapest I. ker. Attila út 43. sz. alatti épüetében kiegészítő építési beruházási munkák kivitelezése
2014.08.15.
2014.09.29.
D.305/2021
Girincs Község Önkormányzata
„TOP-3.2.1-16 Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” EKR000259932020
2021.06.28.
2021.10.12.
D.159/2022
Girincs Község Önkormányzata
„Girincs iskola energetikai korszerűsítése” EKR000290212021
2022.05.04.
2022.07.19.
D.829/2015.
Gold Block Kft.
Tiszaalpári Önkormányzati Épületek Energetikai Korszerűsítése (KEOP-5.5.0/B/12-2013-0170) megnevezésű pályázatos munkálatok befejezése után járó munkadíj kifizetésének elmaradása
2015.11.16.
2015.12.14.
D.343/16 /2008
Goodmilk Kft. képviseli: dr. Balogh Péter Ferenc egyéni ügyvéd
2008.08.21.
D.145/15/2008.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet képviseli: Hargitai-Mezőfi Ügyvédi Iroda
2008.05.07.
D.531/2020
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Diag.eszk-coron.stent-occluder-TAVI-Mitraclip besz - 10. rész (Occluderek - Dedikált PFO záróeszköz) EKR000296432020
2020.12.10.
2021.02.22.
D.271/2018
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Varróanyag beszerzése konszignációs raktárkészlet biztosításával - 4., 13., 20., 21., 22. részek
2018.08.03.
2018.09.07.
D.318/2012.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Markeres stentek beszerzése 75 db
2012.05.10.
2012.05.14.
D.276/2010.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Csecsemő és gyermekszívsebészeti beavatkozásokhoz egyszer használatos és E.C.C. motoros műtétekhez kanülök beszerzése GOKI-22/2009.(27.,28., 30., 31. részek)
2010.04.13.
2010.05.11.
D.506/2012.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Orvosi gáz szállítása és az orvosi gázhálózat karbantartása, eseti javítása, cseppfolyós oxigén tartály és palackok bérlete
2012.08.31.
2012.10.15.
D.66/2010.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Haemodinamikai és angiográfiás valamint elektrofiziológiai és rádiófrekvenciás ablációs anyagok és Syroablációs konzolhoz N2O palack beszerzése felnőtt ellátásra 2010. évre
2010.02.01.
2010.02.17.
D.227/2013.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Gyermek extrakorporális keringéstámogató rendszer bérlése, egyedi lehívások szerint
2013.05.30.
2013.06.19.
3.Kf.27.202/2011/4.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet (1096 Budapest, Haller utca 29., képviseli: dr. Ofner Péter főigazgató főorvos)
csecsemő és gyermek-szívsebészeti beavatkozásokhoz egyszerhasználatos és E.C.C. motoros műtétekhez kanülök beszerzése
2011.09.07.
D.341/2022
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
Hibrid műtő kialakítása, DSA,egyéb eszk.beszerzése EKR000385312022
2022.08.31.
D.496/2021
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
Ismeretlen (Referenciaigazolás)
2021.11.16.
2021.12.02.
D.428/2023
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
„TAVI ballonkatéterek, koronária stentek beszerzése” - 1. rész „Prémium” koronária sztent EKR000408482023
2023.10.06.
2023.11.15.
D.29/2020
Gradwhol János egyéni vállalkozó
Csirkekeltető istálló kialakítása Monyoródon EKR000838092018
2020.01.31.
2020.04.15.
D.789/2009.
Gránit Gyógyfürdő Zrt., képviseli: Csetneki Ügyvédi Iroda dr. Csetneki Gábor ügyvéd
F fogadóéület I. emeleti szolgáltató részének alaprejzi, valamint a fedettfürdő tetőrtéri részlegének alaprejzi változtatása
2009.12.11.
2010.01.22.
D.569/2014.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Struktúraváltást támogató fejlesztés a Gróf Esterházy Kórházban” elnevezésű TIOP 2.2.6/12/1/B-2013-0020 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi műszerek adásvétele, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása - I. rész
2014.11.07.
2014.12.18.
D.646/2011.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Takarítási szolgáltatási szerződés 36 hónapra
2011.09.08.
2011.10.19.
D.47/2014.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Megbízási (tervezési) szerződés a TIOP-2.2.6./12/B „Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg-ellátás fejlesztésével” elnevezésű pályázat keretében a kiviteli tervek elkészítésére
2014.01.31.
