Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.257/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.27.
2014.07.14.
D.165/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Sebészeti eszközök beszerzése szállítási szerződés keretében
2014.03.25.
2014.04.11.
D.186/2012.
Országos Onkológiai Intézet
Egészségügyi textília tisztítása, javítása, szállítása
2012.03.13.
2012.04.12.
D.821/2011.
Országos Onkológiai Intézet
Közép-Magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztése terve c. pályázathoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2011.10.28.
2011.12.12.
D.710/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.09.09.
2010.10.01.
D.269/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.l1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.04.07.
2010.04.12.
D.236/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KIMOP-4.3.1/C-209-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.03.31.
2010.04.26.
D.240/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.03.31.
2010.04.12.
D.456/2024
Országos Onkológiai Intézet
Hunyadi János út 9-11. sz. alatt PET/CT egészségügyi diagnosztikai központban végzett, megadott testrészre, illetve teljes testre vonatkozó PET/CT vizsgálat + vizsgálathoz szükséges radiopharon 15F-al jelzett fluor-dezoxi-glükóz - Kbt. mellőzése
2024.07.18.
2024.07.23.
D.87/2022
Országos Onkológiai Intézet
Dozimetriai rendszer fejlesztése EKR 000963822021
2022.03.04.
2022.03.28.
D.34/2013.
Országos Onkológiai Intézet
Megbízási szerződés építész műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2013.01.21.
2013.01.31.
D.57/2015.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
SAS statisztikai fejlesztőszoftver és ezzel kapcsolatos szolgáltatás teljesítése
2015.02.05.
2015.02.13.
D.473/2012.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Betekintési jog gyakorlása magánszemélyek számára a nyugdíjbiztosításnál nyilvántartott adatokba című projekttel kapcsolatos okmányfeldolgozási feladatok elvégzése
2012.08.02.
2012.08.15.
D.61/2012.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Elektronikus ügyintézést támogató egyedi fejlesztésű alkalmazások szállítása és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások megrendelése
2012.01.19.
2012.02.29.
D.367/2017.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
A nyugdíjágazat irattáraiban lévő iratok feldolgozása,elektronikus másolatok készítése a nyugdíjfolyósítási szolgáltatásokhoz decentralizált módon történő hozzáférés és ügyintézés támogatása érdekében
2017.07.17.
2017.08.23.
D.311/2017.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Egységes Ellátási Rendszer (EER) létrehozása és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2017.06.22.
2017.07.31.
D.399/2016.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Szakmai nyomtatványok, speciális leporellók, egyéb papír termékek beszerzése
2016.05.30.
2016.07.05.
D.435/2024
Országos Mozgásszervi Intézet (jogelőd: Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet)
MedWorks integrált egészségügyi informatikai rendszer jogszabálykövetése, frissítése, egyedi fejlesztése és karbantartása - Kbt. mellőzése
2024.07.09.
2024.09.26.
4.Kf.27.291/2006/8.
Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet, képviseli: dr. Patay Géza ügyvéd
Szarvasmarha-füljelzők és behelyezőfogó és póttű gyártása, csomagolása, kísérődokumentumokkal való ellátása és szállítása
2006.09.20.
13.K.30.053/2005/14.
Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet, képviseli: dr. Patay Géza ügyvéd
Szarvasmarha-füljelzők és behelyező fogó és póttű gyártása, csomagolása, kísérődokumentumokkal való ellátása és szállítása
2005.03.24.
13.Kpk.45.014/2005/4.
Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet
2006.07.28.
4.Kf.27.397/2006/6.
Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet
2006.11.08.
25.K. 32.403/2006/10.
Országos Menőszolgálat
2007.08.28.
D.169/10/2005
Országos Mentőszolgálat, képviseli dr. Semjén Zsófia ügyvéd
Az Országos Mentőszolgálat mentőgépjárműveiben használható manuális és félautomata defibrillátorok, transzport lélegeztetők beszerzése a mentőgépkocsiban való rögzítésre alkalmas tartószerkezettel és hordtáskával
2006.03.10.
