Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.297/2019
Autó Univerzál Kft.
A beszerző által javított autóbuszokhoz szükséges alkatrészek beszállítása eseti megrendelések alapján - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.294/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-911 frszú. Kravtex Credo EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.283/2019
Autó Univerzál Kft.
LOL-716 frszú. MAN SL 222 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.281/2019
Autó Univerzál Kft.
IAR-492 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.279/2019
Autó Univerzál Kft.
JDY-541 frszú. IKARUS E94.53 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.278/2019
Autó Univerzál Kft.
JTK-941 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.277/2019
Autó Univerzál Kft.
GXT-130 frszú. Ikarus 435,21A típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.274/2019
Autó Univerzál Kft.
LSH-361 frszú. Kravtex Credo EN 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.271/2019
Autó Univerzál Kft.
ISH-812 frszú. MAN SL 223 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.550.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.267/2019
Autó Univerzál Kft.
FLR-040 frszú. VOLVO B12B 9700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.265/2019
Autó Univerzál Kft.
HYK-345 frszú. VOLVO B7R/7250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.260/2019
Autó Univerzál Kft.
GtR-510 frszú. Ikarus 395/12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.259/2019
Autó Univerzál Kft.
GXR-729 frszú. RÁBA CONTACT 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.250/2019
Autó Univerzál Kft.
GOU-632 frszú. IKARUS E 99.07 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.248/2019
Autó Univerzál Kft.
KXH-605 frszú. VOLVO B 9 LA 7700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.247/2019
Autó Univerzál Kft.
KXV-338 frszú. VOLVO ALFA B 12 B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.245/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-914 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.238/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-910 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.237/2019
Autó Univerzál Kft.
GBK-993 frszú. IKARUS 395.52 típusú helyi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.236/2019
Autó Univerzál Kft.
LOL-837 frszú. MAN SL222 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.100.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.234/2019
Autó Univerzál Kft.
LLM-091 frszú. KRAVTEX CREDO EC12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.600.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.233/2019
Autó Univerzál Kft.
KDU-604 frsz.-u VOLVO-ALFA B12B REGIO típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.232/2019
Autó Univerzál Kft.
GNX-361 frsz.-u Ikarus 3280.40m típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.226/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem épületeinek energetikai korszerűsítése – az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda helyszínen naperőmű telepítése a KEHOP-5.2.4/15-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében
2019.05.10.
2019.06.24.
D.221/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.220/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.710.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.219/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (4.950.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.218/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (6.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.215/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (2.600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzés
2019.05.10.
2019.09.06.
D.214/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (3.250.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.213/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.212/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.211/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szűrő-nap" - szűrővizsgálatok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.209/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészséges munkahely" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.208/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészséges munkahely" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.207/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Szertelenül" - tematikus nap - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.202/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.201/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal - (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.200/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
5 napos "Sport hete" Rendezvénysorozat - 3 alkalommal (2.550.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.199/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
5 napos "Sport hete" Rendezvénysorozat - 3 alkalommal (1.800.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.198/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" bajnokság - 9 alkalom (10.350.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.197/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" - bajnokság - 9 alkalom (11.700.000.- Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.196/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Sportgála szervezése - 2 alkalom (3.100.000.-Ft értékben)
2019.05.10.
2019.09.06.
D.194/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szertelenül" - tematikus nap - 3 alkalom (525.000) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.225/2019
Mór Városi Önkormányzat
„Adásvételi szerződés a „Humán közszolgáltatások fejlesztése Móron és térségében„ című EFOP-1.5.2- 16-2017-00013 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges számítástechnikai eszközök és irodai bútorok hiánytalan szállítására, üzembe helyezésére”
2019.05.10.
2019.06.18.
D.224/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Lakossági kampány (11.811.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.223/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Húsvéti sportnap (2.300.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.222/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Húsvéti sportnap (2.880.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.217/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Terápiás állatok napja" - 3 alkalom (600.00.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.216/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Terápiás állatok napja" - 3 alkalom (524.00.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el