2014.02.27.
D.539/2019
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Mammográf berendezés beszerzése EKR000804352019
2019.11.27.
2020.01.02.
D.211/2018
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
„Adásvételi szerződés az EFOP-2.2.18-17-2017-00033 azonosítószámú pályázathoz kapcsolódó betegbiztonság növelését célzó komplex infrastrukturális fejlesztések (kézfertőtlenítők, és kézfertőtlenítő technika megfelelőségét mérő rendszer; flexibilis endoszkópmosó készülék; egységes betegazonosító rendszer) leszállítása, és üzembe helyezése, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása” - 1. rész
2018.06.08.
2018.07.12.
D.337/2015.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Adásvételi szerződés keretében a "Struktúraváltást támogató fejlesztés a Gróf Esterházy Kórházban" elnevezésű TIOP 2.2.6/12/1/B-2013-0020 azonosítószámú projekthez kapcsolódó radiológiai berendezése adásvételi és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása - 1. rész
2015.05.22.
2015.06.09.
D.325/13/2009
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Takarítási szolgáltatási szerződés 36 hónapra
2009.06.25.
2009.08.07.
D.313/2014.
Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény
A korábban az ajánlatkérő által bérelt 2014. május 22-én eladásra kínált használt LED kivetítőfal leszállítása, beüzemelése
2014.06.24.
2014.07.21.
D.337/9/2007.
Gróf Széchenyi István TISZK Kht.
a Gróf Széchenyi István TISZK Kht. gépészeti eszközbeszerzése
2007.07.20.
D.868/2011.
Gróf Tisza István Kórház
Őrzés-védelmi feladatok ellátása, számítógépes megfigyelő rendszer működtetésével, 60 hónapon keresztül
2011.11.16.
2011.12.27.
D.173/2023
Gróf Tisza István Kórház (jogutód: Debreceni Egyetem)
„Medikai rendszer támogatása”
2023.05.08.
2023.07.13.
D.563/10/2008.
Gyermek és Diákélelmezési Intézmény
„Az Orosházi Gyermek- és Diákélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése”
2008.11.24.
2009.01.08.
14.K.30.470/2009/13.
Gyermek- és Diákélelmezési Intézmény
„Az Orosházi Gyermek- és Diákélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése”
2010.03.31.
D.298/2017.
Gyermekkert Óvoda
Gyermekkert Óvoda telephelyeinek élőerős őrzésének konkrét feladatai
2017.06.16.
2017.06.30.
D.76/2017.
Gyermekkert Óvoda
Gyermekkert Óvoda telephelyeinek élőerős őrzésének konkrét feladatai
2017.02.17.
2017.04.10.
26.K.31.706/2013/11.
Gyermekmentő Alapítvány
Digitális röntgen rendszer beszerzése, szállítása, beüzemelése
2013.09.09.
D.129/2013.
Gyermekmentő Alapítvány
Digitális röntgen rendszer beszerzése, leszállítása, beüzemelése közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.26.
D.130/2013.
Gyermekmentő Alapítvány
Digitális röntgen rendszer kiegészítő fejlesztése, beszerzése, leszállítása, beüzemelése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.26.
D.384/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Adásvételi szerződés Gyermekélelmezési Intézmény 4 konyhája részére különféle élelmiszerek beszerzése tárgyában - II. beszerzés - 3. és 10. rész
2015.06.15.
2015.07.02.
D.109/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - X. és XI. részek
2015.02.27.
2015.04.13.
D.210/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - baromfihúskészítmény
2014.04.25.
2014.05.08.
D.140/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - sajtok
2014.03.11.
2014.04.09.
D.118/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élemiszerek beszerzése - 1. és 3. rész
2014.02.28.
2014.04.17.
D.364/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése és szállítása - 1. rész
2015.06.05.
2015.07.08.
D.211/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.04.25.
2014.05.08.
D.139/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Baromfihúskészítmény
2014.03.11.
2014.04.09.
D.138/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.03.11.
2014.04.09.
D.117/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - 8. rész
2014.02.28.
2014.04.18.
D.496/2014.
Gyevitur Kft.
Új termálkút létesítése az algyői Borbála Fürdő területén
2014.10.02.
2014.11.17.
D.48/14/2008.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda
2008.03.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el