Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
3.Kf.27.477/2011/3.
Galga-menti Víziközmű-beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázási építési munkáinak kivitelezése
2011.10.26.
4.K.32.525/2011/8.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M3 autópálya 49. számú főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km. sz.) közötti szakasza, valamint csatlakozó építményei kivitelezési munká
2011.10.26.
D.622/2011.
Ceglédi Többcélú Kistérségi Társulás
Budai út (46125 j.út) melletti kerékpársáv és kerékpárút kialakítása
2011.08.30.
2011.10.26.
D.584/2011.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulás
Vállalkozási szerződés 10 társult önkormányzat illetékességi területén a lakosság központi orvosi ügyeleti ellátására
2011.08.16.
2011.10.26.
3.Kf.27.380/2011/5.
Hajdú Volán Zrt.
komplex vagyonvédelmi feladatok ellátása
2011.10.26.
12.K.32.291/2011/4.
Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem (1111 Budapest, Műegyetem rkp. 1-3.)
Vállalkozási szerződés a BMGE „K” műemléki épület alap- és szerkezet megerősítéséhez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére
2011.10.26.
2.Kf.27.321/2011/5.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Európai Uniós fejlesztési források eredményes végrehajtását támogató kommunikációs tevékenységhez kapcsolódó médiavásárlási és egyéb, a médiavásárláshoz kapcsolódó médiaügynökségi szolgáltatások
2011.10.26.
D.674/2011.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Akkreditációs és kártyaleolvasó rendszerek szállítása és telepítése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.667/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
Iskolai segédeszközök, bútorok, berendezési tárgyak beszerzése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.803/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest központi szennyvíztisztító telep és kapcsolódó létesítményei - COL 3 - Tehermentesítő gyűjtőcsatornák és kapcsolódó létesítményei 1. és 4. része
2011.10.26.
2011.10.28.
D.766/2011.
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Röntgen gépek beszerzése valamint a gépek üzembe helyezéséhez szükséges építészeti átalakítások kivitelezése szállítási szerződéssel vegyes vállalkozási szerződés keretében
2011.10.13.
2011.10.28.
D.748/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.10.07.
2011.10.28.
D.739/2011.
Jászfényszaru Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Jászfényszaru Városközpontjának értékmegőrző felújítása projekt kivitelezési munkáira
2011.10.05.
2011.10.28.
D.710/2011.
Balatongyörök Község Önkormányzata
Egészségház fejlesztése Balatongyörökön
2011.09.29.
2011.10.28.
D.697/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Keretmegállapodás megkötése régészeti feltárásokhoz szükséges terepi kézi és gépi földmunka ellátására a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete részére
2011.09.23.
2011.10.28.
D.684/2011.
Novajidrány Község Önkormányzata
Novajidrány község szennyvíz hálózatának kiépítése beruházásának kivitelezése
2011.09.21.
2011.10.28.
D.682/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.09.19.
2011.10.28.
D.679/2011.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastrukturális fejlesztésével, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátásával
2011.09.16.
2011.10.28.
D.670/2011.
Kapuvár Város Önkormányzata
"Fertő-hansági Környezetbarát Mobilitás" című, LOO109 számú projekt keretében megvalósuló építés beruházás I-II. rész kiviteli munkáira vállalkozási szerződés
2011.09.15.
2011.10.28.
D.668/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
A MÁV Ingatlankezelő Kft. kezelésében és üzemeltetésében lévő vízi közmű vezeték hálózatok és azok szerelvényeinek, berendezéseinek, műtárgyainak és építményeinek hibaelhárítási és javítási feladatok elvégzése
2011.09.15.
2011.10.28.
D.782/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város üzemelő és lezárt temetőinek fenntartása és üzemeltetése
2011.10.19.
2011.10.28.
D.744/2011.
Tápiószecső Nagyközség Önkormányzata
Tápiószecső településközpont fjelesztése I. részfeladat kivitelezési munkáira
2011.10.05.
2011.10.28.
D.683/11/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
TIOP-2.2.7/07/2F/2-2009-0006 "Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod-Abaúj-Zemplén. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban" projekthez kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével és a meglévő épületek átalakításával.
2011.09.20.
2011.10.28.
D.665/2011.
Duna TV Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2011.09.14.
2011.10.28.
D.629/2011.
K-ART Építész Stúdió Kft.
Ajánlatkérő - PPP konstrukció keretében - egyterű Eötvös József Szakközépiskola Tornacsarnok létesítményben a szolgáltatási szerződésben meghatározott időtartam alatti rendelkezésre tartási (bérleti) és használati szolgáltatások hosszú távú teljesítése
2011.09.01.
