Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.258/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.04.22.
2011.05.27.
D.34/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.01.19.
2011.02.21.
D.181/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvíztisztító telep kapacitásbővítése és szennyvíziszap komposztáló építése és tervezése
2011.03.25.
2011.04.27.
D.167/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.03.21.
2011.04.01.
D.442/2010.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázása
2010.05.31.
2010.06.30.
3.Kf.27.477/2011/3.
Galga-menti Víziközmű-beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázási építési munkáinak kivitelezése
2011.10.26.
D.327/ 9/2008
Galgamenti Szövetkezet képviseli: Székács, Magyar, Vinczúr és Társai Ügyvédi Iroda
2008.08.05.
D.338/2016.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
Építési szerződés műfüves sportpálya, kosárlabdapálya megépítésére, sportcsarnok oltozói blokkjának felújítására, átalakítására, valamint parkettjének felújítására
2016.05.10.
2016.06.27.
D.366/2015.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel” tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.06.05.
2015.07.06.
D.673/10/2006.
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola
Informatikai eszközök beszerzése
2006.09.26.
2006.11.06.
D.182/2014.
Gara-Hercegszántó-Nagybaracska Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsat. és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsat. és szennyvíztiszt. során szennyvízcsatorna-hálózat építése, szennyvízt.telep építés, kivitezéssel és engedélyeztetéssel
2014.04.04.
2014.05.05.
D.477/2023
Garantiqa Hitelgarancia Zrt.
„IBM licenckövetések beszerzése”
2023.11.01.
2023.11.20.
D.403/2013.
Gazdasági Ellátó Központ
Szállítási szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére 9. rész
2013.09.13.
2013.10.28.
D.95/2017.
Gazdasági Versenyhivatal
Gazdasági Versenyhivatal munkatársai (130 fő) részére visszavásárlási értékkel nem rendelkző, jövedelmet nem pótló, önrész-mentes, szolgáltatásalapú csoportos betegségbiztosítás, valamint foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása
2017.03.02.
2017.03.30.
D.236/2014.
Gazdasági Versenyhivatal
utalványok beszerzése
2014.05.14.
2014.06.11.
D.16/2012.
Gazdasági Versenyhivatal
Árubeszerzéssel egybekötött szolgáltatási szerződés integrált üzgykezelői és ügyviteli rendszer beszerzésére, bevezetésére
2012.01.09.
2012.02.20.
D.219/2013.
Gazdasági Versenyhivatal
Kommunikációs kampány
2013.05.23.
2013.06.10.
D.57/10/2007.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
2007.03.07.
D.1076/9/2005.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
6. és 56. sz. főutak burkolatmegerősítések (LOT 3A+LOT 3B+LOT 3C) kiviteli munkái című közbeszerzési eljárás ajánlatkérési dokumentációjának minőségbiztosítása közbeszerzési és műszaki-szakmai szempontból, valamint részvétel az ajánlatok értékelésében
2006.01.09.
2006.01.31.
D.1094/13/2005.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
Specifikus képzések, felkészítő programok lebonyolítása nyertes és potenciális pályázók részére, meglévő képzési anyagok, modulok kiegészítése, a képzések tematikájának kidolgozása, valamint konzultációs szolgáltatás biztosítása
2005.12.30.
2006.02.14.
D.36/9./2007.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
2007.02.23.
D.105/9/2006
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
Kutatás, megfigyelés és értékelés a hazai kereskedelemben zajló folyamatokról
2006.02.13.
2006.03.23.
D.1047/9/2005.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
6. és 56. sz. főutak burkolat-megerősítések (LOT 3A+LOT 3B+LOT 3C) kiviteli munkái című közbeszerzési eljárás ajánlatkérési dokumentációjának minőségbiztosítása közbeszerzési és műszaki-szakmai szempontból, valamint részvétel az ajánlatok értékelésében
2005.12.16.
2006.01.25.
