Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.175/2014.
Iregszemcse Község Önkormányzata
A 65. számú, valamint a 6509. számú út Iregszemcse Község szennyvízcsatorna építéssel érintett szakaszán aszfalt burkolat helyreállítása, teljes burkolat felületen aszfalt kopóréteg beépítésével
2014.03.31.
2014.04.15.
D.173/2014.
BVK Holding Budapesti Városüzemeltetési Központ Zrt.
BPR tanulmány és szolgáltatási katalógus felhasználási jogának megszerzése
2014.03.31.
2014.04.07.
D.176/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2014.04.01.
2014.05.05.
D.177/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi.Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Közreműködői szerződés ajánlatkérő betegeinek testen kívül elektromágneses úton előállított lökéshullámokkal (ESWL) végzett vesekőzúzásra vonatkozó egészségügyi szolgáltatás biztosítása
2014.04.01.
2014.04.17.
D.178/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Észak-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága telephelyein adatrögzítés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
2014.04.02.
2014.06.16.
D.180/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
ED bevezetése utáni forgalmi átrendeződés hatásvizsgálatához, kiegészítő forgalomszámlálások elvégzése
2014.04.03.
2014.05.05.
D.179/2014.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2014.04.03.
2014.04.29.
D.181/2014.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Sürgősségi épület alapozásának megereősítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházási (tervezés és kivitelezés) munkák elvégzése
2014.04.03.
2014.05.14.
D.182/2014.
Gara-Hercegszántó-Nagybaracska Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsat. és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsat. és szennyvíztiszt. során szennyvízcsatorna-hálózat építése, szennyvízt.telep építés, kivitezéssel és engedélyeztetéssel
2014.04.04.
2014.05.05.
D.184/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE 400 ágyas klinika felújítása során nem beépítendő orvostechnikai eszközök szállítására 25. rész
2014.04.07.
2014.05.26.
D.183/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.04.07.
2014.06.05.
D.187/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.04.09.
2014.05.22.
D.185/2014.
Uszód-Dunaszentbenedek-Géderlak Községek és Kalocsa Város Szennyvíz Közmű Önkormányzati Társulása
KEOP-1.2.0/09-11-2011-0026 projekt keretén belül a kalocsai szennyvíztisztító telep rekonstrukciójának tervezési és kivitelezési munkái Sárga FIDIC szerződéses feltételek szerint
2014.04.09.
2014.04.15.
D.186/2014.
Somogy Természetvédelmi Szervezet
Belső-somogyi madár- és vidraetető tavak hálózatának kialakítása és a szomszédos fáslegelők helyreállításának pótmunkái keretében a Mesztegnyő - Soponya malom - Boronka patak 23+060 szelvényében lévő duzzasztó újjáépítése
2014.04.09.
2014.05.07.
D.189/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Meglévő PE-, acél- és öntöttvas anyagú különböző átmérőjű és nyomásfokú gázelosztó vezetékek üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási tevékenységhez kapcsolódó alépítményi munkák elvégzése, 5. rész
2014.04.10.
2014.06.13.
D.188/2014.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Kardiovaszkuláris fogyóanyagok és stentek beszerzése, 35., 40. rész
2014.04.10.
2014.05.14.
D.190/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE „400 ágyas klinika” épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembehelyezésére - 4. rész
2014.04.11.
2014.06.10.
D.191/2014.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Vállalkozási szerződés / Kozma utcai izraelita temető felújítási munkáinak végrehajtása
2014.04.14.
2014.06.03.
D.192/2014.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Vállalkozási szerződés Vámosszabadi telephely folyamatos élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenységének ellátására
2014.04.15.
2014.06.03.
D.193/2014.
Városi Szolgáltató Zrt
Adásvételi szerződés az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség által kiírt OHU-IFPR-2013-001 Iparfejlesztési pályázat keretében megvalósítandó projektben hulladékgyűjtő járművek beszerzése
2014.04.15.
2014.04.29.
D.194/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Építési beruházások kivitelezési munkáihoz kapcsolódó teljes körű lebonyolítói és műszaki ellenőri feladatok ellátása 1-4. részek
2014.04.16.
2014.05.07.
D.195/2014.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft. részére a tankönyvterjesztéshez szükséges raktár-logisztikai szolgáltatás nyújtása három részeben (1-2. rész)
2014.04.16.
2014.05.21.
D.198/2014.
Miskolci Turisztikai Kft.
őrzés és vagyonvédelmi feladatok 2011. és 2012. években - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.27.
D.199/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására - 1. rész
2014.04.17.
2014.06.13.
D.197/2014.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyílt forráskódú rendszerek bevezetésénak koordinálása és tanácsadása, valamint elektronikus időpontfoglaló rendszer kiépítése, üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.28.