2006.04.24.
D.162/17/2006
Országos Mentőszolgálat Légimentő Kht.
Légi jármű biztosítási és kapcsolódó szolgáltatások
2006.03.08.
2006.04.22.
D.870/13/2005.
Országos Mentőszolgálat (képviseli, Hargitai Ügyvédi Iroda, dr. Hargitai László ügyvéd)
Légi jármű biztosítási és üzemeltetési szolgáltatás vásárlása
2005.10.27.
2005.12.07.
3.Kf.649.992/2013/3.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Magyarországi Régióban
2013.06.04.
D.202/2025
Országos Mentőszolgálat
„OMSZ mentőjárművek 2025-1” EKR000165792025
2025.03.27.
2025.06.05.
D.28/2020
Országos Mentőszolgálat
Szegedi mentőállomás tervezése EKR001107452019
2020.01.30.
2020.03.16.
D.395/2018
Országos Mentőszolgálat
Respirátor, fecskendős vezérelt gyógyszeradagoló pumpa és motoros váladékszívó berendezés beszerzése az OMSZ részére 2018.
2018.11.23.
2018.12.18.
D.543/2017.
Országos Mentőszolgálat
Kötszerek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére - 2. és 3. rész
2017.09.15.
2017.10.24.
D.128/2017.
Országos Mentőszolgálat
Őrzés-védelmi szolgálat ellátása
2017.03.28.
2017.05.09.
D.253/2016.
Országos Mentőszolgálat
"Vállalkozási szerződés keretében PR és kommunikácisó tanácsadás, valamint tájékoztatási feladatok ellátása a TIOP-2.3.4/09/2 kódszámú "Mentésirányítási rendszer fejlesztése" és a KMOP-4.3.3/B-09-2 F kódszámú "A Közép-Magyarországi régió egészségügyi informatikájának fejlesztése" című tükörprojektek során egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.25.
D.92/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű alkatrészvásárlás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.90/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű karbantartás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.88/2015.
Országos Mentőszolgálat
Takarítás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.86/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi eszközök fenntartási anyagainak vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.84/2015.
Országos Mentőszolgálat
Gépjármű karbantartás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.96/2015.
Országos Mentőszolgálat
Takarítási szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
D.93/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi ügyelet ellátása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.02.23.
2015.04.07.
20. K. 33800/2014/6.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádiók beszerzése 2014.
2014.11.25.
3.Kf.650.025/2013/3.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2013.09.10.
D.212/2013.
Országos Mentőszolgálat
Megbízási szerződés, Őrző-védő szolgálat ellátása az Országos Mentőszolgálat Budapest V. ker. Markó utcai központjában, a XIII. ker. Róbert Károly kőrúti és a XII. ker. Alkotás utcai telephelyein
2013.05.17.
2013.06.28.
D.213/2013.
Országos Mentőszolgálat
Az Országos Mentőszolgálat mentésirányítási rendszerének megvalósítása és bevezetése szállítással vegyes vállalkozási szerződéssel
2013.05.17.
2013.05.31.
D.407/2012.
Országos Mentőszolgálat
Országos Mentőszolgálat részére biztosítandó orvosi gázok szállítása, palackbérlete 36 hónap időtartamra és a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása
2012.06.25.
2012.08.06.
D.273/2012.
Országos Mentőszolgálat
B-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2012.04.20.
2012.05.31.
D.236/2012.
Országos Mentőszolgálat
Országos Mentőszolgálat részére biztosítandó orvosi gázok szállítása, palackbérlete 36 hónap időtartamra és a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása az ajánlati dokumentációban részletezettek szertint
2012.03.30.
2012.05.14.
D.967/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.12.20.
2012.01.30.
D.788/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.10.20.
2011.12.05.
D.763/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.10.12.
2011.12.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el