Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.842/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.11.20.
2015.12.09.
D.457/2013.
Gyöngyös Város Önkormányzata
közétkeztetési szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2013.10.09.
2013.11.19.
D.425/2013.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Önkormányzat részére bankszámlahitel-szerződés módosítása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.520/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Összehangolt könyvtár-infrastruktúra fejlesztés Heves megyében Gyöngyösi Konzorcium TIOP-1.2.3-08/1 projekt keretében könyvtár infrastruktúra beszerzés
2010.06.28.
2010.08.02.
D.444/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzat Észak-nyugati városrész integrált szociális városrehabilitáció keretén belül a közmű- és útépítés kivitelezése (vállalkozási szerződés)
2010.06.01.
2010.06.15.
3.Kf.27.200/2008/6.
Gyöngyös Város Önkormányzata
2008.10.10.
Kfv.II.37.083/2009/6.
Gyöngyös Város Önkormányzata
2009.06.17.
D.201/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Szelektív hulladékgyűjtők beszerzése Gyöngyösön, a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás fejlesztéséhez szükséges eszközvásárlás
2015.04.10.
2015.05.05.
D.460/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzat Észak-nyugati városrész integrált szociális városrehabilitáció keretén belül a közmű- és útépítés kivitelezése
2010.06.07.
2010.06.15.
D.75/15/2009.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzata részére a 2009. évre szükséges villamos energiamennyiség összesen 990 000 kWh beszerzése
2009.03.03.
2009.04.09.
D.650/15/2006.
Gyöngyös Város Önkormányzata
2007.12.11.
3.Kf.27.132/2010/5.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város közigazgatási területén található közvilágítási hálózat berendezéseinek, lámpatesteinek, valamint az évente egy alkalommal használatra kerülő díszvilágításnak az üzemeltetése és karbantartása
2010.06.09.
Kfv.II.37.066/2011/4.
Gyöngyös Város Önkormányzata (3200 Gyöngyös, Fő tér 13.)
Gyöngyös Város közigazgatási területén található közvilágítási hálózat berendezéseinek, lámpatesteinek, valamint az évente egy alkalommal használatra kerülő díszvilágítás üzemeltetése és karbantartása
2011.11.02.
4.G.20.292//2013/17.
Gyöngyös Város Önkormányzata (3200 Gyöngyös, Fő tér 13.) Képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd (1092 Budapest, Kinizsi u. 21-25.)
Bankszámla és bankszámlahitel-szerződés
2014.07.11.
D.348/6/2007.
Gyöngyös Város Önkormányzata Képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
a Bugát Pál Kórház Kht. egészségügyi intézménynek orvosi program mentén történő üzemeltetése 20 éves időtartamra
2007.08.14.
D.517/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.07.28.
2011.08.11.
D.495/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.07.21.
2011.07.26.
D.316/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.05.13.
2011.06.30.
D.571/2023
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Jeruzsálem úti bölcsőde és óvoda fejlesztése EKR000903312020
2023.12.18.
2024.01.24.
D.279/2023
Gyöngyös Városi Önkormányzat
„Mátrafüredi parkerdő közjóléti fejlesztése” EKR000894032021
2023.07.12.
2023.09.26.
D.429/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Jeruzsálem úti bölcsőde és óvoda fejlesztése EKR000903312020
2022.11.08.
2023.02.08.
D.211/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Gyöngyös Város Településrendezési eszközeinek készítése EKR001012112018
2022.06.03.
2022.08.17.
D.50/2012.
Gyöngyös-Felsővárosi Római Katolikus Egyházközség
Szent Bertalan Római Katolikus Plébánia Szent Korona Ház egyházi kincstár (múzeum), épületrész műemléki felújítása,bővítése
2012.01.17.
2012.03.05.
D.196/2025
Gyöngyöshalász Községi Önkormányzat
A 2024. évi közbeszerzési terv közzétételének elmulasztása.
2025.03.25.
2025.04.16.
D.193/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Kertész út vízelvezetési rekonstrukciója - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.192/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Hunyadi János út vízelvezetési rekonstrukciója - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.195/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Gyöngyöshalász, Fő út Atkári út - Belső Mérges patak közötti szakasz vízelvezetési felújítási munkái - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.194/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Damjanich János út, Temető út, Szabadság tér vízelvezetési rekonstrukciója - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.191/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Fő út páros oldal vízelvezetési rekonstrukciója (ajánlatban pontosabban: Vörösmarty út – Gárdonyi út között) - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.177/2025
Gyöngyösi Bugát Pál Kórház
Laboratóriumi ellátás és labordiagnosztikai szolgáltatás - Kbt. mellőzés
2025.03.14.
