Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.157/2021
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Szúnyoggyérítési feladatok 2021. EKR000250032021
2021.03.31.
2021.05.10.
D.391/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint az Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítésére
2015.06.17.
2015.07.15.
D.227/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd, Fő út-Bajcsy Zs. utca kerékpárút építésének kivitelezése
2011.04.11.
2011.04.26.
D.142/2010.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd, Fő út-Bajcsy Zs. utca kerékpárút építése
2010.03.02.
2010.03.18.
D.414/2026
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Belterületi közutak fejlesztése - 1. rész EKR000220172026
2026.07.31.
D.415/2026
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Belterületi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000220172026
2026.07.31.
D.865/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
„Lélekkel a Körösök mentén" - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében projekt
2015.12.08.
2016.01.21.
D.578/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd turisztikai fejlesztések - híd építés I. rész
2015.07.20.
2015.09.17.
D.390/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint a Szent László Híd és környéke, Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2015.06.17.
2015.07.15.
D.538/2014.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Élményelemek, kiállítási, berendezési tárgyak, interaktív elemek a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához
2014.10.22.
2014.12.04.
D.22/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd Város Polgármesteri Hivatalának komplex akadálymentesítése
2011.01.12.
2011.01.27.
D.574/2025
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
„Napelemes rendszerek telepítése Gyomaendrődön - 5 - Varga Lajos Sportcsarnok” EKR001778702022
2025.09.08.
2026.01.29.
D.92/2023
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
"Közvilágítási lámpatestek korszerűsítése 2" EKR002074582022
2023.03.10.
2023.05.04.
D.774/2009.
Gyula Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a gyulai szilárd hulladéklerakó rekultivációjára vonatkozó műszaki beavatkozás megvalósítására
2009.12.04.
2010.01.08.
4.Kf.27.017/2008/5.
Gyula Város Önkormányzata
2008.05.08.
D.424/2026
Gyula Város Önkormányzata
„Gyula város külterületi utak fejl. 2023_Sándorhegy” EKR001016822023
2026.08.05.
D.676/2011.
Gyula Város Önkormányzata
a gyulai hulladéklerakó rekultivációs munkáinak megvalósítása
2011.09.16.
2011.09.26.
4.Kf.27.761/2010/3.
Gyula Város Önkormányzata
Hulladéklerakó rekultivációs munkáinak megvalósítása
2011.03.23.
D.763/14/2010.
Gyula Város Önkormányzata
gyulai Implom József Általános Iskola fejlesztése, bővítése
2010.09.28.
2010.10.28.
D.1092/9/2005.
Gyula Város Önkormányzata
Gyula, Illyés Gyula u. 9482/1. hrsz.-ú ingatlanon létesítendő tornaterem építéséhez kapcsolódó kiegészítő munkálatok kivitelezése
2006.02.08.
D.70/2025
Gyula Város Önkormányzata
„Városfejlesztési stratégiák elkészítése TOP_PLUSZ” EKR001368112023
2025.01.28.
2025.05.13.
D.68/2025
Gyula Város Önkormányzata
"városfejlesztéshez kapcsolódó tanulmányok beszerzése" - ITS és megalapozó vizsgálat - Kbt. mellőzése
2025.01.28.
2025.05.13.
D.69/2025
Gyula Város Önkormányzata
"városfejlesztéshez kapcsolódó tanulmányok beszerzése" - FVS és TVP - Kbt. mellőzése
2025.01.28.
2025.05.13.
D.498/2024
Gyula Város Önkormányzata
„Mobilitási (SUMP)- és Kerékpárforgalmi Terv (KHT) II.” - 1. rész EKR000819552024
2024.08.02.
2024.09.03.
D.499/2024
Gyula Város Önkormányzata
„Mobilitási (SUMP)- és Kerékpárforgalmi Terv (KHT) II.” - 2. rész EKR000819552024
2024.08.02.
2024.09.03.
D.486/2023
Gyula Város Önkormányzata
„Ladics-ház interaktív kiállítás, installáció besz.” - 3. rész EKR001017092023
2023.11.07.