D.196/2014.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Informatikai szerződések megkötése 2011. és 2012. években - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.27.
D.200/2014.
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása - Vitális u. 2-10 Társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.04.17.
2014.06.10.
D.201/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására 2014-ben
2014.04.18.
2014.05.22.
D.202/2014.
Kisvarsány Község Önkormányzata
„Kisvarsány árvízvédelme” című projekt kivitelezésére (KEOP-2.1.2/2F-09-11-2012-0005) és kiviteli tervének elkészítésére irányuló egyösszegű, átalánydíjas vállalkozási, a FIDIC „Piros” könyve szerinti Szerződéses megállapodás
2014.04.18.
2014.06.13.
D.203/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
Az EMVA és EMGA alapokra vonatkozó igazoló szervi többletmunka elvégzése
2014.04.23.
2014.05.23.
D.208/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.04.24.
2014.06.27.
D.207/2014.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Új vagy használt (első használati hónaphoz képest 100 hónapnál nem régebbi) aneszteziológiai gépek (altató munkaállomások, lélelegeztető gépek és betegőrző monitorok) 5 évre szóló bérlete, valamint teljes körű karbantartása és javítása
2014.04.24.
2014.05.10.
D.204/2014.
MTA Magyar Tudományos Akadémia
Tervezési szerződés az MTA Humán Tudományok Kutatóháza kulcsrakész állapotának kivitelezési dokumentációjának elkészítésére
2014.04.24.
2014.05.06.
D.206/2014.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft
Radioaktív hulladékkal és műszaki gátrendszerrel kapcsolatos vizsgálatok, elemzések
2014.04.24.
2014.06.10.
D.205/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1. rész
2014.04.24.
2014.05.30.
D.210/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - baromfihúskészítmény
2014.04.25.
2014.05.08.
D.209/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Közforgalmú autóbuszvonalak üzemeltetése midi, szóló, csuklós autóbuszokkal, bruttó költségtérítéssel
2014.04.25.
2014.05.10.
D.213/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás beszerzése II. KÉ-4116/2014
2014.04.25.
2014.05.28.
D.214/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II. KÉ-4116/2014.
2014.04.25.
2014.05.28.
D.212/2014.
Magyar Államkincstár
Kincstár Központ és a Megyei Igazgatóságok napi és eseti költöztetési és szállítási feladatainak ellátása
2014.04.25.
2014.05.19.
D.211/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.04.25.
2014.05.08.
D.216/2014.
Országgyűlés Hivatala
A magyar országgyűlések és a parlamentarizmus történetét bemutató állandó kiállítás megvalósítása (541/2014.).
2014.04.28.
2014.05.10.
D.217/2014.
Kaposvári Egyetem
NEPTUN Egységes Tanulmányi rendszer bevezetése, technológiai és jogszabályi követése, valamint támogatása a TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0011 azonosítószámú pályázat megvalósítása céljából
2014.04.28.
2014.05.26.
D.220/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Mérőszolgálat mérési képességének bővítése (2013) egyes részei" III. rész 1 darab valósidejű spektrumanalizátor beszerzése
2014.04.28.
2014.05.20.
D.215/2014.
Kistelek Város Önkormányzata
Kistelek Város területét érintő szennyvíz kezelési rendszer kiépítése projekt keretében Kistelek területén a szennyvíztisztító telep FIDIC Sárga könyv szerinti, és a csatornahálózat FIDIC Piros Könyv szerinti megvalósítása
2014.04.28.
2014.05.20.
D.219/2014.
Újlőrincfalva Önkormányzata
ÉMOP-3.1.3-11-2012-0194 "Életút Infrastrukturális megújulás Újlőrincfalván. Közösségi tér és a hozzá kapcsolódó járdák, útszakaszok felújítása, buszöblök, buszvárók kialakítása
2014.04.28.
2014.06.30.
D.218/2014.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
A volt patológiai épület hospice osztállyá történő átalakításához, tüdő- és rehabilitációs egység átalakításához, tüdő- és rehabilitációs egység addiktológiai osztály fejlesztéséhez kapcsolódó kiegészítő kivitelezési munkák
2014.04.28.
2014.05.29.
D.224/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Pneumococcus poliszacharid konjugált vakcina (adszorbeált) beszerzése
2014.04.30.
2014.06.23.
D.223/2014.
Nitrokémia Zrt.
Polielektrolit beszerzés - 1. rész polielektrolit beszerzése Királyszentistváni telephelyre
2014.04.30.
2014.06.25.
D.222/2014.
MÁV Zrt.
Karbantartó vegyi anyagok beszerzése letéti raktárszerződés keretében - 2. rész
2014.04.30.
2014.06.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el