2025.06.10.
D.514/2009.
Gyöngyösoroszi Község Önkormányzata
TÁMOP-3.1.4-08/2 program keretében pedagógus továbbképzés, szaktanácsadói tevékenység ellátása a „Kompetencia alapú oktatás, egyenlő hozzáférés – Innovatív intézményekben
2009.09.01.
2009.09.17.
D.188/13/2008.
Gyöngyöspata Község Önkor- mányzata képviseli: Dr. Kónya Ügyvédi Iroda
2008.05.19.
D.435/2011.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
gyöngyöspatai egészségház felújítása beszerzés vonatkozásában közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.06.23.
2011.07.18.
D.820/2010.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
Gyöngyöspata: 1. rész: Integrált közösségi szolgáltató tér kialakítása, 2. rész: Faluközpont rehabilitációja
2010.10.19.
2010.10.29.
4.Kf.27.011/2009/5.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
Gyöngyöspata Község szilárd hulladékának összegyűjtése, elszállítása és ártalmatlanítása
2009.04.22.
D.245/2009.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
Gyöngyöspata Község Önkormányzata települési szilárd hulladékának összegyűjtésére, elszállítására és ártalmatlanítására kötendő közszolgáltatói szerződés
2008.04.18.
2010.07.19.
D.252/ 6 /2008
Gyöngyöspata Község Önkormányzata képviseli: Dr. Kónya Ügyvédi Iroda
2008.06.13.
D.876/2010.
Gyönk Város Önkormányzata
Gyönk integrált mikrótérségű alapfokú egészségügyi és szociális szolgáltató központ építése
2010.11.12.
2010.12.20.
D.947/2010.
Györköny Község Önkormányzata
UMVP III. tengely falufejlesztés - falumegújítás keretében felújítási munkák elvégzése
2010.12.07.
2011.01.24.
D.596/11/2010.
Gyüre Község Önkormányzata
Külterületi csapadékvíz-elvezető rendszer kivitelezése
2010.07.26.
2010.08.24.
3.Kf.649.961/2013/2.
Gyüre Község Önkormányzata
Külterületi csapadékvíz-elvezető rendszer kivitelezése
2013.04.30.
D.315/ 9 /2008
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzat képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda
2008.06.23.
D.378/9/2006.
Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Győr, Tihanyi Árpád út - Gárdonyi Géza u. vonalában tervezett 2x2 sávos aluljáró és csatlakozó úthálózata megvalósításához kapcsolódó kiegészítő munkák elvégzése
2006.06.09.
2006.07.17.
D.220/11/2007.
Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda kérelmezett: Alex Fémbútor Kft. Képviseli: Dr. Schőnek Attila ügyvéd
2007.06.01.
D.48/13/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzat (képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Tuzson Bence ügyvéd)
A város önkormányzatának fenntartásában lévő oktatási intézmények gyermek-, és diákétkeztetése valamint alkalmazottai részére közétkeztetés biztosítása
2009.02.13.
2009.03.20.
D.279/2021
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
József A. úti rendelő felújítása, bővítése 2020. EKR000171162020
2021.06.10.
2021.07.26.
D.141/2020
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatai út körforgalom bővítés Győr, feltételes EKR001622612019
2020.04.15.
2020.04.29.
D.225/2017.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Győr-Újváros szociális városrehabilitációhoz kapcsolódó társadalmi együttműködést erősítő komplex program" című TOP-6.9.1-15-GY1-2016-00001 azonosítószámú Projekt keretében Pszihoszociális Konzultációs Központ létrehozása és a Győr-Újváros területén élő lakosság számára integrációs és reintegrációs szolgáltatások nyújtása
2017.05.18.
2017.06.07.
D.878/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Élelmiszerek beszerzése a II. számú Gazdasági Működtető Központ (Kodály főzőkonyha) részére adásvételi szerződés keretében - 1. rész
2016.10.07.
2016.11.07.
D.793/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Élelmiszerek beszerzése az I. számú Gazdasági Működtető Központ részére 4., 5. és 11. részek
2016.09.05.
2016.09.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el