Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.630/2011
Eötvös Loránd Tudományegyetem
étkeztetési szolgáltatás biztosítása az ajánlatkérő egyes intézményeiben
2011.09.01.
2011.10.10.
D.617/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Internet alapú városi hálózatának fejlesztése és üzemeltetése
2011.08.29.
2011.10.10.
D.614/2011.
Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.
40 db személygépjármű beszerzése
2011.08.26.
2011.10.10.
D.613/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási-építési szerződés a Szegedi Tudományegyetem KEOP-2009-4.4.0 pályázat keretében napelemes energiatermelés megvalósítása tárgyú tervezés teljes áramszolgáltatói ügyintézés és építési beruházás megrendelése
2011.08.26.
2011.10.10.
D.599/2011.
Váci Mihály Általános Iskola
Váci Mihály Általános Iskola részére élelmezési nyersanyag beszerzése
2011.08.22.
2011.10.10.
D.728/2011.
Környe Község Önkormányzata
Kompetenciaalapú nevelés tere a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde új épületének építése
2011.10.03.
2011.10.11.
D.705/2011.
Halásztelek Város Önkormányzata
Halásztelek Polgármesteri Hivatalának szervezetfejlesztése
2011.09.27.
2011.10.11.
3.Kf.27.232/2011/7.
Paksi Atomerőmű Zrt.
„vízelőkészítő rekonstrukció műszaki- és engedélyezési tervek készítése”
2011.10.12.
3.Kf.27.275/2011/6.
HIT Gyülekezete
Debreceni Huszár Gál Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény új épületrésszel való bővítése
2011.10.12.
D.620/2011.
Idegenforgalmi és Szabadidő Centrum Nonprofit Kft.
Kisvárda Város Városközpont funkciófejlesztéséhez kapcsolódóan a 4600 Kisvárda, Szent László u. 7-11. sz. Kisvárda 1238 hrsz. alatti ingatlanon álló középület kibővítési, Új Konferencia Központ Kialakítása
2011.08.29.
2011.10.12.
D.714/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Infokommunikációs Technológiai fejlesztés Szeged MJV fenntartásában működő nevelési-oktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0954 számú pályázat keretében (2.rész)
2011.09.30.
2011.10.12.
D.729/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Infokommunikációs Technológiai fejlesztés Szeged MJV fenntartásában működő nevelési-oktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0954 számú pályázat keretében (1-2. rész)
2011.10.03.
2011.10.13.
D.631/2011.
Semmelweis Egyetem
kivitelezési keretmegállapodás
2011.09.01.
2011.10.13.
D.718/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szállítási szerződés árvízi védekezéshez szükséges mobilgát elemek beszerzésére.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.733/2011.
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata
Hajdúszoboszló Járóbeteg-Ellátó Centrum - a kistérségi egészségügyi alappillér fenntartható korszerűsítése című projekt keretében eszközszállítás - telepítéssel, üzembe helyezéssel
2011.10.04.
2011.10.14.
D.721/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt (KEOP-1.2.0/2F-2009-001) megvalósítása során a FIDIC mérnöki valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.713/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Fővárosi Vízművek Zrt. északi és déli szerver szobák redundáns szünetmentes áramellátásának fővállalkozásban történő kialakítása
2011.09.30.
2011.10.17.
D.671/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József Középiskola infrastrukturális fejlesztése - Heves
2011.09.15.
2011.10.17.
D.663/2011.
Zalaapáti Község Önkormányzata
Zalaapáti Község Önkormányzata által működő szennyvíztisztító telep üzemelés közben történő felújítása és átépítése kivitelezési munkáinak elvégzése
2011.09.14.
2011.10.17.
D.645/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és DKV Debreceni Közlekedési Zrt
18 db azonos típusú,legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű,valamint karbantartási eszközök,tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2011.09.06.
2011.10.17.
D.640/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás
2011.09.02.
2011.10.17.
D.639/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson" című, KEOP 4.1.0-2008-0052 azonosítószámú projekt keretében 1 db mélyfúrású termálkút létesítésére
2011.09.02.
2011.10.17.
D.626/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
FIDIC Sárga Könyv szerinti (fő)vállalkozási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció (Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok) szennyvíztisztítójának és a tisztított szennyvíz elhelyezését biztosító nyárfás telep tervezése és kivitelezése
2011.08.30.
2011.10.17.
D.731/2011.
Jászfényszaru Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Jászfényszaru Városközpontjának értékmegőrző felújítása projekt kivitelezési munkáira
2011.10.03.
2011.10.17.
D.644/2011.
Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Dél-kelet Európai Transznacionális Együttműködési Program Magyarország-Románia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013,Dél-kelet Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program szerinti ellenőrzési feladatok ellátása
2011.09.06.
2011.10.17.
D.643/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.09.05.
2011.10.17.
D.641/2011.
Vizsoly Község Önkormányzata
vállalkozási szerződés keretében a vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda korszerűsítése az ÉMOP-4.3.0/2F-2f-2010-0001 projekt és a TÁMOP-3.3.2-08/2-2008-0089 projekt keretében
2011.09.02.
2011.10.17.
D.636/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízrendezés tervezése és kivitelezése tárgyában
2011.09.02.
2011.10.17.
12.K.30.650/2011/15.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A pedagógiai, módszertani reformot támogató infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1.” Pályázat keretében informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások (üzembe/üzemkész állapotba helyezés,oktatás) ellátása
2011.10.18.
D.656/2011
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.12.
2011.10.19.
D.646/2011.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Takarítási szolgáltatási szerződés 36 hónapra
2011.09.08.
2011.10.19.
D.634/2011.
Kecskeméti Főiskola
Kecskeméti Főiskola Autóipari Oktatási Épületének kivitelezése
2011.09.02.
2011.10.19.
D.672/2011.
Városi Intézményellátó Szervezet
Tisztító és takarítószerek, tisztító felszerelések, papíráruk, csomagoló és tárolóeszközök szállítása a tiszaújvárosi Városi Intézményellátó Szervezet részére 2011. december 31-ig
2011.09.15.
2011.10.19.
D.650/2011.
Kondoros Nagyközség Önkormányzata
Kondoros település szennyvízhálózatának bővítése és az ehhez szükséges kapacitás- és hatékonyság növelés a meglévő szennyvíztisztító telepen projekthez projektmenedzsment tevékenység teljeskörű ellátása
2011.09.08.
2011.10.19.
D.783/2011.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium épületeinek felújítása
2011.10.19.
2011.10.20.
D.694/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
"Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0031 azonosító számú projektben szennyvízcsatorna építése FIDIC piroskönyvön alapuló vállalkozási szerződés keretében
2011.09.22.
2011.10.20.
D.664/2011.
Budapest Airport Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Zrt.
Budapest Airport Zrt. üzemeltetésében lévő személy és tehergépjármű park, jellemzően garanciaidőn túli, folyamatos karbantartási- és javítási munkáinak elvégzése
2011.09.14.
2011.10.20.
D.685/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Budapest 2011. évi útfelújítások (8 útszakasz) kivitelezési munkái, részajánlattétellel)
2011.09.21.
2011.10.20.
D.673/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.15.
2011.10.20.
D.659/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvíztársulási agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása elnevezésű a FIDIC piros könyvén alapuló építési beruházás
2011.09.13.
2011.10.20.
D.707/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzata vonatkozásában elrendelt adósságrendezési eljárásban született egyezség végrehajtásának felügyelete, a helyi önkormányzatok adósságrendezéséről szóló 1996. évi XXV.törvény 26. §-a szerint
2011.09.27.
2011.10.24.
D.688/2011.
Vecsés Város Önkormányzata
Épületépítés és eszközbeszerzés a Semmelweis Bölcsőde számára
2011.09.21.
2011.10.24.
D.655/2011.
Baja Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése
2011.09.12.
2011.10.24.
D.653/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.09.
2011.10.24.
D.765/2011.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Szerződés Széchenyi Pihenő Kártya szállítására
2011.10.12.
2011.10.24.
D.745/2011.
Pacsa Város Önkormányzata
Közoktatási intézményfejlesztés Pacsa városában (NYDOP-5.3.1/A-10-2010-0021)
2011.10.06.
2011.10.24.
D.735/2011.
Ráckeve Város Önkormányzata
"Levegőt Ráckevének" KMOP 5.2.1/B pályázat keretében a Polgári Iskola felújítása és Gazdasági Szolgáltató egységre vonatkozó feladatok körében műszaki ellenőr kérdésköre
2011.10.04.
2011.10.24.
D.652/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.09.
2011.10.24.
D.633/2011
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Geodéziai feladatok ellátása Zalaegerszeg deltavágány (kiz.) - Ukk (kiz.) vasúti vonalszakaszon (V025.03) és UKK (bez.) -Boba (kiz) - Boba deltavágány (bez.) vasúti vonalszakaszon (V025.04)
2011.09.01.
2011.10.24.
D.777/2011.
Magyar Posta Zrt.
Magyar Posta zrt. ipari kézi-számítógépek mobil, valamint azok tartozékainak beszerzése, továbbá ipari PDA multitöltők szállítása
2011.10.17.
2011.10.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el