3.Kf.27.495/2010/6.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
M6-os autópályává fejleszthető autóút építési beruházásának finanszírozását magában foglaló koncessziós szerződés megkötésére irányuló közbeszerzési eljárás előkészítéséhez és lebonyolításához kapcsolódó pénzügyi tanácsadói feladatok ellátása
2011.03.30.
D.109/21/2007.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
2007.04.21.
D.40/11/2007.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
2007.03.07.
25.K.32149/2006/6.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
2006.11.23.
12.K.34.410/2005/12.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium, képviseli dr. Demkó Ivett
Közbeszerzési tanácsadó beszerzése a KIOP irányító hatóság részére
2009.03.30.
13.K.33.312/2005/4.
Gazdasági és Közlekedési Minisztérium, képviseli: dr. Demkó Ivett
2006.08.10.
D.878/2011.
Gelse Község Önkormányata
Közétkeztetés biztosítása főzőkonyha bérletbe adásával
2011.11.21.
2011.12.07.
D.91/2010.
Gelse Község Önkormányzata
Vidéki gazdaság és lakosság számára nyújtott alapszolgáltatások körében a kistérségi közlekedési szolgáltatások fejlesztésének támogatása
2010.02.11.
2010.04.16.
3. Kf.27.562/2007/5.
Gemenc Volán Autóbusz-közlekedési Zrt. Képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
2008.04.02.
D.186/23/2007.
Gemenc Volán Autóbusz-közlekedési Zrt. képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
2007.05.25.
D.292/9/2007.
Gemenci Erdő-és Vadgazdaság Zrt.
„Informatikai beszerzés 2007.”
2007.07.16.
D.334/2015.
GeoGebra Nonprofit Kft.
Szoftverfejlesztési és szolgáltatási szerződés a TÁMOP-3.1.12-12/1-2013-0001 azonosítószámú kiemelt pályázat keretében
2015.05.22.
2015.06.29.
D.116/2017.
Geohidroterv Kft.
"A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja FIDIC Piros Könyv szerint. KEOP-2.3.0/2F/09/2009-0008
2017.03.21.
2017.05.29.
D.860/2014.
Geresdlak Község Önkormányzata
Geresdlaki Többfunkciós Szolgáltató Központ kialakítása
2014.12.09.
2015.01.19.
3.Kf.27.405/2009/7.
Geresdlak Község Önkormányzata
szennyvízcsatorna hálózat építése
2010.02.10.
D.452/2010.
Geresdlak Község Önkormányzata
Geresdlak község szennyvízcsatorna-hálózatának építése
2010.06.03.
2010.06.21.
D.213/5/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata
2007.05.11.
D.455/17/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata Képviseli: Dr. László Zoltán ügyvéd
2007.09.10.
D.165/18/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata
2007.05.09.
D.322/22/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata Képviseli: Dr. László Zoltán ügyvéd
Geresdlak község szennyvíz-csatornahálózat építése
2007.08.07.
D.358/21/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata Képviseli: Dr. László Zoltán ügyvéd
Geresdlak Község csatornázási munkái
2007.08.10.
D.548/2019
Gerő Gabriella egyéni vállalkozó
Gerő Gabriella ültetvénytelepítése - kapcsolódó építési munkálatokkal
2019.12.05.
2019.12.19.
D.338/2020
Gesztely Község Önkormányzata
Csapadékvízelvezetés Újharangod településrészen (EKR000973522019)
2020.08.18.
2020.09.25.
D.337/2020
Gesztely Község Önkormányzata
Csapadékvízelvezetés a déli településrészen (EKR000973452019)
2020.08.18.
2020.09.25.
D.507/8/2007.
Gesztenyés utca 6-8. számú Társasház
2007.09.14.
D.664/2015.
Ghandi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel" tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.08.18.
2015.09.11.
D.171/2020
Gibárt Község Önkormányzata
Épületenergetikai korszerűsítés Gibárt községben” című projekt (TOP-3.2.1-15-BO1-2016-00019)
2020.05.05.
2020.07.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el