2011.10.28.
D.624/2011.
Széchenyi István Egyetem
Nyári felújítási és átalakítási munkák
2011.08.30.
2011.10.28.
28.K.31.690/2011/3.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
„szállítási szerződés Miskolc Megyei Jogú Város intézményei részére történő élelmiszer alapanyagok kiszállítására 5 év időtartamra”
2010.01.10.
2011.10.28.
D.801/2011.
Csizmadia Zoltán vállalkozó
Szigetelt, beton almos-trágya tárolótér kialakítása oldalfalakkal, trágyalé/csurgalék gyűjtővel építmény kivitelezése
2011.10.25.
2011.11.02.
D.730/2011.
Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Kht.
Szentendre, Dózsa Gy. út 26. szám alatti ingatlanon új energiatakarékos és környezettudatos szerkezeti és gépészeti rendszereket alkalmazó fsz+2 szintes irodaház építése
2011.10.03.
2011.11.02.
D.720/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Vállalkozási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó kivitelezési, tervezési és tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.09.30.
2011.11.02.
D.691/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Óvoda építése Hejőpapi községben
2011.09.21.
2011.11.02.
D.677/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.16.
2011.11.02.
D.661/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szennyvíziszap elszállítása és hasznosítása
2011.09.13.
2011.11.02.
Kfv.II.37.066/2011/4.
Gyöngyös Város Önkormányzata (3200 Gyöngyös, Fő tér 13.)
Gyöngyös Város közigazgatási területén található közvilágítási hálózat berendezéseinek, lámpatesteinek, valamint az évente egy alkalommal használatra kerülő díszvilágítás üzemeltetése és karbantartása
2011.11.02.
D.704/2011.
Budapest Főváros XVII.kerület Rákosmente Önkormányzat
Vállalkozási szerződés Budapest XVII. ker. Pesti út csapadékvíz-elvezetése tekintetében a 0+017,8 szelvény és a Pesti út 10. számú akna közötti, illetőleg a Pesti út 16. számú akna és a Balassagyarmat utca közötti csatornaszakaszon
2011.09.27.
2011.11.02.
D.689/2011.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Fővárs IX. kerület Ferencváros Önnkormányzata részére új
2011.09.21.
2011.11.02.
D.690/2011.
Vizsoly Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében a vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos óvoda korszerűsítése az ÉMOP-4.3.1/2F-2J-2010-0001 projekt és a TÁMOP-3.3.2-08/2-2008-0089 projekt keretében
2011.09.21.
2011.11.03.
D.759/2011.
Máv-Strart Vasúti Személyszállító Zrt, Máv-Trakció Vasúti Vonatatási Zrt.Máv ZRt
Munkásszálláshelyek biztosítása kettő és háromágyas szobákban
2011.10.11.
2011.11.03.
D.648/2011.
Kalocsa Város Önkormányzata
550.000.000 HUF értékű folyószámlahitel 1 év futamidővel
2011.09.08.
2011.11.03.
D.709/2011.
ÉMOR-TISZK Észak-magyarországi Szakképzés-szervezési Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Zrt.
ÉMOR-TISZK Zrt. (Eötvös József Szakközépiskola-Heves) tanműhelyeinek és oktatóműhelyeinek korszerűsítése-eszközbeszerzése
2011.09.28.
2011.11.04.
D.703/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.702/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.737/2011.
Mezőkovácsháza Városi Önkormányzat
"Infrastrukturális fejlesztéssel az oktatás tartalmi korszerűsítéséért a Mezőkovácsházi kistérségben" DAOP projekt
2011.10.05.
2011.11.05.
D.700/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.09.26.
2011.11.05.
D.755/2011.
Környe Község Önkormányzata
Kompetenciaalapú nevelés tere a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde új épületének építése
2011.10.10.
2011.11.07.
D.736/2011.
Ipolytölgyes Község Önkormányzata
Ipolytölgyes Község Önkormányzati Ügyfélszolgálati komplex akadálymentesítése - építési beruházás KMOP pályázat keretében
2011.10.05.
2011.11.07.
D.696/2011
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.09.23.
2011.11.07.
D.807/2011.
Mátra Kivitelező Kft.
Mátraháza Üdülőház építőmesteri és gépészeti munkáinak komplett elvégzése
2011.10.27.
2011.11.08.
D.725/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója"
2011.09.30.
2011.11.08.
D.708/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Füzesgyarmat Város szennyvíz csatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése camű projekt kivitelezési feladatok ellátása tárgyú közbeszerzési eljárás 1. részében
2011.09.28.
2011.11.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el