2023.12.22.
3.Kf.27580/2011/4.
Gyula Város Önkormányzata
gyulai Implom József Általános Iskola fejlesztése és bővítése
2012.01.25.
D.739/8/2005.
Gyula Város Önkormányzata (lebonyolítóként eljárt: Gress-Ing Területfejlesztési Mérnökiroda Szövetkezet; képviseletükben eljár: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Kozma György ügyvéd)
Gyula történelmi belváros rehabilitációja építési beruházáshoz kapcsolódó, a FIDIC ajánlásai és a 158/1997. (XI. 26.) Korm. rendeletben előírtak szerinti műszaki ellenőri feladatok ellátása
2005.09.26.
2005.11.21.
D.366/2010.
Gyula és Környéke Többcélú Kistérségi Társulás
Korszerűsítés, bővítés és új családbarát szolgáltatások bevezetése a Gyulai Kistérség "Csemeteház" bölcsődéjében
2010.05.06.
2010.06.23.
19.K.34.655/2005/4.
Gyulai Közüzemi Kft.
Települési szilárdhulladék ártalmatlanítása
2006.01.13.
D.207/2023
Gyulai Tankerületi Központ
EFOP-4.1.2-Tornacsarnok építése Vésztőn EKR000267502020
2023.06.01.
2023.07.13.
D.360/2016.
Gyulai Törvényszék
Gyulai Törvényszék három épületének takarítási szolgáltatása
2016.05.20.
2016.06.13.
D.183/2023
Gyulai Törvényszék
"Nyomat előállító eszközök teljeskörű üzemeltetési szolgáltatása" - 2. rész EKR000492702023
2023.05.11.
2023.06.21.
D.182/2023
Gyulai Törvényszék
"Nyomat előállító eszközök teljeskörű üzemeltetési szolgáltatása" - 1. rész EKR000492702023
2023.05.11.
2023.06.21.
D.652/2010.
Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.
Gyulai Várfürdő fejlesztése 2009 projekt
2010.08.16.
2010.09.03.
D.661/2010.
Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.
Gyulai Várfürdőó fejlesztése 2009. projekt
2010.08.18.
2010.09.03.
D.735/6/2006.
Gyulakeszi Község Önkormányzata
Gyulakeszi község szennyvízcsatorna-építés és kiviteli terveinek elkészítése
2006.10.30.
2006.11.14.
D.567/9/2007.
Gyulakonyha Élelmezési, Kereskedelmi és Szolgáltató Kht. Képviseli: Dr. Varga Imre ügyvéd
2007.11.05.
D.221/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.03.23.
2012.05.11.
D.78/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.01.26.
2012.03.02.
D.65/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2012.01.23.
2012.03.02.
D.64/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.01.20.
2012.03.02.
D.580/2011.
Gyál Város Önkormányzata
Pest megyei integrált településközpontok fejlesztése - Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építése beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2011.08.15.
2011.09.28.
D.315/2026
Gyál Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Kft.
Új konyhaépület építése EKR001718812024
2026.06.19.
D.445/2012.
Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés, 7. része
2012.07.17.
2012.07.24.
D.314/2012.
Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó orvostechnikai eszközök, egészségügyi informatikai és kommunikációs rendszer fejlesztése, szállítása, szerelése és üzembe helyezése
2012.05.04.
2012.06.05.
D.216/8/2006
Gyógyír XI. Kht., képviseli: Hargitai Ügyvédi Iroda, ügyintézőként eljárt: dr. Hargitai László ügyvéd
Hitelkeret biztosítása a Gyógyír XI Kht. számára
2006.03.31.
2006.05.05.
D.423/2013.
Gyömrő Város Önkormányzata
Gyömrő város területén közétkeztetési tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.220/5/2009
Gyömrő Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás elvégzése ajánlatkérő általános iskoláiban, óvodáiban és idősek klubjában (házhozszállítással is)
2009.05.13.
2009.05.29.
D.948/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.12.31.
2016.02.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el